08.00 ΟΡΘΡΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
11.00 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΙ ΥΜΝΟΙ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
11.40 Ο ΜΑΓΙΚΟΣ ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ
12.45 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»
15.40 Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (Συνέχεια)
18.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φλόγα και το βέλος»
19.10 ΟΙ ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΕΣ
20.30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ«Τι τριάντα, τι σαράντα, τι πενήντα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΡΙΝΟ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και πρίγκιπας και φοιτητής»
02.30 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ
08.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ
09.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
10.00 Ο ΜΠΑΡΜΠΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
11.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνεμος στις ιτιές»
13.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικο παραμύθι»
17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Νατ Κινγκ Κόουλ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποι υπέροχοι και ιπτάμενες σακαράκες»
20.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΗΝ CANADIAN BRASS BAND
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να κερδίσετε ένα εκατομμύριο δολάρια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νόημα της ζωής»
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΩΝ ΡΑΚΟΥΝ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
14.30ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 Η ΝΑΝΤΙΑ ΓΟΥΑΪΝΜΠΕΡΓΚ ΤΡΑΓΟΥΔΑ «ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ»
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΟΙ ΛΑΟΙ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
22.00 ΑΓΑΘΩΝΑΣ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΙΤΣΑΝΗ (Ε)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Η μικρή Πονέτ»
Ο1.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Border Radio»
06.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
06.45 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΝΙΜΠΑΝΙ
07.15 Ο ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ
08.00 ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΑΪ-ΒΑΣΙΛΗ
08.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικοι μπελάδες»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπτεν Χουκ»
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ«Ο τρελοπενηντάρης»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.45 ΘΕΛΕΙΣ `Η ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Στα πρόθυρα της τρέλας»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Πρόσκληση σε γεύμα από έναν υποψήφιο δολοφόνο»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί άγγελοι»
05.00 ΜΑΛΚΟΜ ΚΑΙ ΕΝΤΙ
06.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βασιλιάς γεννιέται»
07.00 ΣΕΪΛΟΡΜΟΥΝ
07.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 Ο ΤΑΧΥΔΑΚΤΥΛΟΥΡΓΟΣ
12.00 ΖΙΟ ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΜΙΓΚΟ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ - ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της ζήλιας τα καμώματα»
19.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Ο Χρυσός αιώνας»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκρουτζ»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 FACE TO FACE
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 FACE TO FACE
10.00 NEW TIME
13.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
14.50 PHOTO FINISH
19.15 ΖΟΟΜ ΣΤΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
19.45 CARTOONS
20.45 GIATAVAZA
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ
14.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Ο άνθρωπος του δρόμου»
18.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝΑΟ Παναθηναϊκός - ΕΑ Πατρών
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Βαμμένη έρημος»
23.30 ΟΙ 7ΨΥΧΟΙ
00.30 SEVEN SPORTS (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣΓΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ (Συνέχεια)
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μοναδική αγάπη»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΑΜΟΡΧΙΤΑΝΟ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τρελού θηριοτροφείου»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρτι φαντασμάτων»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Μόνος και έρημος»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Μικροί κύριοι»
06.00 ΟΙ ΑΘΩΟΙ ΤΗΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ 5 (Ε)
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.30 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ«Η αυγή του θριάμβου»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (E)
15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Αγώνας βόλεϊ
17.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
18.00 BABY STYLE (Ε)
18.45 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας απίθανος παράδεισος»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Η πτώση της Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας?
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ«Κοιμήσου μαζί μου»
02.30ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ