07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά (7ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Μπάμπη Γκολέ. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος με τις μούμιες»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.15 ΚΟΚΚΙΝΟ - ΚΙΤΡΙΝΟ - ΜΠΛΕ (Ε)
08.00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
13.00 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε) «Μ. Σταυρακάκης - Λαγούτο - Μαντολίνο»
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΝΙΣ STATUS ATHENS OPEN Απευθείας μετάδοση
17.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ «Οι Ελληνες του εξωτερικού»
18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΦΗΣ (Ε)
19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΥΜΦΙΟΥ
21.30 ΜΕΤΕΩΡΑ, 600 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΝΑΞΙΑΣ (Ε)
22.00 QUO VADIS?
23.00 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Ρέκβιεμ»
00.30 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ; (Ε) «Ματωμένα σκίτσα»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ «Αίγυπτος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
18.45 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ολυμπιακός - Λάρισα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Οι νεράιδες» (Πιέρια - Β' μέρος)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Μαυροχώρι Καστοριάς»
18.15 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Skoda Ξάνθη - Αρης»
21.00 ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 2003»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jacknife»
01.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
02.30 ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΟΥ ΜΙΝΓΚ
03.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επαρχιώτες»
15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 DANCING WITH THE STARS: THE SHOW
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος της επανάστασης»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 STEPS (Ε)
03.30 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.20 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)
07.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
08.30 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ Σε απευθείας μετάδοση
12.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.15 GREEK IDOL - LIVE (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 GREEK IDOL - LIVE (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE'S GREAT ITALIAN ESCAPE Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN Μουσική εκπομπή
00.15 ΔΥΟ ΝΥΧΤΕΣ ΜΟΝΟΣ - LIVE Μουσικό πρόγραμμα
02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.25 ALTER KIDS
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wimbledon»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι διαβολογυναίκες»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρανκεστάιν: Αθάνατη αγάπη»
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.20 ΠATΙ, H ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
12.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
13.15 TRACTION
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος των δύο αιώνων»
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.15 FIFTY FIFTY
19.00 FOOD AND THE CITY
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «El Greco»
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
02.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Urban Vermin», «Σούπερ Looney Tunes», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Go Diego go!», «Angel's friends», «Lazy town», «Power Rangers: Operation overdrive», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «ΒΕΝ 10: Alien Force» «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου», «Monster High»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτης καγκουρό»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 TWO AND A HALF MEN
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.45 ΕΠΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στίγματα»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης υπεράνω υποψίας»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό, τρελό καλοκαίρι»