ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα.
ΜΠΛΟΥ ΟΡΙΖΟΝ 18.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΣΟΥΠΕΡ ΤΖΕΤ 15.00 Σίφνο, Θήρα, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Σίφνο, Μήλο, Σέριφο, Κύθνο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ 12.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΣΟΥΠΕΡ ΤΖΕΤ 15.00 Φολέγανδρο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 23.30 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο.
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 07.25 Νάξο, Πάρο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 08.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ 12.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 12.45 Σέριφο, Κύθνο, ΣΟΥΠΕΡ ΤΖΕΤ 15.00 Σίφνο, Θήρα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15.00 Πάτμο, Λειψούς, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Σύμη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 18.00 Σύρο, Εύδηλο, Αγ. Κήρυκος, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, BLUE HORIZON 18.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.