07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 -
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ Γ` Κατηγορίας Ανδρών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί το συγκρότημα «Μακρινά ξαδέλφια»
20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Μιχάλη Σπέγγο, με αφορμή το αστυνομικό του μυθιστόρημα «Η εξομολόγηση ενός πυρηνικού φυσικού»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 MEDITERRANEO
12.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV
16.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2005
17.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
20.30 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
21.00 ΙΔΕΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
01.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πάτρα - Παναθηναϊκός»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ιωνικός Αμαλιάδας - ΑΕΚ»
20.30 ΜΙΑ ΧΩΡΑ, ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ «Μάικλ Τζόνσον»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Γ` κύκλος)
07.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
08.00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Ντοκιμαντέρ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΡΕΠΟ
15.45 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ: «Διομήδης Αργους - Αθηναϊκός ΑΣΒ»
17.30 ON STAGE (E)
18.00 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
20.30 Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ - ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΩΣ ΤΟΝ ΕΒΡΟ
21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΩΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλπικη κόμισσα»
16.40 FAME STORY - BEST OF
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΑΝΤ-1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY - BEST OF (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY IN CONCERT
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
04.15 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
05.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ Σειρά
05.40 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Γκραν Πρι
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε) Γκραν Πρι
16.45 ΝΙΚΗΤΑ Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ηρακλής - Ιωνικός»
20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανιώνιος - Παναθηναϊκός»
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 THIRD WATCH Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δήμιος της Βενετίας»
14.00 ΤΟΡ SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνωστες επιθυμίες»
06.00 SAVANNAH Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
11.40 BACKSTAGE
13.20 ΕΥΡΗΚΑ!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασπροδόντης»
17.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόρτρες ΙΙ»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εγκληματίας»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
04.45 ΑΦΡΙΚΑ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ: ΝΙΚΙΤΑ Σειρά
16.20 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίλιες και μία νύχτες»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The skulls 2»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας και το λαγωνικό»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ