15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο χώρος της κλασικής μουσικής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.30 MEDITERRANEO
12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.30 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
15.00 38ος ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΣ
16.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του φεγγαριού»
18.50 ΚΩΔΙΚΟΣ 2004
19.00 ΑΦΡΙΚΗ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή ενός ανθρώπου»
22.00 ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
07.00 ΚΑΤΣΕ ΦΡΟΝΙΜΑ
09.00 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ
10.00 ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρωας με παντούφλες»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
19.20 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΦΛΟΓΑ - Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπερντ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Πόλεμος και Ειρήνη» (Β` μέρος)
12.00 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη επιστροφή»
15.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
15.30 +10 ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ
16.00 BEACH SOCCER - 4o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
17.30 ΜΕ ΚΟΜΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ
18.00 ΜΙΚΡΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ
18.30 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ
19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.30 ΠΙΣΤΟΛΑΔΕΣ ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ «Τομ Χορν»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 REM ROAD MOVIE - LIVE IN ATLANTA
01.30 MASTERS OF CINEMA «Σέρτζιο Λεόνε»
02.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
07.50 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
10.30 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
15.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.00 FAME STORY IN CONCERT (E)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λέσχη των εκατομμυριούχων»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.30 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
11.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θαλασσόλυκος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.00 THIRD WATCH
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αισιόδοξος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάκρυα για την Ηλέκτρα»
23.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε θέλω»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 BAND STAND Μουσική εκπομπή
13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (E)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να ζει κανείς ή να μη ζει»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ-Γιώργης και οι τρέλες του»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Ε)
01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 APHRODISIA Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
07.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
08.00 HORIZONS
10.00 O ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απείθαρχος διαβολάκος»
13.00 BACKSTAGE (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
15.50 SUPER IDOL (E)
17.10 POPSTARS (E)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απ' τα αλώνια στα σαλόνια»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια ολέθρου»
23.30 SURVIVOR (E)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα της φιλίας»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.45 ED
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.30 Η ΕΡΓΕΝΙΣΣΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι υπέροχοι Αμπερσονς»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα της εκδίκησης»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ιντερπόλ σε συναγερμό»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ