07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (5ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβάσια
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Πολυφωνικά συγκροτήματα, Α' μέρος
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κύκλος νυκτών εγχόρδων «ΤΟ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΑΛΑΕΙ (Ε)
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ
10.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ (Ε)
10.30 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
11.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
11.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σφραγίδα του Θεού»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.30 ΣΤΙΤΣ (Ε)
16.00 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ (Ε)
16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)
17.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
18.00 ΔΙΗΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ «Ο νεκρός ταξιδιώτης»
18.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΠΑΘΩΝ
22.45 QUO VADIS?
23.45 ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ Ντοκιμαντέρ
01.15 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ «Γυάρος» (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Νέος κύκλος)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Μ)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Μιχάλης Κακογιάννης» Α' μέρος
18.45 ΤΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΛΙΠΕΡΤΟΝ (Ε)
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Μορίς Ατιά»
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «21η Απριλίου 1967 - Τρεις μετά τα μεσάνυχτα»
07.30 ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ
08.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΑΚΩΒ Τηλεταινία
10.00 ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
11.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΑΒΡΑΑΜ (Β' μέρος)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
15.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΕΣΘΗΡ Τηλεταινία
17.00 ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΑ ΣΕΠΤΑ
17.30 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΧΡΑΝΤΩΝ ΠΑΘΩΝ
21.00 ΛΟΓΟΙ, ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΙΔΑΧΕΣ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΑ ΠΑΪΣΙΟΥ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: Ο ΣΟΛΩΜΟΝΤΑΣ Τηλεταινία
02.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
03.00 ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΑ ΣΕΠΤΑ
03.30 ΠΕΡΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΑΘΩΝ
04.30 ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ, ΜΙΑ ΑΚΙΝΗΤΗ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΙΑ
06.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόναν ο βάρβαρος»
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ
19.00 DANCING WITH THE STARS DAILY
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία νύχτα» Α' προβολή
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μητέρα μου κι εγώ»
03.30 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 Ω! ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ Βυζαντινοί ύμνοι και μελοποιημένη ποίηση για το Θείο Πάθος
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.45 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
16.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
17.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΟΙ ΣΤΥΛΟΒΑΤΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ Μίνι ιστορική σειρά
23.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ Μίνι σειρά εποχής
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά
03.45 ΖΙΝΑ
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανακαλύπτοντας τον Φόρεστερ»
13.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαραββάς»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΤΑ ΠΑΘΗ
23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
03.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Ζορό: η νέα γενιά», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Ντακ Ντότζερς», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mucha Lucha: Η επιστροφή του Ελ Μαλεφίκο»
11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αζούρ και Ασμάρ»
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπεν Χουρ»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθυμία στο... παραπέντε»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιερή αναζήτηση» Α' προβολή
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κβο Βάντις». Ιστορικό δράμα