08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ «Κωνσταντίνος Καβάφης»
16.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Αριστείδη Θεοχάρη, σε μια συζήτηση για το βιβλίο του «Στη Στερεά Ελλάδα με τον Δημοκρατικό Στρατό 1945-1949» από τις εκδόσεις «ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΠΟΧΗ»
17.00 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Χρήστο Μαρκόπουλο, αναπληρωτή καθηγητή χειρουργικής Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών, πρόεδρο Ελληνικής Χειρουργικής Εταιρείας Μαστού, με θέμα: «Καρκίνος του μαστού»
17.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Το ένστικτο των ζώων»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΔΕΚΕΜΒΡΗΣ 1944 (Ε) Η πραγματική ιστορία. Επιμέλεια - παρουσίαση Γ. Μηλιώνης
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με τον Νίκο Ζερβουδάκη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητά με εκπροσώπους συνδικαλιστικών φορέων των εργαζομένων στα Σώματα Ασφαλείας για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν. Συμμετέχει ο Γιάννης Νάκης, μέλος της ΚΕ και υπεύθυνος του Τμήματος Σωμάτων Ασφαλείας του ΚΚΕ
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...Με τον Μίλτο Πασχαλίδη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 ΜΠΙΛ ΚΑΙ ΜΠΕΝ
07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ
07.55 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
08.00 ΚΑΠΤΕΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΛΗΣ
08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10 ΜΕ 2 Ψυχαγωγική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ Η ΖΩΗ
15.05 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ
15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
16.55 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Μπέρνλεϊ - Μάντσεστερ»
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τα πιάτα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
24.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
01.00 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ (Ε)
02.00 ΓΥΜΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
05.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΟΙ ΑΟΡΑΤΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
10.30 ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
20.15 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
08.01 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.15 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
08.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
11.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
11.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
12.30 ΑΝΑΠΝΟΗ ΖΩΗΣ
13.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 DESIGN 100% (Ε)
17.30 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΚΑΠ «ΠΑΟΚ - Ακαντέμικ Σόφιας»
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΠΟΛΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινέζικα πορτρέτα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΥΟ ΣΤΗΝ 3
01.30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΦΡΑΝΚ
06.00 MOBILE FUN
06.20 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 FAME STORY REPLAY
15.25 SUPER GAME
15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Δυο γάμοι και μια κηδεία»
23.30 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
01.20 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)
02.20 FAME STORY (Ε)
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (Ε)
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
06.50 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.50 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.30 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ
22.30 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ
23.30 ΕΠΙ ΞΥΡΟΥ ΑΚΜΗΣ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CAMERA CAFE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλέκτης οστών»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο σκληροί στην ίδια πόλη»
03.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρήμα στο... λαιμό σου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δάκρυα του εκτελεστή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελος σωματοφύλακας»
03.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ