08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ (Τελευταίο)
10.30 ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΝ - ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε) Τελευταίο
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ «Το νησί της ευτυχισμένης τρίτης ηλικίας»
14.00 ΑΡΘΟΥΡ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
16.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
17.00 ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ (Ε) Ντοκιμαντέρ
18.00 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ Νέα εκπομπή «Ευγενία Μανωλίδου, Νίνα Λότσαρη»
19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ Νέος κύκλος εκπομπών «Κολλέγιο Αθηνών: Ενα σχολείο στα δύσκολα χρόνια του '40»
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
20.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Κώστας Βουτσάς»
21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε) Σειρά
22.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Ολυμπιακός - Σιένα» Απευθείας μετάδοση
24.00 ΑΓΩΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ/ ΣΤΙΧΟΥ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΤΖΙΝΣ, ΕΝΑΣ ΞΕΘΩΡΙΑΣΜΕΝΟΣ ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Δέλτα Οκαβάνγκο»
16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ «Ηφαίστεια» (Α' μέρος)
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 FALCON Ξένη σειρά
23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Σμαράγδα Παπαδοπούλου - Μανταδάκη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας την απαγορευμένη πόλη»
07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Με ταλέντο και μεράκι...»
08.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ «Πώς να γίνεις γνήσιος κάτοικος του Ρίο»
14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ
16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ Εκπομπή με ευρωπαϊκά θέματα
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε εμπόδιο για καλό»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
01.30 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
11.00 SUPER GAME
11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.10 ADANALI
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
22.15 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού για... τρεις»
05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
06.50 FRASIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 UNDERDOG TO WONDERDOG
09.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Music and lyrics»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.30 JUDGING AMY
05.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
17.50 SILA
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
22.20 MASTERCHEF
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονοπάτια φρίκης» Α' τηλεοπτική μετάδοση
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 10 ITEMS OR LESS Σειρά
02.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)
03.30 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
04.30 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby looney tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε) Εκπομπή
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR
10.20 CHRISTINE Σειρά
11.20 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 THE VΑMPIRE DIARIES Νεανική σειρά
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άγνωστος ανάμεσά μας»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήμα κινδύνου 2»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό θηριοτροφείο πάει διακοπές»