15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ... με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Γιώργο Αγαθονικιάδη, με αφορμή την πρώτη μεγάλου μήκους ταινία του
19.50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Γεωργιανά μπαλέτα
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»
22.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Φιλοξενούμε η Εύα Φάμπα, σε ένα αφιέρωμα για τον πατέρα της Δ. Φάμπα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηνάς
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην Αίγινα»
15.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
17.30 ΙΝΧΗΛΑΤΕΣ
18.30 PRE GAME
18.45 ΜΠΑΣΚΕΤ: «ΠΑΟΚ - ΑΕΚ»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτεια στον παγωμένο Βορρά»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γυναίκες του Ρίτσαρντ»
06.30 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ
07.30 MEDITERRANEO
08.00 ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΕΝΘΕΤΟ
13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
14.00 Η ΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΣΜΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα με το μαστίγιο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η έβδομη μέρα της δημιουργίας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΧΟΡΟΣ «Still Here»
11.00 ΟΠΕΡΑ «Μάρβα» του Ιγκόρ Στραβίνσκι
11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανελλήνιος - Φίλιππος»
17.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
18.00 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
19.00 DESING WORLD
19.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
20.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Στρασμπούρ - Ναντ»
23.40 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγκίρε, η μάστιγα του Θεού»
02.30 ΡΕΠΟ (Ε)
04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ (Ε)
05.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
06.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)
06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απίθανες περιπέτειες του Σούπερ Ντέιβ»
16.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 MISSION - ARENA
23.00 FEAR FACTOR
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ακρωτήρι του φόβου»
02.45 ΠΡΑΚΤΩΡ ΜΟΝΚ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΟΗΤΕΙΑ
03.45 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
05.00 MOBILE FUN
05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικη πόλη»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
16.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
18.15 CANDID CAMERA... ΚΑΙ ΑΛΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 BAND STAND
13.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
14.00 ΓΙΑΓΚΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ
22.00 ΤΕΚΙΛΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το σούρουπο ως την αυγή»
01.15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εμμανουέλα στον κόσμο των αισθήσεων»
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ALTER CLIPS
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
08.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
09.00 C' EST LA VIE (E)
10.00 ΧΑΡΟΛΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ
10.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
11.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
11.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία διευθυντής»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΩΡΑ
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ 2»
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.20 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε 60 δευτερόλεπτα»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνα παιχνίδια σε διπλό ταμπλό»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ: ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο ρυθμό της τρέλας»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι του μονόκερου»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δύο... ατσίδες»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήλικοι ληστές»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κεραμικά «Ρούσσος»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο χώρος της μικρού μήκους ταινίας και ντοκιμαντέρ με τον Θανάση Μπαλοδήμα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
10.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ
10.30 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κακός, ο ψυχρός κι ο ανάποδος»
14.00 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ Σειρά ντοκιμαντέρ
14.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
16.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
17.00 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
18.30 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
19.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ντοκιμαντέρ
20.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
21.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)
22.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10-2
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θανάσης και το καταραμένο φίδι»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΜΟΝΙΤΟΡ
23.15 CHAMPIONS NET
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
09.00 ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Κάιρο»
12.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΓΙΟΡΤΕΣ
18.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.15 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύκλος της αγάπης»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ
22.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ
23.00 MISSION
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 THE X-FILES
02.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
23.30 ΟΛΑ 2004
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 EUROGOAL
02.15 ΤHIRD WATCH
03.15 POINT MAN
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
07.45 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
08.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
09.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ
11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φακίρης»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΤΟ ΔΙΧΤΥ Αθλητικά
21.45 LIFESTYLE
22.45 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΤΕΤ Α ΤΕΤ
02.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δρόμο της ηδονής»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ
22.00 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΗΣ, ΤΕΛΙΚΑ
22.45 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόκκινος κατάσκοπος»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΛΑΟΥΡΑ
18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Αλεξίσφαιρος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στην άκρη του τρόμου»
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξί»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ο κυνισμός και ο ερωτισμός είναι τα συναισθήματα που πλανώνται στην ταινία «Ο κύκλος της αγάπης», σε σκηνοθεσία Ροζέ Βαντίμ. Βρισκόμαστε στο Παρίσι το 1913, λίγο πριν τον Πρώτο Παγκόσμιο Πόλεμο, στη στροφή του 20ού αιώνα. Τα μέλη μιας παρέας της υψηλής κοινωνίας αλλάζουν ερωτικούς συντρόφους μεταξύ τους, σαν να πρόκειται για ένα αληθινό γαϊτανάκι του έρωτα. Ενας αξιωματικός κοιμάται με μία πόρνη, στη συνέχεια αποπλανά την Ρόουζ και αργότερα την πρόθυμη, αλλά παντρεμένη Σοφί. Μία νύχτα, μετά από πολύ ποτό, ο αξιωματικός βρίσκεται και πάλη με την πόρνη. Παρά τις δυσκολίες του πολέμου, τα ερωτικά σκάνδαλα είναι ανεπανάληπτα. Ριμέικ της ομώνυμης αριστουργηματικής ταινίας του Μαξ Οφλίς, που στηρίζεται στο πασίγνωστο έργο του Αρθουρ Σνίντζλερ. Πρωταγωνιστούν: Τζέιν Φόντα, Ανα Καρίνα, Μορίς Ρονέ, Ζαν Κλοντ Μπριαλί, Ζαν Σορέλ, Κατρίν Σπάακ, Φρανσίν Μπερζέ (Δευτέρα, ΕΤ-3, 00.30).
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
10.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος των ιπποτών»
14.00 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ Σειρά
14.30 ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΑΪΝΣΛΕΪ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
16.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
16.45 PRE GAME
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
19.00 PRE GAME
19.15 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
21.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)
22.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΑΛΤΟΚ Σειρά
06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 ΜΕ 2
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δάσκαλο μας με αγάπη»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ
23.15 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ
00.15 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βιέννη»
12.30 DESIGN 100% (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
18.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Blondie»
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και άλλες μορφές τρέλας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ «Γαλάζιος άγγελος»
02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 MISSION
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεγάλες προσδοκίες»
00.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.00 2004-1
01.40 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ
03.50 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ
22.15 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευγένιος Ονέγκιν»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 THIRD WATCH
03.45 POINT MAN
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
07.45 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
08.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
09.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ
11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απιστίες με συνταγή γιατρού»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»
23.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επαρχιώτες»
01.15 Ο ΚΛΕΦΤΗΣ
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ALTER CLIPS
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00.10 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE
01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE (Συνέχεια)
03.00 FRASIER Ξένη σειρά
03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΛΑΟΥΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον αράπη κι αν τον πλένεις»
23.00 GALA
24.00 TALK SHOW
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΧΑΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή ελευθερίας»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ...με ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο χώρος της μικρού μήκους ταινίας και ντοκιμαντέρ με τον Θανάση Μπαλοδήμα
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
20.30 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.15 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί την Ντενίς Μπαλτσαβιά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
10.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ
10.30 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O βαφτιστικός»
14.00 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ Σειρά
14.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
16.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
17.00 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
18.30 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Συνέχεια)
19.40 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ντοκιμαντέρ
20.40 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
21.30 CHAMPIONS LEAGUE «Μονακό - ΑΕΚ»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΑΛΤΟΚ Σειρά
06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10-2
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλός μας άγγελος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21.00 PREGAME CHAMPIONS LEAGUE
21.30 CHAMPIONS LEAGUE: «Ολυμπιακός - Γιουβέντους»
23.55 CHAMPIONS NET
08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
09.00 ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Μαδρίτη»
12.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αγαπημένο μου ημερολόγιο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 NEIL yOUNG ΚΑΙ GRAZY HORSE - WELD
01.30 ΧΗΜΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ
21.45 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ Σειρά
22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
22.50 MISSION
23.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 THE X-FILES
02.20 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
05.50 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! αυτή η γυναίκα μου»
23.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχή και σάρκα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχή και σάρκα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 THIRD WATCH
03.30 POINT MAN
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
07.45 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
08.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
09.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ
11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O Ταμτάκος ο ηλεκτρονικός γύφτος»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι μεγάλος ο καημός»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 NASH BRIDGES
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό δίλημμα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.15 ALTER CLIPS
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ
21.40 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ
22.30 ΛΕΝΗ
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέσα μαζικής καταστροφής»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΛΑΟΥΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγή στο νησί του παραδείσου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Twister: η επιστροφή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο κορίτσια και ένας τύπος»
03.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ενα μεταφυσικό θρίλερ, είναι η ταινία «Νεκροί ξανά», σε σκηνοθεσία Κένεθ Μπράνα.
Ενας εκκεντρικός πωλητής αντικών, που είναι προικισμένος με το χάρισμα του υπνωτιστή, βοηθάει τον Μάικ, έναν ντετέκτιβ του Λος Αντζελες, να φωτίσει το παρελθόν της Γκρέις, μιας γυναίκας που πάσχει από αμνησία. Εκπληκτοι οι δύο άνδρες, παρακολουθούν τη γυναίκα να περιγράφει όχι τη δική της ζωή, αλλά τη ζωή ενός διάσημου ζεύγους, της Μάργκαρετ και τον Ρόμαν Στράους, που συναντήθηκαν, ερωτεύτηκαν και πέθαναν στη δεκαετία του '40. Είναι η Γκρέις μετενσάρκωση του Ρόμαν Στράους, που εκτελέστηκε για το φόνο της γυναίκας του πριν από πενήντα χρόνια; Πρωταγωνιστούν: Κένεθ Μπράνα, Αντι Γκαρσία, Ντέρεκ Τζάκομπι, Χάνα Σιγκούλα, Εμα Τόμσον. (Πέμπτη, ΝΕΤ, 23.15)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών με τη Ζωή Κούλια
20.30 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
10.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠ' ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ντερβισόπαιδα»
14.00 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
14.30 ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΑΪΝΣΛΕΪ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
16.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
17.00 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ ΜΟΛΔΑΒΙΑΣ
18.30 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
19.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
20.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διάσταση»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
24.00 ΜΑΤΛΟΚ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10-2
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδελφός μου ο τρελάρας»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκροί ξανά»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Μεξικό»
12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Αίγυπτο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιδιαίτερες σχέσεις»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΖΥΓΙΩΝ
01.00 MASTERS OF CINEMA «Σέρτζιο Λεόνε, μια φορά κι έναν καιρό»
02.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ ΤΩΝ ΙΝΔΙΑΝΩΝ
02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ
22.55 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ
23.00 MISSION
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΒΟΛΗ
00.50 THE X-FILES
01.50 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.50 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
04.00 MOBILE FUN
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CANDID CAMERA
22.15 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.00 THIRD WATCH
03.00 POINT MAN
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
07.45 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
08.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
09.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ
11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μωρό στο ταξί μου»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
22.15 LIFESTYLE
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΫΠΝΙΕΣ
02.00 STARHUNTER
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR
22.45 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απέραντο σκοτάδι». Α` τηλεοπτική προβολή
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 FRASIER
03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
07.30 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΛΑΟΥΡΑ
18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξολοθρευτής Νο 2: Ημέρα κρίσης»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινητός στόχος»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδικασμένος σε θάνατο»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κεραμικά «Ρούσσος»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο συγγραφέας Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τον ποιητή Γιάννη Κοντό, κάνοντας μια αναδρομή στην πρώτη του ποιητική συλλογή, που δημοσιεύτηκε το 1965 και η οποία έχει μεταφραστεί στις περισσότερες ευρωπαϊκές χώρες. Μιλά ακόμα για την ανθολογία του «Πρόκες στα σύννεφα» με χαρακτικά του σύγχρονου ζωγράφου και καθηγητή της σχολής Καλών Τεχνών, Γιάννη Ψυχοπαίδη. Τέλος, παρουσιάζει την τελευταία του ποιητική συλλογή «Η υποτίνουσα της Σελήνης», με ζωγραφική του Γιάννη Μανουσάκη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
10.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρία μωρά»
14.00 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
14.30 ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΑΪΝΣΛΕΪ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
16.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
19.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
21.00 ΤΑΞΙΜ (Ε)
22.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΑΤΛΟΚ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 ΜΕ 2
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλίμονο στους νέους»
23.40 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γνωριμία της σάρκας»
08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
09.00 ΠΕΖΕΛΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Στοκχόλμη»
12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Αίγυπτο» Β` μέρος
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΓΚΟΓΚΕΝ
18.30 ΝΕΣΤΟΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιεσμένος από το χρόνο»
02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
04.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ
23.00 MISSION
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
01.30 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα»
04.20 MOBIL FUN
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
23.15 ΠΡΟΣΩΠΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καλοκαίρι του Σαμ»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
07.45 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
08.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
09.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ
11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά θρανία»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 VIP
22.15 SEX & THE CITY
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρεύτηκα την Αφρική»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απληστη δικαιοσύνη»
03.30 FRASIER
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΛΑΟΥΡΑ
18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του διαβόλου». Α` τηλεοπτική προβολή
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς επιστροφή»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία του αίματος»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ενα ντοκιμαντέρ βιογραφικού περιεχομένου γαλλικής παραγωγής, που αναφέρεται στον ζωγράφο Πολ Γκογκέν. Συχνά, λέγεται για τον Πολ Γκογκέν ότι είναι ο ζωγράφος από τα νησιά Μαρκεσάς. Στην πραγματικότητα, γεννήθηκε στο Περού και εμφανίστηκε όταν πήγε στη Βρετανία. Ταξίδεψε πολύ. Ζωγράφισε τις γυναίκες Μπρετόν και γυναίκες από τα νησιά Μαρκεσάς. Ηταν καλλιεργημένος άνθρωπος και γνώριζε πολλούς διανοούμενους. Αναμείχθηκε με το συμβολισμό, με σκοπό να απομακρυνθεί από εκεί πιο γεμάτος. Απέρριψε τον ιμπρεσιονισμό και το νατουραλισμό. Γοητευόταν από την αρχέγονη τέχνη και ήταν με τον τρόπο του η πηγή του κινήματος του κυβισμού (Παρασκευή, ΕΤ-3, 18.00).
Μια ταινία - σταθμός στην ιστορία του Αμερικανικού Κινηματογράφου, πολύ προχωρημένη για την εποχή της, που απογείωσε την καριέρα του Τζακ Νίκολσον και έκανε πολλούς να προσέξουν - για πρώτη φορά - το αξιόλογο υποκριτικό ταλέντο της Αν Μάργκαρετ. Το πνευματώδες σενάριο της ταινίας υπογράφει ο Τζουλς Φέιφερ, δημιουργός του ομότιτλου θεατρικού έργου. Πρωταγωνιστούν: Τζακ Νίκολσον, Κάντις Μπέργκεν, Αν Μάργκαρετ, Αρτ Γκαρφάνκελ, Ρίτα Μορένο. (Παρασκευή, ΝΕΤ, 01.00)
15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο συγγραφέας Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τον ποιητή Γιάννη Κοντό, κάνοντας μια αναδρομή στην πρώτη του ποιητική συλλογή, που δημοσιεύτηκε το 1965 και η οποία έχει μεταφραστεί στις περισσότερες χώρες. Μιλά ακόμα για την ανθολογία του «Πρόκες στα σύννεφα» με χαρακτικά του σύγχρονου ζωγράφου και καθηγητή της σχολής Καλών Τεχνών, Γιάννη Ψυχοπαίδη. Τέλος, παρουσιάζει την τελευταία του ποιητική συλλογή «Η υποτείνουσα της Σελήνης», με ζωγραφική του Γιάννη Μανουσάκη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
20.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08.30 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
09.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
09.15 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ
10.15 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
11.30 GYBERGIRL, ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
12.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
12.15 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
13.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
18.45 ΜΠΑΣΚΕΤ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.46 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
13.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεροκέφαλος»
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του Σέρλοκ Χολμς»
08.01 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
10.30 ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΤΟΥ MONTE CARLO
11.30 ΑΛΛΙΩΣ
12.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 DESIGN 100%
18.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
18.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Ναντ - Ρεν»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμερικάνικη αθωότητα»
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κ2»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
05.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.00 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ Ελληνική σειρά (Ε)
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Σειρά κινουμένων σχεδίων
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ Σειρά κινουμένων σχεδίων
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ Παιδική σειρά
12.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ Κωμική σειρά
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
14.40 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
15.40 THE MISSION - BEST OF
16.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 MISSION Ψυχαγωγικό πρόγραμμα
22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σύνορα της φαντασίας»
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πηγάδι του τρόμου»
04.10 MOBILE FUN
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
05.45 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φτωχόπαιδο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
15.45 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ Ελληνική σειρά
16.45 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ Ελληνική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πολιτσμάνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»
23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.00 POINT MAN Ξένη σειρά
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 HIT PARADE
13.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
14.00 ΓΙΑΓΚΟ Ξένη σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 CELEBRITIES
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Traffic»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ Ενημερωτική εκπομπή
02.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
03.00 APHRODISIA
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εικονικός έρωτας»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά
06.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά
07.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)
08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
09.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
09.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Ξένη σειρά
10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
10.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στραβή δικαιοσύνη»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.20 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγώνας με το χρόνο»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πέμπτος πίθηκος»
04.00 FRASIER Ξένη σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Στη σκιά του πολέμου» (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά
16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ: ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ Ξένη σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημοσιογράφος για κλάματα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάτμαν επιστρέφει»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος κάτω από τη λίμνη»
01.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για την κόλαση»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
1. Αυτός που φέρεται με ευγένεια, αβρότητα και γενναιοδωρία - Ονομασία ρωσικών πυραύλων.
2. Κινούν τη βούληση προς ορισμένη κατεύθυνση - Τα νερά του καραβιού.
3. Μυθική νύμφη και τροφός του Δία - Χαρακτηρίζεται και η ανάπτυξη.
4. Ζυμώσεις μέσω των οποίων παράγεται το ξίδι - Της υπομονής αυτά αναφέρονται - Τμήμα... σκάλας.
5. Συντομογραφία ανέμου - Στο μπράτσο είναι το πιο συνηθισμένο - Ξενικός τίτλος ευγένειας.
6. Το όνομα του Τσέχωφ - Ανεπαρκής η λήψη της τροφής του.
7. Εξοφλούν χρέος - Δε φημίζεται για την ευστροφία του (καθ).
8. Στρατιωτικό παράγγελμα - Συνθετικό ονομασίας λιμανιού της Αιγύπτου - Βρίσκονται δίπλα στο αλφάβητο.
9. Ελληνικό χοροθέατρο - Ασφαλιστικά αρχικά - Μπορεί να είναι και τηλεοπτική.
10. Σπέσιαλ κέφι - Βάση της φιλοσοφικής θεωρίας του Λεύκιππου.
11. Ικανοποιούνται με την ταλαιπωρία ή το βασανισμό των άλλων - Μονολεκτική απάντηση.
12. Γειτονικά γράμματα - Η αποκατάσταση κυλίνδρου μηχανής αυτοκινήτου που έχει φθαρεί, με λείανση των τοιχωμάτων του - Αφωνο ...θειάφι.
13. Βλέπει στην ανατολή - Εδρασε στην Κύπρο - Ανόητα, δεν έχουν μυαλό.
14. Χαρακτηρισμός δράσης - Μία των αισθήσεων.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. Ιταλική πόλη - Μεταφέρει το αίμα στους ιστούς και τα όργανα του σώματος.
2. Βασιλιάς της Μακεδονίας, κατακτητής μεγάλου μέρους της Ασίας - Αρχικά σώματος στο στρατό.
3. Επιπλέει στο νερό - Ο δημόσιος, συχνά αναφέρεται - Μουσική νότα.
4. Του λείπει η τάξη και η οργάνωση - Η έξοδος κοπαδιού για βοσκή.
5. Αρχή αρχαίου όρκου - Παλιός πρόεδρος της Πορτογαλίας - Σε παραπέμπει σε άλλη σελίδα.
6. Ελέγχουν οικονομικά τη ζωή πολλών χωρών - Είδος εξετάσεων.
7. Εγγλέζικο λάδι - Ιδιάζουσα η βλάστησή της (καθ) - Μέρος του ...στομαχιού.
8. Προϊστορικό ζώο με προβοσκίδα, συγγενές με τον ελέφαντα - Αρκετοί κάνουν τη θητεία τους σ' αυτό.
9. Κάτι προσάραξε στην κορυφή του - Ελληνας ηθοποιός.
10. Μάρκα ρολογιών - «Αυτοκράτειρα» που υποδύθηκε η Ρόμι Σνάιντερ.
11. Τα τυχερά ενός... ατυχήματος - Οι μερικές, είναι από καιρού σε καιρό - Ενέπνευσε στο Ρίτσο μια συμφωνία.
12. Διεστραμμένος μαρκήσιος - Ελαφρύτερο το καλοκαίρι - Αρχή αρχαίου όρκου.
13. Αλησμόνητος, αξέχαστος - Ο θορυβώδης ήχος των κυμάτων της θάλασσας.
14. Δυσκολεύουν την αναγνώριση - Μυθική γυναίκα του Μίνωα και μητέρα του Μινώταυρου.
Λ Υ Σ Η
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:
1. ΓΑΛΑΝΤΟΜΟΣ - ΣΑΜ 2. ΕΛΑΤΗΡΙΑ - ΙΣΑΛΑ 3. ΝΕΔΑ - ΑΛΜΑΤΩΔΗΣ 4. ΟΞΙΚΕΣ - ΟΡΙΑ - ΣΚ 5. ΒΑ - ΤΑΤΟΥΑΖ - ΝΤΕ 6. ΑΝΤΟΝ - ΑΘΡΕΦΤΟΣ 7. ΔΟΣΕΙΣ - ΑΝΟΥΣ 8. ΑΡΜ - ΣΑΙΝΤ - ΡΣ 9. ΡΟΕΣ - ΤΣΑ - ΣΕΙΡΑ 10. ΤΣΑΚΙΡ - ΥΛΙΣΜΟΣ 11. ΣΑΔΙΣΤΕΣ - ΟΧΙ 12. ΡΣ - ΡΕΚΤΙΦΙΕ - ΘΦ 13. ΙΕΡΟ - ΕΟΚΑ - ΑΝΟΑ 14. ΑΜΕΣΟΣ - ΟΣΦΡΗΣΗ.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. ΓΕΝΟΒΑ - ΑΡΤΗΡΙΑ 2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΕΜ 3. ΛΑΔΙ - ΤΟΜΕΑΣ - ΡΕ 4. ΑΤΑΚΤΟΣ - ΣΚΑΡΟΣ 5. ΝΗ - ΕΑΝΕΣ - ΙΔΕ 6. ΤΡΑΣΤ - ΙΑΤΡΙΚΕΣ 7. ΟΙΛ - ΟΑΣΙΣ - ΣΤΟ 8. ΜΑΜΟΥΘ - ΝΑΥΤΙΚΟ 9. ΑΡΑΡΑΤ - ΛΕΦΑΣ 10. ΣΙΤΙΖΕΝ - ΣΙΣΙ 11. ΣΩΑ - ΦΟΡΕΣ - ΕΑΡ 12. ΣΑΔ - ΝΤΥΣΙΜΟ - ΝΗ 13. ΑΛΗΣΤΟΣ - ΡΟΧΘΟΣ 14. ΜΑΣΚΕΣ - ΠΑΣΙΦΑΗ.
ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Με την Αντέλα Μέρμηγκα
11.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
13.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Τραγούδια από όλη την Ελλάδα. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Π. Σιούλης - Γ. Παρασκευόπουλος
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Μια μουσική ιχνογραφία που αναζητά το σύγχρονο φορτίο της μουσικής μας παράδοσης. Με τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση. Με την Αννεκε Ιωαννάτου
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Λόγια και ίχνη ανθρώπων που αποτυπώθηκαν στο χαρτί. Με τον Γ. Μηλιώνη
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
22.00 ΜΕΤΑLΜΟΡΦΩΣΗ Μια εκπομπή για το ΜΕΤΑLφαινόμενο από τις ρίζες μέχρι τις επιρροές. Με τον Β. Σκουρτόπουλο και τον Χ. Κάναρη
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»
ΔΕΥΤΕΡΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι
07.00 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Με τον Μ. Χάρο
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Η πολιτική επικαιρότητα της ημέρας με τον Δάνη Παπαβασιλείου
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ανασκόπηση των διεθνών εξελίξεων με την Αννα Μπαλή
13.00 ΘΥΡΑ «902» Η αθλητική ραδιοεφημερίδα του «902 Αριστερά στα FM». Με τους Κ. Τσίφτη και Κ. Χατζόπουλο
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Τα νέα στον «902» έως τις 15.30. Το κεντρικό μαγκαζίνο του «902»
15.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Δημοτική παράδοση
17.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Με τον Δ. Καλαφατιάδη
18.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Εντεχνο ελληνικό τραγούδι. Με την Ελένη Βλάμη
20.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΑ Τραγούδια που μιλάνε για ταξίδια με βάση την ελληνική μουσική αλλά και όλες τις μουσικές του κόσμου. Με τον Αγγελο Κουτσούκη
22.00 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ Επιλογές από το ελληνικό τραγούδι. Με τον Π. Κασιμάτη
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM»