07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Legendary cities: Saint Petersburg»
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά
17.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.00 SILK (Ε) Ξένη σειρά
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.10 BOSS (Ε) Ξένη σειρά
23.10 BROADCHURCH (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) Ξένο ντοκιμαντέρ
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Ρεντίνα»
10.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε) «Κυρηναϊκή Πεντάπολις»
11.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
11.15 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Λαζαρίνες της Μακεδονίας»
11.45 ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΣΜΗΜΑ (Ε) «Αρχαίο κόσμημα»
12.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
12.30 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε) Σειρά
13.28 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε) Σειρά
14.30 ART ΕΡΤ
14.56 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
15.05 ΘΥΜΑΜΑΙ (Ε)
16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.00 GREEK TOWN (Ε)
19.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ (Ε)
19.30 ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ, ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥΝ (Ε) «Ψυρρή»
20.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)
21.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (Ε)
22.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε) «Χανίφ Κιουρέισι» (Ην. Βασίλειο)
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΗΜΕΡΑΣ
06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
07.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
08.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
22.45 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.45 ΟΛΑ HOT
01.00 CALL & WIN
03.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
12.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
15.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
01.00 HOMELAND Ξένη σειρά
02.00 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.30 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.20 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
23.30 THE BLACK LIST Σειρά
00.30 COMBAT HOSPITAL Σειρά
01.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
02.30 THE BIG C Σειρά
03.15 FANTASY ISLAND Σειρά
04.15 Η ΔΙΨΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΖΙΝΑ Σειρά
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόντιος είμαι ό,τι θέλω κάνω»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»
00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.45 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά
02.45 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.45 ΦΜ LIVE (Ε)
07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά
17.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
18.50 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
20.00 SILK (Ε) Ξένη σειρά
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.10 BOSS (Ε) Ξένη σειρά
23.10 BROADCHURCH (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) Ξένο ντοκιμαντέρ
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Η γη της Ιθώμης»
10.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε) «Εμπόριο»
11.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
11.15 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Αναπαράσταση μακεδονικού γάμου»
11.45 ON THE ROAD (Ε)
12.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
12.30 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε) Σειρά
13.30 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε) Σειρά
14.30 ART ΕΡΤ
14.56 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
15.05 ΘΥΜΑΜΑΙ (Ε)
16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ (Ε)
19.00 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ (Ε) «Νίσυρος»
19.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Γιάννη Κακουλίδης»
20.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)
21.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (Ε)
22.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΗΜΕΡΑΣ
06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
07.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
08.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
22.45 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.45 ΟΛΑ HOT
01.00 CALL & WIN
03.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
12.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
15.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
01.00 HOMELAND Ξένη σειρά
02.00 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.30 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.20 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
23.30 THE BLACK LIST Σειρά
00.30 COMBAT HOSPITAL Σειρά
01.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
02.30 THE BIG C Σειρά
03.15 FANTASY ISLAND Σειρά
04.15 Η ΔΙΨΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΖΙΝΑ Περιπέτεια
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κώτσος και οι εξωγήινοι»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξέσπασμα»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.30 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά
02.30 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.30 ΦΜ LIVE (Ε)
07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά
17.00 ONE WAY TICKET (Ε) «Πράγα»
18.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.00 SILK (Ε) Ξένη σειρά
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.10 BOSS (Ε) Ξένη σειρά
23.10 BROADCHURCH (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) Ξένο ντοκιμαντέρ
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)
10.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε) «Μασσαλία»
11.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
11.15 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Τα δάση της Δράμας»
11.48 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
24/8/2002 - Επέτειος θανάτου Γιάννη Γκιωνάκη - Αφιέρωμα
12.00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (Ε) «Γ. Γκιωνάκης»
12.30 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε) Σειρά
13.30 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε) Σειρά
14.30 ART ΕΡΤ
14.56 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
15.05 ΘΥΜΑΜΑΙ (Ε)
16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
18.00 ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΝΑΠΗΡΙΑ (Ε)
19.07 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
19.15 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)
20.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)
21.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (Ε)
24/8/2002 - Επέτειος θανάτου Γιάννη Γκιωνάκη - Αφιέρωμα
22.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (Ε) «Το στραβόξυλο» του Δ. Ψαθά
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΗΜΕΡΑΣ
06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
07.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
08.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
22.45 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.45 ΟΛΑ HOT
01.00 CALL & WIN
03.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
12.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
15.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
01.00 HOMELAND Ξένη σειρά
02.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.30 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.20 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
23.30 THE BLACK LIST Σειρά
00.30 COMBAT HOSPITAL Σειρά
01.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
02.30 THE BIG C Σειρά
03.15 FANTASY ISLAND Σειρά
04.15 Η ΔΙΨΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίμων, ο νεόπλουτος»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Miami vice»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά
01.30 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά
02.30 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.30 ΦΜ LIVE (Ε)
07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Η μουσική της Γλώσσας»
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ Αφιέρωμα στα τραγούδια της ξενιτιάς
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κλέφτρα»
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
19.00 ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΦΤΑΙΝΕ
19.50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Αθλητική εκπομπή
24.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Monsters»
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Από τον ιερό ναό Αγίου Διονυσίου Αεροπαγίτου
10.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε) «Σικελία»
11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (Ε) «Νορβηγία»
23/8/1864: Γέννηση Ελευθερίου Βενιζέλου - Αφιέρωμα
12.00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (Ε)
13.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)
14.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)
14.55 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
15.45 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Γ. Γκιωνάκης» (24/8/2002 - Επέτειος θανάτου του)
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή από το μέτωπο»
18.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΝΟΣ ΝΑΥΑΓΙΟΥ: ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΩΝ (Ε)
19.00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΞΑΝΘΗΣ «Τσεχία - Βοσνία/Ερζεγοβίνη»
21.15 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΞΑΝΘΗΣ «Ελλάδα - Ρωσία»
23.15 SAYOME (ΣΑΓΙΟΜΙ) (Ε)
00.15 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ (Ε) «Διακοπές καλοκαιρινές» & «Στο φάρο»
00.45 ΜΑΓΙΚΗ ΝΥΧΤΑ (Ε) «Οι πράσινοι φακοί»
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
07.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
08.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακρως τρελό και απόρρητο»
15.45 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
16.45 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήθικη πρόταση»
23.45 VICE
01.00 CALL & WIN
03.00ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
04.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Σειρά
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ Σειρά (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
09.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
10.00 TV MALL
11.00 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE
12.00 JAMIE'S 15' MEALS Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε) Κωμωδία
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 FORMULA 1 - ΒΕΛΓΙΟ - LIVE
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ψώνιο»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Get smart»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορός για δύο»
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε) Σειρά
07.00 JOY IT'S INSIDE YOU (Ε)
08.10 ΑΛΛΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (Ε)
09.30 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
10.40 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
12.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μετά ήρθε ο έρωτας»
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΑΔΑ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
23.15 L.A.P.D. (Ε)
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μετά ήρθε ο έρωτας»
02.30 THE KILLING Σειρά
04.00 COMMUNITY Ξένη σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμετανόητος εργένης»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 PSYCH Χιουμοριστική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καινούργιος της μαμάς μου»
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hirokin: The last samurai»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μισθοφόρος»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του καρχαρία: Η εκδίκηση»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pelican Blood»
07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ (Ε) Σειρά
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σκαλιά της εκκλησίας»
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οδός Αττίκ»
19.00 ΕΙΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)
19.50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσι για σπίτι»
24.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Skate or die»
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Παραδοσιακές αγορές Θεσσαλονίκης»
10.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε) «Εύξεινος πόντος Β' - Ακτές»
11.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
11.15 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, ΠΕΚΙΝΟ (Ζ)
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιν Εϊρ»
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Τουρκία - Ολλανδία»
21.15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Ελλάδα - Λιθουανία»
23.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, ΠΕΚΙΝΟ (Ε από 12.00)
02.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ, ΠΕΚΙΝΟ (Ζ)
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
07.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
08.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φύλαξε τον τελευταίο χορό»
16.15 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ by Coca Cola
16.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR (E)
01.00 CALL & WIN
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκροί ξανά»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
09.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
10.00 TV MALL
11.00 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE
12.00 JAMIE'S 15' MEALS Εκπομπή μαγειρικής
13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
15.10 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράκος Νο 14 και ο πρώτος μπουνάκιας»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ (Ε)
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή
00.30 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)
01.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά
03.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγικό μαγκαζίνο
08.10 ΑΛΛΗ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΑΛΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (Ε)
09.30 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
10.40 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
12.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε) Σειρά
18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε)
22.40 L.A.P.D. (Ε)
23.40 ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ Μίνι σειρά
03.40 FANTASY ISLAND Σειρά
04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.15 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκούνις: Το κυνήγι της μεγάλης περιπέτειας»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 PSYCH Χιουμοριστική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Σειρά
18.50 ARROW Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Looney Tunes: Επιστροφή στη δράση»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρόκληση» Α' τηλεοπτική προβολή
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίγωνο του μίσους»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεταφυσική δραστηριότητα»
07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Περπατώντας στο Νείλο»
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Legendary cities: Phnom Penh»
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά
17.00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (Ε) «Η σχολή χορού»
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.00 SILK (Ε)
21.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.10 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) Ξένη σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) Ξένο ντοκιμαντέρ
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Καρυά Λευκάδος»
10.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε) «Εύξεινος Πόντος, Δ. Ακτές»
11.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
11.15 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Γραμματόσημα στη βόρειο Ελλάδα»
11.45 ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΣΜΗΜΑ (Ε) «Παραδοσιακό»
12.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
12.30 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε) Σειρά
13.28 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
13.35 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε) Σειρά
14.30 ART ΕΡΤ
14.56 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
15.05 ΘΥΜΑΜΑΙ (Ε)
16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
17.00 ΒΟΛΕΪ: EUROPEAN LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ισραήλ - Ελλάδα»
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Λιθουανία - Ολλανδία»
21.15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Ελλάδα - Τουρκία»
23.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (ΠΕΚΙΝΟ) (Ε)
02.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (ΠΕΚΙΝΟ) (Ζ)
07.30 GREEKS (Ε)
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΗΜΕΡΑΣ
06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
07.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
08.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
22.45 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.45 ΟΛΑ HOT
01.00 CALL & WIN
03.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blue chips»
05.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
12.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
15.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.50 ΣΕ ΕΙΔΑ (Ε)
23.50 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.45 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.30 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.20 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
23.30 THE BLACK LIST Σειρά
00.30 COMBAT HOSPITAL Σειρά
01.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
02.30 THE BIG C Σειρά
03.15 FANTASY ISLAND Σειρά
04.15 Η ΔΙΨΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΖΙΝΑ Σειρά
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σιδηρά κυρία»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή μετά»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αντανάκλαση του εφιάλτη»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The controller»
07.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Περπατώντας στο Νείλο»
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Legendary cities: Bangkok»
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά
17.00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (Ε) «Τα γήπεδα»
18.00 CHAMPIONS LEAGUE Εκπομπή
18.45 CHAMPIONS LEAGUE - ΚΛΗΡΩΣΗ Απευθείας μετάδοση
20.10 CHAMPIONS LEAGUE Εκπομπή
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.10 BOSS (Ε) Ξένη σειρά
23.10 BROADCHURCH (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) Ξένο ντοκιμαντέρ
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Μόλυβος»
10.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ, Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ (Ε) «Πόντος»
11.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
11.15 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Οι εύζωνοι»
11.45 ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΣΜΗΜΑ (Ε) «Βυζάντιο»
12.08 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
12.30 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε) Σειρά
13.28 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
13.35 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε) Σειρά
14.30 ART ΕΡΤ
14.56 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
15.05 ΘΥΜΑΜΑΙ (Ε)
16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.50 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Ε)
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Τουρκία - Λιθουανία»
21.15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Ελλάδα - Ολλανδία»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The terrorist»
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΗΜΕΡΑΣ
06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
07.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
08.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
22.45 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.45 ΟΛΑ HOT
01.00 CALL & WIN
03.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
05.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
10.30 TV MALL
11.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
12.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
15.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά
21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.45 WORLD PARTY (Ε)
24.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
01.00 HOMELAND Ξένη σειρά
02.00 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.30 SINGLES (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.20 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
23.30 THE BLACK LIST Σειρά
00.25 DIRTY MEGAΖΗΝ
00.30 COMBAT HOSPITAL Σειρά
01.30 DROP DEAD DIVA Σειρά
02.30 THE BIG C Σειρά
03.15 FANTASY ISLAND Σειρά
04.15 Η ΔΙΨΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά
14.00 ΖΙΝΑ Σειρά
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μούτρο το μουτράκι»
16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 MIKE & MOLLY Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 NCIS Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθαση συντροφιά» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά
02.15 NIP / TUCK Δραματική σειρά
03.15 ΦΜ LIVE (Ε)
ΔΕΥΤΕΡΑ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
12.00-13.00 - Ηχοι των πολιτισμών
13.00-15.00 - Αφιέρωμα σε μουσικό συγκρότημα
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-18.00 - Μουσικές επιλογές
18.00-20.00 - Ποιητική αδεία
20.00-22.00 - 7 σε παίρνει αριστερά
22.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΤΡΙΤΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
12.00-14.00 - 7 σε παίρνει αριστερά
14.00-16.00 - Jazz τότε και τώρα
16.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - Μουσικές του κόσμου
19.00-20.00 - World bypass
20.00-22.00 - Μονοπάτια της Ανατολής
21.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΤΕΤΑΡΤΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
12.00-13.00 - World bypass
13.00-15.00 - Μονοπάτια της ανατολής
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - Μουσικές του κόσμου
19.00-20.00 - Λαϊκά μονοπάτια
20.00-22.00 - Ηλεκτρικές ημικρανίες
22.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΠΕΜΠΤΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
12.00-14.00 - Ηλεκτρικές ημικρανίες
14.00-16.00 - Μουσικές του κόσμου
16.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - 7 σε παίρνει αριστερά
19.00-21.00 - Υπάρχει λόγος σοβαρός
21.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10.00-11.00 - Οσα φέρνει η μέρα
12.00-14.00 - Υπάρχει λόγος σοβαρός
13.00-15.00 - Αφιέρωμα μουσικό συγκρότημα
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-19.00 - Μουσικές του Κόσμου
19.00-21.00 - Ποιητική αδεία
21.00-22.00 - Μουσικές επιλογές
ΣΑΒΒΑΤΟ
10.00-11.00 - Κλασσική μουσική
11.00-12.00 - Παιδική εκπομπή
12.00-14.00 - Παραδοσιακή μουσική
14.00-15.00 - Λαϊκά μονοπάτια
15.00-16.00 - Μουσικές επιλογές
16.00-18.00 - Αφιέρωμα μουσικό συγκρότημα
18.00-19.00 - Ροκ εν ρολ
19.00-21.00 - Τζαζ τότε και τώρα
21.00-10.00 - Μουσικές επιλογές
ΚΥΡΙΑΚΗ
10.00-11.00 - Κλασική μουσική
11.00-12.00 - Παιδική εκπομπή
12.00-14.00 - Παραδοσιακή μουσική
14.00-15.00 - Λαϊκά μονοπάτια
15.00-17.00 - Μουσικές επιλογές
17.00-18.00 - Μουσικές επιλογές
18.00-20.00 - Αφιέρωμα σε μουσικό συγκρότημα
20.00-21.00 - Ηχοι των πολιτισμών