07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.20 Η ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
19.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
20.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΙΡΚΟΥΙ ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
21.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΕΛΟΔΡΑΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΣΕΡΚ «Βρόμικοι άγγελοι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Γερμανία»
24.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ (E)
06.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
06.30 ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ (Ε)
07.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (Ε)
08.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε)
09.00 TO ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΔΑΥΙΔ
10.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
11.00 QUACK PACK
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Φολέγανδρος»
17.00 COMMUNITY SHIELD «Λίβερπουλ - Τσέλσι»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελοκόριτσο»
20.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ «Η Παναγία της Ρούμελης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίλι Μπάθγκεϊτ»
24.00 ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΙΑΝΙΣΤΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο υδραυλικός»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
11.00 ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ
21.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
22.00 MIXER
23.00 ΑΡΧΕΙΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Βραζιλία - Αυστραλία»
03.30 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
04.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
05.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ
07.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ
07.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αστέρι του μπέιζμπολ»
09.10 CHEEK TO CHEEK (Ε)
09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΜΠΑΜ! (ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ) (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
14.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε) Σειρά
15.50 ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΑΓΑΠΟΥΛΑ (Θεατρική παράσταση)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.55 ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΑΓΑΠΟΥΛΑ (Συνέχεια)
18.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο έλεος της φωτιάς»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χρυσή κούκλα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
04.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Κρουζέιρο - Φλουμινένσε»
05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΜΝΗΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΤΟΥ «HELIOS»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ Σειρά
16.00 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Σειρά
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα όρια της ταχύτητας»
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Αγιαξ - Αϊντχόβεν
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.05 12 ΝΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΙΑΚΗ
01.45 THIRD WATCH V
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΝΙΝΑ
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
13.00 NUMBER ONE
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελάδικο πολυτελείας»
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πακέτο»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Line of fire»
06.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
07.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
08.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)
09.00 HORIZONS
10.45 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ
11.45 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
12.45 MEGALICIOUS CHART BY IFPI
13.00 BACKSTAGE (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 KANEIΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ Σειρά (Ε)
15.40 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
19.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ Σειρά (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τέσσερα φτερά»
23.45 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλου ιγκουάνα»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ TLM
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγορευμένη αγάπη»
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΔΙΑΟΛΑΚΙΑ
15.30 Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ Σειρά
16.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ Σειρά
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.30 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θαυμαστός κόσμος του Γουέλς»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Αμερικανός στο Παρίσι»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD