08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο χιονοταχυδρόμος», «Η φωτιά λάμπει στο ιγκλού», «Ο παππούς χιονιάς»
10.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ιος - Ανδρος»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Βραζιλιάνικες συνταγές»
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Επεξεργασία φυτών»
12.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.15 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου
16.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Πίτες»
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ
18.30 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά
18.55 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Κίμων Αξαόπουλος»
21.05 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ Ξένη σειρά
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
22.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
01.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ Ξένη σειρά (Ε)
04.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ (Ε) Ξένη σειρά
04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)
05.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.25 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε)
07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)
09.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΑΙΓΑΙΟ, ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)
10.30 ON THE ROAD (Ε)
11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδερφή μου θέλει ξύλο»
14.15 CHALLENGES (Ε)
14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
15.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ
16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ
17.00 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ (Ε)
17.30 ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
18.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)
19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά
20.00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
21.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Ευγένιος Σπαθάρης» - Αφιέρωμα με αφορμή την επέτειο θανάτου του
22.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
01.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 58ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ EUROVISION Παρουσίαση τραγουδιών (Α' μέρος)
17.30 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
19.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε)
19.45 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Crash»
07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
08.00 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)
08.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ (Ε)
09.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE «Οσλο»
14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ Αθλητική εκπομπή
19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρία κορίτσια από την Αμέρικα»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA
01.00 Η ΑΡΚΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
02.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ (Ε)
07.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα κάνω πέτρα την καρδιά μου»
19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής
22.15 KARADAYI Δραματική σειρά
23.15 SUMMER WIPE OUT
00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο
01.30 BROTHERS AND SISTERS
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 FRAZIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ, ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
10.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.10 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 JUDGING AMY Σειρά
04.00 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τούτσι»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμοί διαζυγίου»
02.30 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
03.15 CANTERBURY'S LAW
04.15 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Πόκεμον», «Xiaolin showdown», «Φωτιά, πυροσβέστες», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Σούπερ Looney Tunes», «Bugs Bunny»
10.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν του μέλλοντος: η επιστροφή του Τζόκερ»
12.00 ROAD RUNNER SHOW Παιδική σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΜ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αψηφώντας το θάνατο» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
01.00 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος με τον θείο»