ΑΘΗΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΩΝ: ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ Σπύρος, Μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, «Αγωνιστική Αριστερή Οικολογική Συμπαράταξη για την Αθήνα -Αγωνιστική Συνεργασία για την Αθήνα - Αριστερή Ριζοσπαστική Πρωτοβουλία - Παρέμβαση Αριστερών Πολιτών - Δημοτική Κοινωνική Κίνηση (ΔΗΚΚΙ)»
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ Αντώνης, Οικοδόμος, «Δημοκρατική Συνεργασία»
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΓΚΙΖΙΩΤΗΣ Ανδρέας, Εκπαιδευτικός, «Ανθρώπινη Πόλη»
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ Χρήστος, Ξενοδοχοϋπάλληλος - Συνδικαλιστής, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήρης, Εργαζόμενος στον ΟΣΕ - Συνδικαλιστής, «Δημοτική Αναγέννηση»
ΑΙΓΑΛΕΩ: ΣΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ Παναγιώτης, Ιδ. Υπάλληλος, «Αγωνιστική Συμπαράταξη για το Αιγάλεω»
ΑΛΙΜΟΥ: ΔΟΥΡΙΔΑΣ Χρήστος, Λογιστής, «Αγωνιστική Δημοκρατική Συνεργασία»
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: ΖΙΩΓΑΣ Χαράλαμπος, Μηχανικός - Μέλος του ΤΕΕ, «Δημοτική Ενότητα»
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: ΑΓΓΕΛΟΝΙΔΟΥ Χριστίνα, Εκπαιδευτικός - Συνδικαλίστρια. Πρόεδρος του ΔΣ Δασκάλων «Θουκυδίδης», «Δημοτική Πρωτοβουλία Αργυρούπολης»
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ Φάνης, Δικηγόρος, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση»
ΒΥΡΩΝΑ: ΠΑΛΜΟΣ Παναγιώτης, Συνταξιούχος ΔΕΗ - Συνδικαλιστής, «Ενωτική Παμβυρωνιώτικη Δημοτική Κίνηση»
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Γρηγόρης, Εκτελωνιστής, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση (ΔΑΚ)»
ΓΛΥΦΑΔΑΣ: ΜΕΡΙΚΟΥ Παγώνα, Εκπαιδευτικός - Συνδικαλίστρια - Μέλος του ΔΣ του Διδασκαλικού Συλλόγου, «Προοπτική Δημοτική Κίνηση Γλυφάδας»
ΔΑΦΝΗΣ: ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗΣ Κωνσταντίνος, Μηχανικός, «Δημοτική Συμπαράταξη Δάφνης»
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: ΧΟΛΙΔΗΣ Χαράλαμπος, Εκπαιδευτικός, «Δημοτική Αγωνιστική Συνεργασία Ελληνικού»
ΖΩΓΡΑΦΟΥ: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νικόλαος, Γιατρός, «Δημοτική Πρωτοβουλία Ζωγράφου»
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ Λευτέρης, Συνταξιούχος οικοδόμος - Μέλος του ΔΣ συνταξιούχων Ηλιούπολης - Υμηττού, «Δημοτική Ενότητα Ηλιούπολης»
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: ΛΥΚΟΥΡΑΣ Βασίλης, Εκπαιδευτικός - Συνδικαλιστής, «Δημοκρατική Ενότητα»
ΙΛΙΟΥ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Νίκος, Μηχανικός, «Συνεργασία Αλλαγής»
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ Δημήτρης, Εκπαιδευτικός - Συνδικαλιστής, «Ενωτική Αγωνιστική Πορεία»
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλης, Δικηγόρος - Μέλος του Δικηγορικού Συλλόγου - μέλος της Επιτροπής Δημοκρατικών Δικαιωμάτων, «Δημοκρατική Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας»
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Δημήτρης, Εργαζόμενος στα ΕΛΤΑ - Συνδικαλιστής, «Δημοκρατική Ενότητα Καματερού»
ΚΗΦΙΣΙΑΣ: ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ Πέτρος, Τραπεζοϋπάλληλος - Μέλος της Γραμματείας Τραπεζοϋπαλλήλων του ΠΑΜΕ, στέλεχος του ΔΗΚΚΙ, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: ΑΣΒΕΣΤΑΣ Παναγιώτης, Οικοδόμος, «Δυναμική Πορεία»
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: ΚΑΡΑΤΖΗΣ Αναστάσιος, ΕΒΕ, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ: ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Βασίλης, Γιατρός, «Δημοτική Αγωνιστική Συσπείρωση»
ΜΟΣΧΑΤΟΥ: ΠΕΠΠΑΣ Θωμάς, Συνδικαλιστής - μέλος της Γραμματείας του ΠΑΜΕ, στέλεχος του ΔΗΚΚΙ, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συσπείρωση Μοσχάτου»
Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: ΜΑΞΟΥΡΗΣ Στέλιος, Κηπουρός, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία»
Ν. ΙΩΝΙΑΣ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Παναγιώτης, Συνταξιούχος ΟΤΕ, «Δημοκρατική Προοδευτική Ιωνία»
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ: ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ Γιώργος, Υπάλληλος ΕΥΔΑΠ - Συνδικαλιστής στην ΕΥΔΑΠ, στέλεχος του ΔΗΚΚΙ, «Δημοτική Προοδευτική Συσπείρωση Ν. Σμύρνης»
Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: ΒΑΛΑΣΣΑΣ Βεργής, Ορκωτός Λογιστής, «Δημοκρατική Συνεργασία»
Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: ΠΟΛΙΤΗΣ Σταύρος, Δημόσιος υπάλληλος στο υπουργείο Γεωργίας, «Δημοτική Κίνηση»
Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ: ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ Γιώργος, Οδηγός σε Παιδικό Σταθμό - Συνδικαλιστής, «Δημοτική Αγωνιστική Συνεργασία»
Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ: ΚΟΥΡΗΣ Νίκος, Εκτακτος συμβασιούχος καθηγητής στα ΤΕΙ, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση Ν. Πεντέλης»
Π. ΦΑΛΗΡΟΥ: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Αλέξης, Καθηγητής ΕΜΠ - Συνδικαλιστής, «Δημοκρατική Προοδευτική Κίνηση Π. Φαλήρου»
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: ΣΟΦΟΣ Παναγιώτης, Συνταξιούχος «Ολυμπιακής», «Πρωτοβουλία Αγωνιστικής Συμπαράταξης»
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: ΓΙΩΓΟΣ Γιώργος, Συνταξιούχος τραπεζοϋπάλληλος, «Δημοκρατική Συνεργασία Πετρούπολης»
ΠΕΥΚΗΣ: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γιάννης, Εργαζόμενος ΟΑΚΑ - Συνδικαλιστής, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΤΑΥΡΟΥ: ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Δημήτρης, Μεταλλεργάτης - Μέλος του Σωματείου, «Δημοκρατική Συνεργασία "Η ΑΛΛΑΓΗ"»
ΥΜΗΤΤΟΥ: ΜΠΟΤΣΗΣ Σπύρος, Ιδ. Υπάλληλος, «Δημοτική Αγωνιστική Συσπείρωση Υμηττού»
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ: ΣΕΛΕΚΟΣ Μιχάλης, Εργαζόμενος στο Νοσοκομείο «Αγ. Βαρβάρα», «Δημοτική Ενωτική Κίνηση Χαϊδαρίου»
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΚΑΡΑΤΖΑ Λούλα, Ιδ. Υπάλληλος - Πρόεδρος του ΕΣΥΝ στο Χαλάνδρι, «Αγωνιστική Πορεία»
ΧΟΛΑΡΓΟΥ: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Δημήτρης, Μηχανικός, «Δημοτική Ενότητα Χολαργού»
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ: ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ Ελπίδα, Ιδιωτική Υπάλληλος - Βουλευτής Α΄ Πειραιά - Μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, «Πειραιάς Αναγέννηση»
ΝΙΚΑΙΑΣ: ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ Στέλιος, Εκπαιδευτικός Δήμαρχος, «Δημοκρατική Ενότητα Νίκαιας»
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ Γιάννης, Γιατρός, «Πέραμα - Σύγχρονη Πόλη»
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ: ΣΥΡΙΓΟΣ Απόστολος, Αρχιτέκτονας, «Δημοκρατική Ενότητα Κορυδαλλού»
ΡΕΝΤΗ: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης, Εκπαιδευτικός - Πρώην πρόεδρος της ΕΛΜΕ Πειραιά, «Προοδευτική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ: ΜΟΥΡΙΚΗΣ Δημήτρης, Εμπορος Πρώην Γεν. Γραμματέας της Ενωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά, «Δημοτική Αγωνιστική Συσπείρωση»
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: ΜΠΕΑΖΟΓΛΟΥ Νίκος, Οικονομολόγος, «Προοδευτική Δημοκρατική Κίνηση Δραπετσώνας»
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: ΛΕΜΠΕΣΗΣ Βασίλης, Διδάκτωρ Φυσικής, «Δημοκρατική Δημοτική Κίνηση Σαλαμίνας»
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ: ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ Γεωργία, Παρασκευάστρια ΓΓ του Συνδικάτου Ιδιωτικής Υγείας Πειραιά, «Αγωνιστική Κίνηση Πολιτών Αμπελακίων»
ΑΙΓΙΝΑΣ: ΣΙΜΕΡΔΑΝΗΣ Νίκος, Εμπορος Μέλος ΔΣ Ενωσης Επαγγελματοβιοτεχνών και Εμπόρων Αίγινας, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση Αίγινας»
ΑΤΤΙΚΗ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΤΑΟΥΞΗ - ΧΡΗΣΤΙΑΝΙΔΗ Καλλιόπη, Πολιτικός Μηχανικός, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συσπείρωση»
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χάρης, Οδοντοτεχνίτης, «Λαϊκή Αγωνιστική Ενότητα (ΛΑΕ)»
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ (ΛΟΥΤΣΑ): ΔΑΝΕΖΗΣ Βαγγέλης, Συνταξιούχος, «Δημοτική Αγωνιστική Συμπαράταξη»
ΑΥΛΩΝΑ: ΛΕΚΚΑΣ Ανδρέας, επαγγελματίας, «Νέα Πνοή - Αλλη Πορεία»
ΑΧΑΡΝΩΝ (ΜΕΝΙΔΙ): ΤΟΠΑΛΙΑΝΙΔΗΣ Βασίλης, Γιατρός Δημοτικός Σύμβουλος, «Πανδημοκρατική Αγωνιστική Συσπείρωση - Μενιδίου (ΠΑΣΥΜ)»
ΒΑΡΗΣ: ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Νίκος, Λιθογράφος -Συνδικαλιστής, «Αγωνιστική Πρωτοβουλία Βάρης»
ΒΟΥΛΑΣ: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία, Εκπαιδευτικός, «Αγωνιστική Συνεργασία Βούλας»
ΓΕΡΑΚΑ: ΚΡΕΤΣΗΣ Θανάσης, Συνταξιούχος ΔΕΗ, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση»
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: ΦΙΛΙΟΥΣΗΣ Κώστας, Επαγγελματίας, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση»
ΖΕΦΥΡΙΟΥ: ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ Δημήτρης, Εργάτης Μετάλλου Αντιπρόεδρος Ομοσπονδίας Μετάλλου, «Δημοκρατικός Συνδυασμός Ζεφυρίου»
ΚΕΡΑΤΕΑΣ: ΑΡΕΤΑΣ Φώτης, Εργάτης Μετάλλου Συνδικαλιστής, «Δημοτική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΑΝΟΙΞΗΣ: ΠΑΝΑΓΟΣ Παναγιώτης, Υπάλληλος ΕΛΤΑ, «Δημιουργική Συνεργασία»
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ: ΤΣΑΓΚΑΡΗ -ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μαριάννα, Γραφίστρια, «Αγωνιστική Προοδευτική Κίνηση»
ΚΟΡΩΠΙ: ΤΟΥΡΛΕΝΤΕΣ Φώτης, Ιδιωτικός Υπάλληλος, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση»
ΛΑΥΡΙΟΥ: ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γιώργος, Γιατρός, «Δημοτική Αγωνιστική Συσπείρωση»
ΜΑΡΑΘΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Θέμος, Συνταξιούχος, «Δημοτική Αγωνιστική Συσπείρωση»
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ): ΣΥΛΕΛΟΓΛΟΥ Ανδρέας, Οικονομολόγος, «Δημοκρατική Ενότητα Μαρκόπουλου - Πόρτο Ράφτη»
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ: ΚΑΤΣΗΣ Πέτρος, Οικοδόμος Συνδικαλιστής, «Δημοτική Αγωνιστική Κίνηση»
ΠΑΙΑΝΙΑΣ: ΤΣΙΛΟΒΙΤΗΣ Σωτήρης, Οικοδόμος Συνδικαλιστής, «Προοδευτική Αγωνιστική Δημοτική Κίνηση Παιανίας»
ΠΑΛΛΗΝΗΣ: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος, Συνταξιούχος, «Προοδευτική Αγωνιστική Κίνηση»
ΡΑΦΗΝΑΣ: ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Σπύρος, Υπάλληλος ΕΛΤΑ, «Δημοτική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ: ΧΟΡΟΖΑΝΗΣ Αντώνης, Εργαζόμενος Ναυπηγείων Ελευσίνας - Μέλος ΔΣ Σωματείου, «Προοδευτική Αγωνιστική Κίνηση Ελευσίνας (ΠΑΚΕ)»
ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ: ΠΑΝΤΑΖΗΣ Γρηγόρης, Μεταλλεργάτης - Δημοτικός Σύμβουλος, «Προοδευτική Συνεργασία»
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχάλης, Δάσκαλος, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συσπείρωση»
ΜΕΓΑΡΩΝ: ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γρηγόρης, Στρατηγός εν αποστρατεία, «Δυναμική Πορεία»
ΕΡΥΘΡΩΝ (ΚΡΥΕΚΟΥΚΙ): ΓΚΙΟΚΟΣ Κώστας, Επαγγελματίας, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία»
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ: ΓΑΒΡΑΣ Νίκος, Δημ. Υπάλληλος - Συνδικαλιστής, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία (ΔΑΣ)»
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: ΧΑΛΑΡΗΣ Απόστολος, Υπάλληλος ΟΤΕ, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία Κρυονερίου (ΔΑΣΚ)»
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ: ΧΑΡΙΔΟΥ Σοφία, Δικηγόρος, «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία».