07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Γκρίζα αρκούδα»
08.00 ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά (1ο)
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Βασ. Λέκκα στη νέα του δουλειά «Ορθιοι»
17.00 ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΟΧΥΡΟ Ξένη σειρά (2ο)
18.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μη βολικός άνθρωπος» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας. Με την Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Πόηντα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΦΩΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.22 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
09.45 CHANGES (Ε)
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
10.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Idjwi: Το ξεχασμένο νησί της Αφρικής»
12.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε) Νεανική σειρά
17.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
18.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε) «Ουμπέρτο Εκο» (Α' μέρος)
20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοναδική μου ηλιαχτίδα» Συμπαραγωγής Τουρκίας - Ελλάδας
23.45 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)
01.00 ΤΟ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ ΤΟΥ ΓΛΑΡΟΥ (Ε)
02.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)
03.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (E)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (Ε) «Κουίνς»
17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Πίσω στα θρανία»
19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Δημήτρης Ροντήρης, ο μεγάλος δάσκαλος του θεάτρου»
20.00 ΟΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (Ε) «1979-1993: Στο πλάι των αγγέλων»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Κύπρος»
23.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΥ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση»
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ «Χορεύοντας με τις μάσκες»
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ «Ταξίδι στη γη των Παπούα»
16.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «11η Σεπτεμβρίου»
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Γέφυρες»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νικητής»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Αρχιτεκτονική της πόλης»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στους αμμόλοφους»
00.30 ΟΙ ΕΠΤΑ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΤΟΥ
01.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
04.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΛΟΛΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1
10.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
24.00 BROTHERS AND SISTERS
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
06.15 MACGYVER (Ε)
07.45 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
10.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
11.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA
15.00 JAMIE'S 30' MEALS Εκπομπή μαγειρικής
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ (Ε)
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.45 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
12.00 SILA Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή
21.45 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ «Ελλάδα - Λιθουανία» Απευθείας μετάδοση
23.45 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 MASTERCHEF (Ε)
02.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 TRAUMA Ιστορική σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Δαίμων της Ταζμάνια», «Xiaolin showdown», «Mucha Lucha», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 FLORICIENTA Σειρά
15.45 CHUCK Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Περιπετειώδης σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλλων 13»
01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
02.00 MEDIUM
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Straightheads»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο σπίτι στο στοιχειωμένο λόφο»