07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.20 Η ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
19.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
20.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΙΡΚΟΥΙ ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
21.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΕΛΟΔΡΑΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΣΕΡΚ «Βρόμικοι άγγελοι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Γερμανία»
24.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ (E)
06.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
06.30 ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ (Ε)
07.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (Ε)
08.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε)
09.00 TO ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΔΑΥΙΔ
10.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
11.00 QUACK PACK
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Φολέγανδρος»
17.00 COMMUNITY SHIELD «Λίβερπουλ - Τσέλσι»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελοκόριτσο»
20.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ «Η Παναγία της Ρούμελης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίλι Μπάθγκεϊτ»
24.00 ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΙΑΝΙΣΤΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο υδραυλικός»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
11.00 ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ
21.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
22.00 MIXER
23.00 ΑΡΧΕΙΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Βραζιλία - Αυστραλία»
03.30 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
04.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
05.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ
07.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ
07.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αστέρι του μπέιζμπολ»
09.10 CHEEK TO CHEEK (Ε)
09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΜΠΑΜ! (ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ) (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
14.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε) Σειρά
15.50 ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΑΓΑΠΟΥΛΑ (Θεατρική παράσταση)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.55 ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΑΓΑΠΟΥΛΑ (Συνέχεια)
18.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο έλεος της φωτιάς»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χρυσή κούκλα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
04.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Κρουζέιρο - Φλουμινένσε»
05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΜΝΗΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΤΟΥ «HELIOS»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ Σειρά
16.00 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Σειρά
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα όρια της ταχύτητας»
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Αγιαξ - Αϊντχόβεν
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.05 12 ΝΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΙΑΚΗ
01.45 THIRD WATCH V
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΝΙΝΑ
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
13.00 NUMBER ONE
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελάδικο πολυτελείας»
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πακέτο»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Line of fire»
06.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
07.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
08.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)
09.00 HORIZONS
10.45 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ
11.45 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
12.45 MEGALICIOUS CHART BY IFPI
13.00 BACKSTAGE (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 KANEIΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ Σειρά (Ε)
15.40 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
19.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ Σειρά (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τέσσερα φτερά»
23.45 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλου ιγκουάνα»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ TLM
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγορευμένη αγάπη»
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΔΙΑΟΛΑΚΙΑ
15.30 Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ Σειρά
16.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ Σειρά
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.30 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θαυμαστός κόσμος του Γουέλς»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Αμερικανός στο Παρίσι»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Διατροφή και υγεία. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Στο δάσκαλό μας με αγάπη»
22.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Σίδνεϊ»
08.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
08.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (E)
08.55 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Λισαβόνα»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Οι Κάρπεντερ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Πρόσωπο με πρόσωπο»
12.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΕΡΑ ΑΠΌ ΤΟ ΧΡΌΝΟ (Ε)
13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
20.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΛΥΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ
22.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γη ποτισμένη με ιδρώτα»
06.30 ΠΑΡΟΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
07.15 ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
07.50 ΘΕΟΓΕΝΝΗΤΩΡ ΜΑΡΙΑ
09.00 ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΓΚ
10.50 BRUNDY AND MR WHISKER
11.35 ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε) «Γαστρεντερολογικά προβλήματα, διαταραχές της διατροφής»
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Ιμβρος» (Α' μέρος)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι χτες ήμασταν ξένοι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
06.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006 (Ε) «Σουηδία - Αγγλία»
08.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Ιμπιζα»
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διάσωση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006 - ΤΑ ΔΕΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (Ε) «Αργεντινή - Μεξικό»
06.20 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε) Σειρά
08.10 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
09.10 ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
01.30 PUZZLEMANIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετοιμη για όλα»
04.40 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
05.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»
13.00 RUBI Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BELISSIMA Σειρά
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε) Σειρά
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ Σειρά
24.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επόμενος στη λίστα»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.20 ALTER KIDS
11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUMMERTIME
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καταδίωξη»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 SEX AND THE CITY
00.30 AUTO ALTER
00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πιστόλια του δράκου»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
15.40 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε) Σειρά
16.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 SAFE SEX (Ε)
23.40 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο ενός σεξομανή»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ Σειρά
14.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο υπερκατάσκοπος των δύο ηπείρων»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
01.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
03.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.15 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
18.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «The Yin - Yang Master»
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Παραδεισένια νησιά (Ε)
08.00 ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΛΙΤΑΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗΣ
12.00 ΕΤΣΙ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ «Κόνιτσα»
12.45 Η ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΚΟΛΟΚΥΘΑ (Ε)
13.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΔΑΥΙΔ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΚΑΙ ΛΙΤΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΗΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΠΥΛΙΑΝΗΣ (ΠΑΡΟ)
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
21.00 ΤΟΣΚΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ΔΕΚΑΛΟΓΟΣ» του Κισλόφσκι, «Δεκάλογος 5: Ου φονεύσεις»
01.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Αντρέι Ρουμπλιόφ»
06.00 ΔΟΡΑ ΣΤΡΑΤΟΥ
08.30 ΤΑΙΝΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ «Η μαγεμένη σοφίτα»
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΓΚ
10.50 BRUNDY AN Mr WHISKER
11.35 ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι με τα παραμύθια»
14.30 DISNEY
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε) Σειρά
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος είναι της μόδας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
06.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΥΣ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ «Ελλάδα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 THEATIS.GR: ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΟΛΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Τζαμάικα»
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφιερωμένο εξαιρετικά»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΦΡΑΝΚ ΡΙΒΑ, Ο ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ
01.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ (Ε)
06.20 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
08.10 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
09.10 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεκαπενταύγουστος»
23.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 THE X-FILES Σειρά
01.45 PUZZLEMANIA
02.45 GEO
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρυσό ξίφος»
05.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»
13.00 RUBI Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Φέγενορντ - Τσέλσι»
22.00 BELLISIMA
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ Σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελος εκδικητής»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.20 ALTER KIDS
11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUMMETIME
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παλαβέ, πάμε για καφέ;»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατρόμητος Τζο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 SEX AND THE CITY
00.30 AUTO ALTER
00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοητεία της αμαρτίας»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ(Ε)
12.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ (Ε)
16.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 SAFE SEX (Ε)
23.40 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Συνέχεια)
00.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη Κυριακή»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ
14.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον έρωτα και τον πόλεμο»
00.15 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΖΕΡ Σειρά
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
03.15 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ Σειρά
04.15 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ Σειρά
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Νερό και υγεία. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Το απόρθητο φρούριο»
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τον Δημήτρη Κανελλόπουλο, για το λογοτεχνικό του έργο, «Οι τρεις εξουσίες», «Μεσολόγγι», «Στα καταγώγια της δόξας». Ο άνθρωπος - συγγραφέας που καταδικάστηκε σε θάνατο μαζί με τον Νίκο Μπελογιάννη. Μια αναδρομή στις μνήμες του και ένα παράδειγμα για τους νέους
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ ΝΗΣΙΑ (Ε)
08.00 ΣΤΟΝ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
08.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (E)
09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Ιταλία»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μία Φάροου»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Το χρώμα της νίκης»
12.00 ΑΦΡΙΚΗ: Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)
13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20.00 ΜΑΚ ΛΕΜΠΕΛ, Η ΔΙΚΗ ΤΩΝ ΜΑΚ ΝΤΟΝΑΛΝΤΣ (Ε)
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας το απόγευμα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΓΚ
10.50 BRUNDY AND MR WHISKER
11.35 ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Ιμβρος» (Β΄ μέρος)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιο κοντά στον παράδεισο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
06.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΘΑΛΑΣΣΑ - Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΙΒΩΤΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Αίγυπτος»
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3
22.30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
23.00 THEATIS.GR (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
01.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΣΥΝΘΕΤΩΝ
02.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2005 (Ε) «Γαλλία - Νότια Κορέα»
06.20 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε) Σειρά
08.10 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
09.10 ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
01.30 PUZZLEMANIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στημένο παιχνίδι»
04.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
11.00 ΤΑΙΝΙΑ «Μονά - ζυγά δικά μου»
13.00 RUBI Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Αγγλία - Ελλάδα»
24.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ Σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα 4»
06.20 ALTER KIDS
11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUMMERTIME
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά της πιάτσας»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμείλικτη δικαιοσύνη»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 SEX AND THE CITY
00.30 AUTO ALTER
00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eating Raoul»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
15.40 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε) Σειρά
16.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 SAFE SEX (Ε)
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Ελλάδα - Ιρλανδία» (εθνική Ελπίδων)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Plan B»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ Σειρά
14.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ Σειρά
15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ Σειρά
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην περνάς, ανάβει κόκκινο»
23.45 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
01.45 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
04.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Παιδική εγκληματικότητα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Ο Απόστολος Γκλέτσος και η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενούν τους Λένα Αλκαίου, Νίκο Γιαννακά, Δήμητρα Τσέλιου και Θανάση Βασιλά
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.50 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ ΝΗΣΙΑ (Ε)
07.50 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Ρόδος» (Ιταλία)
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπουν και Κρόκετ» (Β? μέρος)
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Το χρώμα του πολέμου - Το επακόλουθο του πολέμου»
12.00 ΠΥΡΙΝΟ ΔΑΚΤΥΛΙΔΙ (Ε)
13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ (Ε)
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
22.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ)
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Χαρακίρι»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΓΚ
10.50 BRUNDY AND MR WHISKER
11.35 ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Αλβανία» (Α' μέρος)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντίβα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
06.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ
12.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ
12.30 ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Ιταλικές Αλπεις - Χειμώνας»
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχων του κακού»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006: ΤΑ ΔΕΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (Ε)
06.20 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε) Σειρά
08.10 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
09.10 ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 IAAF GOLDEN LEAGUE 2006
03.15 WAKING LIFE
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»
13.00 RUBI
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BELISSIMA Σειρά
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ Σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καταφύγιο του εχθρού»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.20 ALTER KIDS
11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUMMERTIME
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεύση από Ελλάδα»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελική αναμέτρηση»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 SEX AND THE CITY
00.30 AUTO ALTER
00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόξα μέχρι θανάτου»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
15.40 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 SAFE SEX (Ε)
23.40 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος κάτω από την πόλη»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ Σειρά
14.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ Σειρά
15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλειστός κύκλος»
00.15 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Σειρά
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
04.30 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: AIDS. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Η Παναγία των Παρισίων»
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ ΝΗΣΙΑ (Ε)
08.00 ΣΤΟΝ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
08.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (E)
08.55 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Ιταλία»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπουν και Κρόκετ» (Α΄ μέρος)
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Το τίμημα του πολέμου»
12.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΕ ΣΠΗΛΑΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ (Ε)
21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Δεκάλογος» του Κισλόφσκι «Δεκάλογος 6: Μην επιθυμήσεις τα πλούτη»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολικοί εραστές»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΓΚ
10.50 BRUNDY AND MR WHISKER
11.35 ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Τήνος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνον αίμα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
06.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΖΟΡΟ
16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
17.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
23.00 ΝΙΚΟΛΑΪ ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ: Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
01.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006 (Ε) «Πορτογαλία - Μεξικό»
06.20 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
07.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
08.10 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
09.10 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
01.30 PUZZLE ΜΑΝΙΑ
02.30 ΚΟΠΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ: (2ος τελικός)
04.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
11.00 ΤΑΙΝΙΑ «Ο γυναικάς
13.00 RUBI (Σειρά παραγωγής Μεξικού)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BELISSIMA Σειρά
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέβη τα μεσάνυχτα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUMMERTIME
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόφραξη»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακμπράιντ: Μεταμεσονύκτιος φόρος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 SEX AND THE CITY
00.30 AUTO ALTER
00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ii marito»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
15.40 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 SAFE SEX (Ε)
23.40 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cheaters»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ
14.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικός στόχος»
24.00 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
04.15 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
05.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Θέμα: «Η Εαρινή Σύνοδος Κορυφής του ΝΑΤΟ και η ματαίωση των ΝΑΤΟικών στρατιωτικών ασκήσεων». Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Ο Απόστολος Γκλέτσος και η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενούν στην παρέα τους την τραγουδίστρια Αγνή με παλιά και νέα τραγούδια της, τον μουσικό Ανδρέα Τσεκούρα και την ηθοποιό Ελισάβετ Μουτάφη. Μιλούν για τραγούδι, θέατρο και την ...AGB
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO (E)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Best of
12.30 Ο ΤΖΟΓΑΔΟΡΟΣ Σειρά
13.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Τουρκία - Λιθουανία»
15.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙΚΟ Σειρά
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρούμπι Μπρίτζες»
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΩΝ Σειρά
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Πουέρτο Ρίκο - ΗΠΑ» ή «Αργεντινή - Γαλλία»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - Φινλανδία
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Κατάρ»
02.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Πρώτος έρωτας»
06.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ (Ε)
07.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (Ε)
08.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε)
09.00 ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΔΑΥΙΔ Ντοκιμαντέρ
10.00 PRE GAME
10.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Κατάρ»
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
14.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Ηπειρος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ «Αλέκος Σακελλάριος»
20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ «Τάνια Τσανακλίδου» (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
09.30 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ (Ε)
10.00 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
10.30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (Ε)
11.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3 (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 DESIGN (E)
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 MotoGP SHOW (Ε)
18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 9o ΤΣΙΡΚΟ ΤΩΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΩΝ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η περιπέτεια της επιστροφής»
23.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Ο ασπρόμαυρος Χίτσκοκ», «Η κυρία εξαφανίζεται»
02.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 1999-2000 «Πέντε ιστορίες από μια Σχολή Οδήγησης» (E)
03.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 1999-2000 «Η ανατομία του πόνου» (E)
04.00 DESIGN (Ε)
05.00 MotoGP SHOW (E)
06.15 ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΣΥΡΤΑΚΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ: «Η Πλατεία Βαρδαρίου» (Ε)
06.10 Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ
07.40 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
09.00 CHEEK TO CHEEK (E)
09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΜΠΑΜ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
14.50 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
15.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.55 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Γάμος, αλά... πλάγια»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σειρά
01.30 PUZZLE MANIA Τηλεπαιχνίδι
02.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Φλαμέγκο - Γκρέμιο»
04.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΡΟΣΩΠΑ 2006 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.00 THIRD WATCH
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελά κανάλια»
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Στην υπηρεσία της αυτού μεγαλειότητος»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
01.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση του Φοίνιξ Μπλου»
06.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
07.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
08.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε) Σειρά
09.00 HORIZONS
11.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
12.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
15.40 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε) Σειρά
19.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) «Η εθιμοτυπική πεθερά»
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρασμα ανεξαρτησίας»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα των ονείρων μου»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
18.30 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεισμός»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά της νύχτας»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή πυρηνικού ολέθρου»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής της νύφης»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD