08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες φάσεις, γκολ των αθλητικών γεγονότων του Σαββατοκύριακου
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΛΟΜΒΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
20.40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των γενναίων»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΖΑΝ - ΠΙΕΡ ΒΕΡΝΑΝ
00.30 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ (Ε)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (Ε)
02.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ
10.30 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΗΤΗ
11.01 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ
11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΑΚΡΙΒΕ ΜΑΣ ΦΡΕΝΤΥ...
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)
20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΕ ΣΙΔΕΡΩΝΟΥΝ
08.01 EK ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΑΖΛ
10.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
12.30 ΝΕΑΤΕΡΝΑΤΛ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Σάμιουελ Τζόνσον»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 DESIGN X-treme
21.00 ΧΑΠΙ ΝΤΕΪ
21.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
22.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηρές κραυγές»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 X-FILES
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σέρλοκ Χολμς και το μυστικό όπλο»
04.50 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας γαμπρός πολλά ελαφρύς»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάβερικ»
23.15 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 LA HEAT
03.15 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
07.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
08.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 HACKERS
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΤΑΙΝΙΑ «Τα κωθώνια του θρανίου»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαν σπιτικό κρασί»
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 HACKERS (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
23.20 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
02.00 ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ (Ε)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 FASHION TV
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARΑΡΑΤΑ
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
16.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θυσία»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η έκλειψη»
02.30 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
03.50 ΧΑΡΙ Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
04.00 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
«902»
11.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
14.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε) Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.45 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Παρουσίαση αγώνων Α΄ Κατηγορίας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
12.15 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.45 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά με το ζόρι»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
21.00 ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΚΟΡΕΛΙ;
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00 ΝΒΑ JAM
00.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
02.30 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 7 ΜΜΕ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες»
16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Παξοί-Τζουμέρκα»
17.30 ART - NET
18.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΙΝΔΟΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΕΥΡΩ
20.15 ΚΟΣΜΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος με παραισθήσεις»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ α) «Ο ιππότης του ρόδου», β) «Το κάστρο του Κυανοπώγωνα»
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
17.00 WOMAN
17.30 Ο ΟΣΚΑΡ ΣΙΝΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΤΑ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
20.30 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριες φράουλες»
22.30 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 3
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νάνος και οι επτά χιονάτες»
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το διαμάντι του Νείλου»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεράιδα και το παλικάρι»
23.20 ΜΠΑΜ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 Χ-FILES
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατος δολοφόνος»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα της μεγάλης απόφασης»
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.00 ΚΑΡΟΥΣΕΛ (Ε)
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή γεμάτη πόνο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Whiskers»
16.30 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και τα 7 γεροντοπαλίκαρα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαλέξτε μπαμπά»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
03.15 CALL OF THE MOYNTAIN
04.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER «Σε άλλη διάσταση»
11.00 STATUS QUO
12.05 HACKERS-BEST OFF
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 6+1
15.45 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
16.30 IN STYLE
17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER «Αυτοί που επέζησαν»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ «Κέρκυρα»
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λεωφόρος της προδοσίας»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ «Λεχ Βαλέσα»
22.30 90΄ ΚΑΙ... ΚΑΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίνγκο»
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός τρελός αριστοκράτης»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο οδοντίατρος»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 MEGA STAR (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.25 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ Με κινούμενα σχέδια
13.30 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ
22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.45 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα λεπτό προθεσμία»
02.00 ΟΜΑΔΑ ΝΑΪΤ ΡΑΪΝΤΕΡ
03.00 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
04.00 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 EUROGOALS Οι καλύτερες φάσεις και γκολ του αγγλικού πρωταθλήματος
19.30AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45 ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες, με τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΛΟΜΒΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Συνέχεια)
20.40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλος για το εκατομμύριο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Γυμνοί στον ήλιο»
01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.35 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
02.00 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
02.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
04.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
05.30 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΤΟ ΥΓΡΟ ΒΟΥΝΟ «Λίμνες και λιμνοθάλασσες»
10.30 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΗΤΗ «Μυλοπόταμος - Η Ανατολή του Ρέφεμ»
11.01 ΟΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
11.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΣΧΟΛΗ ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART NET (Ε)
18.30 ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑΤΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ (Ε)
20.30 CINETRIP
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.01 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΖΛ
10.00 Η ΡΩΜΑΪΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 WOMAN (Ε)
12.30 ΧΑΠΙ ΝΤΕΪ (Ε)
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 DESIGN FOREVER (Ε)
21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυλή των αγγέλων»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ευτυχία είναι στο λιβάδι»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΛΙΦΤΙΝΓΚ
22.00 THE SEFERLEE SHOW
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 HOME CINEMA
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφονήστε τον Κάστρο»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος του εγκλήματος»
04.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΙΝ
21.45 Α` ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΙΤΑΛΙΑΣ «Πάρμα - Φιορεντίνα»
23.30 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
03.15 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
07.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
08.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Στον αφρό του υποκόσμου»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ(Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς διέξοδο»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (Ε)
02.00 ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 FASHION TV
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.55 ΜΟΝΙΚΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
16.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος επιζών»
23.15 ΣΤΟ STAR ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνος στόχος»
02.00 ΟΜΑΔΑ ΝΑΪΤ ΡΑΪΝΤΕΡ
03.00 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ