08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το ασχημόπαπο», «Οταν οι ευχές γίνονται πραγματικότητα», «Η Πεντάμορφη και το τέρας»
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κύθνος - Νάξος»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Αμοργιανές συνταγές»
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Κόμικς & Γλυπτική με χαρτοπολτό»
12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά
14.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» «Τα όπλα της κυρα-Καράρ» του Μπρ. Μπρεχτ
15.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου
16.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Μυτιλήνη, αφιέρωμα στις γεύσεις της»
17.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ
18.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.50 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.25 ΑΦΙΕΡΩΜΑ «Μια πόλη μια ιστορία: Ν. Ιωνία»
21.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ορίζοντες»
23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ «Λαϊκό τραγούδι και κοινωνία»
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά (Ε)
02.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ορίζοντες» (Ε)
04.25 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ (Ε) Ξένη σειρά
05.35 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)
06.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)
07.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
08.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
09.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ
09.30 SONIC UNDERGROUND
10.00 ΔΕΛΦΟΙ, ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ (Ε)
15.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ Εκπομπή
18.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ «Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων»
18.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2
19.30 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
20.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για τις γυναίκες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρο λιβάδι» του Βαρδή Μαρινάκη
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 MEDITERRANEO
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19.00 ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ
20.15 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ (Ε)
08.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
08.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ; (Ε) «Μελλοντική ζωή»
09.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ
14.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
15.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
16.50 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ANIMATED... ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ (Ε) «Αριστοτέλης»
17.40 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε) «Το κερί»
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»
20.00 ΚΡΟΙΣΟΙ Εκπομπή
20.30 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ Εκπομπή
21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ιωάννα της Λωραίνης». Αφιέρωμα στην Ιγκριντ Μπέργκμαν
01.00 MARK ZUCKERBERG: ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ FACEBOOK (Ε)
02.00 ΣΤΑΝΙΣΛΑΦΣΚΙ (Ε)
03.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
04.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΣ (Ε)
10.45 WIPE OUT (Ε)
11.40 OREO COOKIENG (Ε)
11.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ιατρική εκπομπή
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποντικούπολη»
15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
19.15 ANT1 NEWS
20.15 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
20.30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ «Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός» Ζωντανή μετάδοση
22.45 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ+
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Μπράιντσχεντ»
03.10 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.00 MACGYVER
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 JAMIES' 30 MEALS
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια κυρία στα μπουζούκια»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.40 JUDGING AMY Σειρά
03.40 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Evolution»
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU
18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA
18.50 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 DR COOK
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζουμ: Ακαδημία για σούπερ ήρωες»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρήσιμα αντικείμενα»
04.15 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ πόκετ», «Pichi Pichi Pitch», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beyblade Metal Fury», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Duffy Duck Show»
12.40 ΖΙΝΑ Σειρά
13.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγεία του σέρφινγκ»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.50 JOEY Κωμωδία
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 GOSSIP GIRL Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σύνορα της καρδιάς»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα τι έγινε»