Καμιά πολιτική ευθύνη δεν αναγνώρισε ο υφυπουργός ΠΕΧΩΔΕ Γ. Τσακλίδης και απέδωσε το πολύνεκρο δυστύχημα σε ατομική ευθύνη και την «κακιά στιγμή»(!) απαντώντας σε σχετική Ερώτηση του ΚΚΕ στη Βουλή
ΣΕΛ. 19
Ακούμπησαν δίπλα τα αυτόματα, ανέβηκε ο ένας στην πλάτη του άλλου κι άρχισαν το ξήλωμα. Οι «απελευθερωτές» Αμερικανοί πεζοναύτες, επί το έργο... |
ΣΕΛΙΔΕΣ 6 - 9 και στο «Επωνύμως» σελ. 4
|
Καμιά πολιτική ευθύνη δεν αναγνώρισε ο υφυπουργός ΠΕΧΩΔΕ Γ. Τσακλίδης και απέδωσε το πολύνεκρο δυστύχημα σε ατομική ευθύνη και την «κακιά στιγμή»(!) απαντώντας σε σχετική Ερώτηση του ΚΚΕ στη Βουλή