08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις, συζητήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά & τη Μαρουλού
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
16.00Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
19.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΤΙΜΗΣ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ ΠΛΟΥΜΠΙΔΗ Επιμέλεια: Κ. Καραχάλιος
19.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα της Μεγαλόχαρης»
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
18.00 ΜΕΤΑΞΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΚΑΙ ΓΗΣ
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ
21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
22.00 ΧΩΡΙΚΑ ΥΔΑΤΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά τα χέρια Χίτλερ»
00.50 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
01.20 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
02.50 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.20 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.50 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
11.01 ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ (Ε)
11.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)
12.01 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
12.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΝΥΜΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Αλάτι»
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Κώστας Χατζηχρήστος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Αφρόπαπιες»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ
19.00 ΕΞΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ
08.30 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ... Η ΦΩΚΙΑ ΤΗΣ ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
11.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄- ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
14.00 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Μάγια»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
16.30 ΚΑΘΑΡΗ ΟΘΟΝΗ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21.00 ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποστολή»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καζαμπλάκα εξπρές»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.40 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.30 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 Τα ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο Παλούκα»
04.05 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλόκο στο λιμάνι της Νέας Υόρκης»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εσένα μόνο αγαπώ»
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 DEEP IN THE CITY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωντανός στόχος»
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.00 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ 2000 ΜΟΤΟ GP
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του κουμπάρου μου»
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΤΑΙΝΙΑ «Apex: Ταξίδι στο μέλλον»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 C' EST LA VIE (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλός σαμουράι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
01.30 FRASIER
02.00 ΟΧΙ.. ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γορίλες στην ομίχλη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαρενάιτ 451»
04.00 ΠΕΡΛ
04.30 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ
05.00 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
«902»
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) ...στο «Σταυρό του Νότου»
13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 FUN IN ACTION (Ε)
19.00 ΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Καλό λαϊκό τραγούδι από τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
06.00 MEDITERRANEO (Ε)
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45NATIONAL GEOGRAPHIC
12.45 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι με τα παραμύθια»
15.30ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Ρόδος»
21.40 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Το στραβόξυλο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
00.10 Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ
01.10 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
02.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 2000 (Ε)
09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
12.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ
12.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ
13.00 ΝΤΟΥΜΠΛ ΦΑΣ «Η ζούγκλα»
13.30 ΣΠΗΛΑΙΟ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ: ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ «Παραστάσεις»
17.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ!
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
19.15 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ ΕΙΚΟΝΕΣ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθισμένη αμυγδαλιά»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανικός στο Νιντλ Παρκ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.31 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ «Βεργίνα»
11.00 ΟΠΕΡΑ «Το κορίτσι της Δύσης»
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)
15.00 ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
16.00 ΧΩΡΙΣ ΠΥΞΙΔΑ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
17.30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ - ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΟΣΚΑΡ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ
21.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
22.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναγέννηση»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
07.50 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
08.40 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
09.10 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.50 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
10.20 ΜΠΑΤΜΑΝ
10.50 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.20 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ
11.50 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.15 SUPER GAME
12.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος τα 'κανε θάλασσα»
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.15 SUPER GAME
15.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
15.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)
16.30 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά χρόνια γάμου»
23.05 SUPER GAME
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επαγγελματίας»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξυπνάκιας»
02.45 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που έβλεπε τα τρένα να περνούν»
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντρο κακοποιών»
06.00 Ο ΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φως, νερό, τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ
16.30 ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο τέντι-μπόι»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γέλιο βγήκε από τον παράδεισο»
23.00 ΤΣΑ! (Ε)
24.00 ΕΝΑΣ ΡΕΙΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το εξπρές του τρόμου»
03.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ (E)
05.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
11.30 ON LINE
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΙΝΤΙ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός μεσαίωνας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 BEST OF THE BEST (E)
00.30 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)
02.00 ON AIR (E)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
08.00 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερμαν 3»
11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
11.30 ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ
12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λόρενς της Αραβίας»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Μενέντεζ: Εγκλημα στο Μπέβερλι Χιλς»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρόσωπο του θανάτου»
02.30 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΟΜΑΔΑ ΝΑΪΤ ΡΑΪΝΤΕΡ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΑΣ ΜΠΡΙΤΖΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΣΙΚΟΥΕΣΤ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δέντρο των ονείρων»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόκρυφα πάθη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν άνθεμ»
03.30 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ
04.30ΠΕΡΛ
05.00 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ
05.30 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
Το καθημερινό δράμα των δύο πρωταγωνιστών, που είναι βουτηγμένοι στην κόλαση των ναρκωτικών, προβάλλει η ταινία του Τζέρι Σάτζμπεργκ «Πανικός στο Νιντλ Παρκ». Με ευαισθησία επιχειρεί να προσεγγίσει το πρόβλημα και να καταγράψει το μέγεθος της τραγωδίας. Η Αλεν, μια κοπέλα από το Οχάιο, φτάνει στη Νέα Υόρκη. Εκεί συναντά και ερωτεύεται έναν νεαρό τοξικομανή, τον Μπόμπι. Εκείνος θα την πείσει ότι και εκείνη πρέπει να δοκιμάσει ναρκωτικά. Δε διστάζει μάλιστα να τη σπρώξει προς την πορνεία προκειμένου να βρίσκουν χρήματα. Ο ίδιος μαζί με τον αδελφό του Χανκ διαπράττουν μικροληστείες. Κάποια στιγμή συλλαμβάνεται και μπαίνει στη φυλακή. Οταν θα βγει θα καταλάβει ότι η Αλεν έχει ερωτική σχέση με τον αδελφό του. Ο έρωτάς του όμως για την Αλεν θα τον κάνει να είναι και πάλι μαζί του. Το μέλλον του, όμως, θα είναι τραγικό από τη στιγμή που ο Μπόμπι θα γίνει «ντίλερ» και θα μπλεχτεί με το εμπόριο ηρωίνης. Πρωταγωνιστούν οι Αλ Πατσίνο, Κίτι Γουίν και Αλαν Βιντ (Κυριακή, ΝΕΤ, 22.00)
«902»
08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά & τη Μαρουλού
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
19.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
20.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ
23.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς περνούν οι παντρεμένοι»
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ «Τήνος» (Β΄ μέρος)
18.00 ΧΕΝΡΙ ΜΟΥΡ - ΥΠΟ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ
21.00 Η ΡΟΥΜΠΙ ΓΟΥΟΞ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝ ΜΙΡΕΝ
21.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ (Ε)
01.15 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
02.40 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.10 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ
10.30 ΟΙ ΚΟΡΥΦΕΣ ΤΩΝ ΒΥΘΩΝ
11.01 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
11.30 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
12.01 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Χίος»
12.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΝΥΜΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Τρόφιμα του παρελθόντος»
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Δ. Στυλιανοπούλου»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΠΡΕΒΕΛΗ, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
19.00 ΕΞΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάσπη στ' αστέρια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 JAZZ CLUB - Γ' ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ «Αρκτικό ταξίδι»
10.30 Ο Β΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ - ΕΓΧΡΩΜΟΣ
11.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
12.00 Η ΑΡΑΒΙΚΗ ΡΩΜΙΟΣΥΝΗ - Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΙΟΡΔΑΝΙΑ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄ - ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
14.00 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
16.30 Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 UFO «Μνημείο ζωής»
22.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)
23.00 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος πρώτου βαθμού»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.35 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.40 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.30 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
23.05 SUPER GAME
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αξιοσέβαστοι πολίτες»
04.05 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος μέσα στη νύχτα»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΘΕΑΤΡΟ «Ανοιχτοί λογαριασμοί»
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη Δευτέρα»
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.00 BEACH VOLLEY (E)
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιν Ειρ»
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΤΑΙΝΙΑ «Θανατηφόρο παιχνίδι»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 C' EST LA VIE (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη πλεκτάνη»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 FRASIER
03.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ (Συνέχεια)
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μανιακός γιατρός»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος της δόξας»
03.15 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ
04.15 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.15 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
19.00 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Θα μεταδοθεί το δεύτερο μέρος της συζήτησής μας με το σκηνοθέτη Γ. Διζικιρίδη. Παρουσίαση: Πελαγία Καυκαλή
19.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με δημοτικούς χορούς, από τις πολιτιστικές εκδηλώσεις του Δήμου Περάματος
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με την Μαντολινάτα Κεφαλονιάς
22.30ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και τα επτά γεροντοπαλίκαρα»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ «Τήνος» (Α΄ μέρος)
18.00 ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΝΗ
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
19.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.30 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ
21.25 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
22.00 ΔΙΠΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
00.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παραγιός μου ο ραλίστας»
01.45 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
02.15 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
03.45 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
05.15 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.30 ΧΑΙΡΕ ΜΑΡΙΑ
12.00 ΘΕΑΤΡΟ ΔΩΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Θανάσης Βέγγος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 ΟΙ ΚΑΒΑΛΑΡΗΔΕΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.15 ΤΗΝΟΣ, ΣΤΟΥΣ ΗΛΙΟΥΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
19.00 ΕΞΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ «Το βιβλίο της ζωής»
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (Ε)
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄ - ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
14.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ - ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΟΣΚΑΡ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ
16.30 Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 Η ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΟΛΗ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τζέγκις Χαν» (Α΄ μέρος)
21.00 ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
22.00 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
23.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αντίθετοι κόσμοι»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.25 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.40 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.30 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
04.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.00 ΦΕΛΙΞ Ο ΓΑΤΟΣ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μικρός ήρωας»
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Παπαδοπούλου»
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάλβα»
23.00 BABY STYLE (E)
24.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΓΟΥΙ ΑΡ ΕΪΝΤΖΕΛΣ
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKES
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό μιας μητέρας»
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.35 EXTREME GAMES
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρίδυμα»
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για πάντα μαζί»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές στιγμές»
01.50 BEST OF THE BEST (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΚΑΙΟ (Ε)
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 C' EST LA VIE (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά του σουίνγκ»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.00 FRASIER
02.30 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ (Συνέχεια)
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό της δόξας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυμνό κορμί στον καυτό ήλιο»
03.45 ΠΕΡΛ
04.15 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.15 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
Η αγγλική σειρά ντοκιμαντέρ «Εξι πειράματα που άλλαξαν τον κόσμο», σκιαγραφεί τη ζωή και τις επιστημονικές ανακαλύψεις έξι σπουδαίων και σημαντικών επιστημόνων που με τα επιτεύγματά τους έφεραν επανάσταση στην επιστήμη. Η σειρά των έξι ημίωρων επεισοδίων αναφέρεται στον Σερ Ισαάκ Νιούτον και στις έρευνές του για το φως, στο Σερ Μάικλ Φαραντέι και στον ηλεκτρομαγνητισμό, στον Γκρέγκορ Μέντελ και στη γενετική, στον Γαλιλαίο Γαλιλέι και στην αστρονομία, στη Μαρί Κιουρί και στην ανακάλυψη της ραδιενέργειας και τέλος στον Αλμπερτ Αϊνστάιν και στη θεωρία της σχετικότητας. Οι μεγάλοι αυτοί επιστήμονες χρησιμοποίησαν τα πιο απλά για την εποχή τους μηχανήματα με σκοπό να κάνουν πειράματα. (Δευτέρα έως Παρασκευή ΝΕΤ στις 19.00)
Τη Ρένη Πιττακή φιλοξενεί η Εύη Κυριακοπούλου στην εκπομπή «Αντ' αυτού». Η Ρένη Πιττακή θυμάται τα χρόνια που έζησε δίπλα στο μεγάλο δάσκαλο, στον Κάρολο Κουν. Μιλά για την πρώτη τους συνάντηση, για τη συνεργασία τους, για τα όσα εκείνος της δίδαξε για την τέχνη του θεάτρου, για την επίδραση που είχε στη ζωή της ο Κάρολος Κουν. Αναφέρεται στις συζητήσεις που έκανε μαζί του, στους ρόλους που έπαιξε κοντά του, αλλά και στους τσακωμούς τους. (Δευτέρα ΕΤ-1 00.50)
08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30«902» ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
19.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 FUN IN ACTION Raftig, Kayak, Trekking, Canyoning, Ski κλπ. είναι τα αθλήματα που συνδυάζουν κίνηση, διασκέδαση και φιλοξενούνται στην εκπομπή. Παρουσίαση: Βάσω Δουκακάρου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος τα 'χει 400»
15.10 Η ΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
18.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 Η ΛΥΓΕΡΗ
21.00 ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βλακόμουτρο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο εγκλήματα κάτω από τον ήλιο»
01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.35 ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΑΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
02.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
03.40 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
10.30 ΤΑ ΛΑΪΚΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥΣ
11.01 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.01 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Ξάνθη»
12.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΝΥΜΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Το βούτυρο»
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Γιώργος Κωνσταντίνου»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Ανάτιδες»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
18.35 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΕΞΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
23.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Μπίλι Χόλιντεϊ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.35 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΒΛΑΧΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
10.30 ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ: ΤΟ ΣΤΟΛΙΔΙ ΤΩΝ ΕΠΤΑΝΗΣΩΝ
11.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
12.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ
14.00 Η ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 UFO'S ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
16.30 Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τζέγκις Χαν» (Β΄μέρος)
21.00 ΤΟΠΟΛΟΓΙΚΑ (Ε)
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντζελα και Αντζελα»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.35 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.40 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.30 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 TA NEA TOY ANT1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
23.05 SUPER GAME
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν οι γυναίκες είχαν ουρά»
04.20 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύμβολο προδοσίας»
23.00 BABY STYLE (E)
24.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τάφος των εραστών»
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
04.00 CAMPIONATO (E)
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τηλεκανίβαλοι»
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκή απειλή»
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριο ένστικτο»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 C' EST LA VIE (E)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή θανάτου»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 FRASIER
03.00 ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ (συνέχεια)
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα αταίριαστο δίδυμο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος μοντέλων»
04.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ
05.00 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ
05.30 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
19.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... «στο περιβόλι του Ουρανού»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένα στέφανα»
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
18.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2000 «Ελλάδα - Δανία»
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 Η ΛΥΓΕΡΗ
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Γλυκιά ζωή»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψεύτικα φιλιά»
01.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατηγορούμενη, απολογήσου»
03.20 ΑΥΛΑΙΑ
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
10.30 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11.01 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
12.00 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Δράμα»
12.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΝΥΜΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Τρόφιμα του μέλλοντος»
14.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ «Παντελής Βούγλαρης»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Πρασινοκέφαλες πάπιες»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ART NET
19.00 ΕΞΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΤΟ ΤΡΙΧΟΡΔΟ ΣΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΤΟ
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
11.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
12.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΡΟΚ ΣΑΛΣΑ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ
14.00 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ ΖΩΗΣ
16.30 ΝΕΟΝ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΠΛΑΝΗΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Καλιγούλας» (Α΄ μέρος)
21.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωτιά, πυροσβέστες»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος εκ προμελέτης»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.35 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.40 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.30 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
23.05 SUPER GAME
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.15 IAAF GOLDEN LEAGUE
01.40 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.50 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση μιας νεκρής»
04.15 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΑΛΗΘΙΝΗ ΔΟΞΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΜΠΟΥ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναζήτηση»
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεσάζων του εγκλήματος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος της Μαφίας»
04.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 3 1/2 τσαμπουκάδες»
17.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γιατί μ' εγκατέλειψες»
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι της οδού Τόντβιλ»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΟΙ (Ε)
10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 C' EST LA VIE (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βυθός»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δύναμη των Νίντζα»
02.30 ΤΑ ΤΖΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ
03.30 Η ΕΡΗΜΟΣ ΣΟΝΟΡΑΝ
04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απίθανη καταδίωξη»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Εμεραλντ»
03.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ
04.00 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ
04.30 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
Ενα μαγευτικό μουσικό ταξίδι στις Παναγίες του κόσμου, θα προσφέρει με το δικό της μουσικό τρόπο και την ιδιαίτερη έκφραση η Σαββίνα Γιαννάτου, στους τηλεθεατές, από την εκπομπή «Παναγίες του κόσμου». Αυτός είναι και ο τίτλος της τελευταίας δισκογραφικής της δουλιάς, που έγινε με τους Primavera en Salonico. Ενα γοητευτικό μουσικό οδοιπορικό σε διάφορες χώρες, με τραγούδια αφιερωμένα στη μορφή της Παναγίας. Τραγούδια από την Ελλάδα, την Κύπρο, την Αρμενία, το Λίβανο, την Ιταλία, την Κάτω Ιταλία, την Κορσική, τη Σαρδηνία, την Ισπανία, την Αφρική, την Καραϊβική, τη Νότια Αμερική. Η Σαββίνα Γιαννάτου ταξιδεύει σε όλους αυτούς τους τόπους, μέσα από το τραγούδι και τις διηγήσεις της. Η ενορχήστρωση είναι του Κώστα Βόμβολου και του Χάρη Λαμπράκη (Τρίτη ΕΤ-1 23.35).
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:
1. Αστερισμός του νοτίου ημισφαιρίου - Προβλέπεται από το εργασιακό καθεστώς.
2. Ενίοτε, γίνεται απύθμενο - Δεν έχουν τάξη και σειρά.
3. Διδάχτηκε από αρκετούς Ελληνες φιλοσόφους στην αρχαιότητα - Βρώμικα.
4. Ανοιχτό αγκυροβόλι - Μέσο εξαπάτησης ή παραπλάνησης κάποιου - Οδυνηρό ξάφνιασμα.
5. Νόμισμα της Αρχαίας Αθήνας - Κοσμεί το χαρακτήρα ατόμου - Αρχή υπόδειξης.
6. Χαρακτηριστικές - Μέτρο επιφάνειας.
7. Μυθικός ήρωας της Βοιωτίας, πιστός σύντροφος του Ηρακλή - Αναμορφωτής της Ιαπωνίας - Τμήμα... σφαίρας.
8. Ελληνικό βουνό - Αόρατοι εχθροί μας - Ποδοσφαιριστής του Αρη Θεσσαλονίκης.
9. Μια κυρία... τυπωμένη - Εχθρός της ελιάς - Νησί του Αιγαίου.
10. Αριθμός μπορεί να είναι - Δυσκόλεψε το Δημοσθένη.
11. Σου λύνει... τη γλώσσα - Σε στέλνει σε άλλη σελίδα - Από το όνομα παλιού Κινέζου ηγέτη.
12. Γαλλικός νομός - Τη χαρακτηρίζει θερμότητα - Περιοχή του... Οσλο.
13. Η διαμόρφωσή του, συχνά συναρπαστική - Οπτικά αριστεύει - Βλέπει στην ανατολή.
14. Εγώ τη λέω κούνια - Ονομαστός Γάλλος θεατρικός συγγραφέας.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. Αυτό με το οποίο παίζει κανείς (καθ.) - Μέλος αλβανικής φυλής.
2. Αυτά αναφέρονται σε κράτος της Ευρώπης - Χαϊδευτικό γυναικείου ονόματος.
3. Αδικημένοι, μεταφορικά - Συμπατριώτες του Αντερσεν.
4. Ελληνικό βουνό - Μέρος εστίας μικροβίων - Μία ήταν η κυρά της.
5. Πόλη του Ιράν, ιδιαίτερη πατρίδα του Χομεϊνί - Οσοι διαφωνούν, τα... χωρίζουν.
6. Απεικονίζονται λογιστικά - Στάδιο της πρωτεύουσας - Πρόθεση.
7. Εχθρός τους η πεζοπορία - Γνωστό μας δίκτυο.
8. Ογκώδη κύτταρα - Νόμισμα βαλκανικού κράτους - Στην αρχαία Αίγυπτο η λατρεία της.
9. Λευκό και στιλπνό μεταλλικό στοιχείο - Στα μοναστήρια αρκετά.
10. Καθένα από τα στοιχεία που αποτελούν κάτι - Εκπαιδευτικά αρχικά.
11. Είδος ξένης μουσικής - Χρυσάφι Ιταλών - Χρησιμοποιείται από ελαιοχρωματιστές.
12. Αστυνομικά αρχικά - Αφωνη... μέση - Εχει υπόσταση.
13. Αρρώστια φυτών.
14. Πόλη της Ιαπωνίας - Βουλευτής του ΠΑΣΟΚ.
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:
1. ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ - ΡΕΠΟ 2. ΘΡΑΣΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΣ 3. ΥΛΙΣΜΟΣ - ΡΥΠΑΡΑ 4. ΡΑΔΑ - ΔΟΛΟΣ - ΣΟΚ 5. ΜΝΑ - ΤΑΛΕΝΤΟ - ΝΑ 6. ΑΔΡΕΣ - ΕΚΤΑΡΙΟ 7. ΙΟΛΑΟΣ - ΙΤΟ - ΣΦ 8. ΓΚΙΩΝΑ - ΙΟΙ - ΜΠΑ 9. ΚΑ - ΔΑΚΟΣ - ΚΑΣΟΣ 10. ΔΕΚΑΔΙΚΟΣ - ΡΟ 11. ΚΡΑΣΙ - ΙΔΕ - ΤΣΟΥ 12. ΑΙΝ - ΑΓΚΑΛΙΑ - ΣΛ 13. ΣΚΟΡ - ΙΟ - ΙΕΡΟ 10. ΑΙΩΡΑ - ΡΑΚΙΝΑΣ.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. ΑΘΥΡΜΑ - ΓΚΕΚΑΣ 2. ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ - ΡΙΚΑ 3. ΓΑΪΔΑΡΟΙ - ΔΑΝΟΙ 4. ΟΣΣΑ - ΕΛΩΔΕΣ - ΡΩ 5. ΚΟΜ - ΤΣΑΝΑΚΙΑ 6. ΕΣΟΔΑ - ΟΑΚΑ - ΓΙΑ 7. ΣΟΛΕΣ - ΟΔΙΚΟ 8. ΩΑ - ΛΕΚ - ΙΣΙΔΑ 9. ΣΤΡΟΝΤΙΟ - ΚΕΛΙΑ 10. ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ - ΙΕΚ 11. ΡΑΠ - ΟΡΟ - ΑΣΤΑΡΙ 12. ΕΛΑΣ - ΜΣ - ΟΝ 13. ΠΕΡΟΝΟΣΠΟΡΟΣ 14. ΟΣΑΚΑ - ΦΑΣΟΥΛΑΣ.
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 SUMER LIFE Στο κλίμα του καλοκαιριού, με μουσική, προτάσεις διακοπών, extreme games και προτάσεις μόδας. Παρουσίαση: Βέρα Λάμπρου
19.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.35 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.30 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι ατρόμητοι»
10.50 ΣΙΝΕΑΚ
12.25 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ «Λάμπρος Κωνσταντάρας»
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάκρυα και διπλοπενιές»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το νέο μουσείο Μπενάκη 2000»
15.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΤΩΝΑΣ, ΤΑ ΦΡΑΟΥΛΟΠΟΥΛΑ
18.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2000 «Ελλάδα - Πολωνία»
19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Απευθείας μετάδοση
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγόρι με το χρυσό χέρι»
01.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Φροντίζοντας τον Τζο-Τζο»
02.00 ΑΥΛΑΙΑ
03.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ: ΟΚΑΒΑΝΓΚΟ
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ (Ε)
12.30 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συζυγικές ανησυχίες»
16.50 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Επιλογές»
18.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Τα επίκαιρα του 20ού αιώνα»
20.00 ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΟΥ ΛΟΥΒΡΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κραυγή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 Η ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
08.31 ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΝΕΣΤΟΣ
12.00 ΜΠΑΚΑ: ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ
13.00 Η ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
13.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
14.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
15.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΟΡΑ
15.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 EURO 2000: ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χορός με την Ρεγγίτσε»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακ Μπέιν»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
07.50 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
08.40 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
09.10 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.50 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
10.20 ΜΠΑΤΜΑΝ
10.50 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.20 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ
11.50 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΒΑΧ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (E)
15.15 SUPER GAME
15.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
16.00 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
16.50 ΜΕ ΦΟΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα χόρευε»
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι»
22.55 SUPER GAME
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχή και σάρκα»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σκληρή πόλη»
02.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΤΣΑ ΠΑΤΕΡΑ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα απίθανο σαφάρι»
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάνιελ Μπουν»
06.00 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ (Ε)
07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεριζωμένη γενιά»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ... Ζιβέγγος»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας του βάλτου»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας του Μπελ Ερ»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος με το γαρίφαλο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη φωλιά του διαβόλου»
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΑΓΩΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡΚΡΟΣ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόλιγουντ Χιλς»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (Ε)
01.00 THE VIP SHOW (E)
02.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)
03.30 ON AIR (E)
04.30 10 ΜΕ 12 (Ε)
06.00 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
07.00 O ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.30 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστής για κλάματα»
12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΟΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΕΣ (Ε)
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψαράδες για κλάματα»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλοπενιές»
23.00 Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατηγορούμενος ήταν αθώος»
02.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το ηφαίστειο»
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.00 ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.15 ΑΡΘΟΥΡ
10.45 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
11.15 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
12.00 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
12.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΟΜΑΔΑ ΝΑΪΤ ΡΑΪΝΤΕΡ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΑΣ ΜΠΡΙΤΖΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΣΙΚΟΥΕΣΤ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνωμοσία της παλίρροιας»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κίτρινη ρολς ρόι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξενοδοχείο της αγάπης»
04.15 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ
05.15 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ