06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
08.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥ-ΚΟΥ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπτάμενος και τζέντλεμαν»
16.45 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είκοσι γυναίκες κι εγώ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE VOICE Τελικός - 6ο Live - Ζωντανό μουσικό talent show
01.15 IRON CHALLENGE CYPRUS: Ο Μιχάλης Ζαμπίδης αντιμετωπίζει τον Τούρκο Erkan Varol
02.15 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
03.45 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΜΩΒ ΡΟΖ (Ε)
06.00 BABALOU Σειρά (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 STARS SYSTEM
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 FORMULA 1 (Live) - Αυστρία
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ANNITAgr
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή... τρελή... σαραντάρα»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακές παρέες»
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bank Bang»
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε) Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
12.40 MY LIFE (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Zathura»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μέλισσα τον Αύγουστο»
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντε γειά»
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γείτονες μέχρι θανάτου»
03.45 MR SUNSHINE Ξένη σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Mariposa και η νεραϊδένια πριγκίπισσα» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Scooby Doo! Mystery Inc», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 2 BROKE GIRLS Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ARROW Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη του φυγά»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνοια»
04.00 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά (Ε)
06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά μέρες φαγούρα»
01.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά
06.00 BABALOU (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Ψυχαγωγική εκπομπή
10.30 TV MALL
11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Κωμική σειρά
22.30 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεθυσμένο ημερολόγιο» Α' τηλεοπτική προβολή
01.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ (Ε)
02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε όπου θες»
01.30 MAD LOVE Σειρά
04.00 MR SUNSHINE Σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 ΚUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING Εκπομπή μαγειρικής
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «2 Guns»
23.30 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι είναι ο έρωτας» Α' τηλεοπτική προβολή
04.00 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά (Ε)
06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
01.30 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Σειρά
05.45 BABALOU (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Ψυχαγωγική εκπομπή
10.30 TV MALL
11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Κωμική σειρά
22.30 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράπλευρες απώλειες»
01.30 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ (Ε)
02.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά
23.30 GOLDEN BARISTA
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αιματηρή αδελφότητα»
02.30 RESCUE ME Ξένη σειρά
03.30 MR SUNSHINE Σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 ΚUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING Εκπομπή μαγειρικής
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Transporter 2»
24.00 ΤΗΕ MENTALIST Σειρά
01.00 WITHOUT A TRACE Σειρά
02.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
03.00 ΦΜ LIVE (E)
04.45 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγκας με το τρίκυκλο»
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
01.00 EUROPEAN POKER TOUR
02.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Ψυχαγωγική εκπομπή
10.30 TV MALL
11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
21.45 WOLRD PARTY
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ «Μπαρούτη» (τελευταία)
24.00 CHECKPOINT ALPHA
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.30 ONLINE Εκπομπή
02.00 RESCUE ME Ξένη σειρά
03.00 MAD LOVE Ξένη σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lock-Out» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 THE MENTALIST Σειρά
01.15 WITHOUT A TRACE Σειρά
02.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
03.15 ΦΜ LIVE (E)
05.00 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
08.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥ-ΚΟΥ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πρόεδρος»
16.00 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ by Coca Cola
16.15 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είκοσι γυναίκες κι εγώ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 IRON CHALLENGE: Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΖΑΜΠΙΔΗ
00.15 VICE
01.15 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το απόλυτο παιχνίδι»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΜΩΒ ΡΟΖ (Ε)
06.00 BABALOU (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA Ενημερωτική εκπομπή
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 JAMIE'S 15' MEALS Εκπομπή μαγειρικής
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή... τρελή σαραντάρα»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ANNITAgr
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή
00.30 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε) Σειρά
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
12.40 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.20 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.30 MY LIFE Εκπομπή
18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περίπολος θανάτου»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετσι πήραμε το Γούντστοκ»
04.00 MAD LOVE Σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.15 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Η Barbie στην ιστορία μιας γοργόνας» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery inc», «Max Steel», «Transformers Robots in disguise», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι»
13.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dolphin tale»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 PSYCH Χιουμοριστική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Σειρά
18.50 COVERT AFFAIRS Περιπετειώδης σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζωολογικός μας κήπος» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Wedding date»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρινός ορίζοντας»
04.30 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή κωμική σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή (Τελευταία)
01.00 EUROPEAN POKER TOUR
02.00 VICE (Ε)
03.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Σειρά
05.45 BABALOU (Ε) Κωμική σειρά
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από την χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Κωμική σειρα
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο εβδομάδες προθεσμία»
23.45 ΑΥΤΟΨΙΑ (Τελευταίο)
01.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΕΛΛΑΔΑ Σ' ΑΓΑΠΩ Ψυχαγωγική εκπομπή
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θανάσης στη χώρα του "ΘΑ"»
02.20 DIRTY MEGAΖΗΝ
02.30 RESCUE ME
03.30 MAD LOVE Ξένη σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην εμπιστεύεσαι κανέναν»
24.00 THE MENTALIST Σειρά
01.00 WITHOUT A TRACE Σειρά
02.00 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
03.00 ΦΜ LIVE (E) Ψυχαγωγική εκπομπή
04.45 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή (τελευταία)
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ (τελευταία)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς (τελευταία)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής (τελευταία)
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς»
01.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Killer: A Journal of Murder»
05.45 BABALOU (Ε) Σειρά
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές στη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή (τελευταία)
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή (τελευταία)
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (τελευταίο)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαλένα»
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 MEGA ΘΕΑΤΡΟ
24.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Θάνατος στο ηλιοβασίλεμα»
04.00 MAD LOVE Σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Scorpion King»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τέλειος φόνος»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Killshot - Ο δολοφόνος είναι εδώ»
04.15 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Τηλεπαιχνίδι