07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Νιντζάκια» επεισ. 2
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ζάκυνθος»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπλαντίδη συνομιλεί με την Αγγελική Χρηστίδου, γαστρεντερολόγο στην Α' Γαστρεντερολογική Κλινική του Νοσοκομείου «Ευαγγελισμός» για τη σπαστική κολίτιδα, τα αίτια, τα συμπτώματα και τους τρόπους αντιμετώπισής της
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Η μουσική σκηνή ΣΥΡΜΟΣ, γιορτάζει
21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κ. Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τις εξελίξεις στο χώρο της ενέργειας
22.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Αντώνη Γλαρό. Σπούδασε στην Αγγλία, συμμετείχε στην ομάδα κινηματογράφου του Πανεπιστημίου Αθηνών. Φιλμογραφία: «Sonyc» (2006, ειδική μνεία ΕΚΚ στο 29ο Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας)
22.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Νίκος Πορτοκάλογλου, Π. Θαλασσινός, Ε. Τσαλιγοπούλου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Νταβίντ Μπεν - Γκουριόν»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Χτίζοντας μια αυτοκρατορία: Κίνα»
12.00 Ο ΤΖΕΪΜΙ ΟΛΙΒΕΡ ΠΑΕΙ... ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
20.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Αγγελος Σικελιανός» (β' μέρος)
21.10 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «AIDS: Αλήθειες και ψέματα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝΒΑ (Μ)
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ ΜΙΣΤΕΡ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ
14.40 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΕΛΙΚΟΥ CHAMPIONS LEAGUE
22.00 52ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION «Ημιτελικός»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
07.30 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
10.30 ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.00 ΦΟΚΟΥΣ
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ
12.30 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Ηρακλής - Παναθηναϊκός»
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
00.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε) Σειρά
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ
23.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος από την άβυσσο»
02.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Αμέρικα - Κόλο Κόλο»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.20 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ
23.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ Σειρά
00.30 DISTRACTION
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράξενη σχέση»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.15 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
21.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.50 SO YOU THINK YOU CAN DANCE
23.55 ΕΛΛΗ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιράνχα 2: Ιπτάμενοι δολοφόνοι»
03.45 ΜΑΞ ΣΤΙΛ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΝΤΑΝ ΝΤΕΑΡ: Ο ΠΙΛΟΤΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
17.45 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ
19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ Παιδική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγκόσμιος στρατιώτης»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο υπερκατάσκοπος των δύο ηπείρων»
04.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
05.30 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ Πολιτικό talk show
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ