08.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ (Ε) Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
09.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε) Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς
16.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
19.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... σε στέκια με καλή λαϊκή μουσική
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
23.00 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Εβδομαδιαία εκπομπή για τις ταινίες μικρού μήκους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ
08.00 ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ - ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
12.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
14.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ
20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 42ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Πίσω στο σπίτι για τις διακοπές»
01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.30 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
11.30 ΑΓΡΙΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ
12.00 ΑΦΗ ΦΛΟΓΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ
13.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ταϊλάνδη»
14.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.30 ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ...
19.00 ΑΓΡΙΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε) «Αβάνα»
20.30 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΪΝ ΠΙΚΣ
08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 8 1/2
11.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
11.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
12.30 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)
13.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
14.30 DESIGN X-TREME (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΙΩΝΑΣ
22.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η ρομαντική Αγγλίδα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ (Συνέχεια)
01.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.50 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ
22.00 BIG BROTHER
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 X-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γενναίοι του Βορρά»
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.40 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE MEWS
15.30 ΜΠΟΡΩ
17.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος πρόσκοπος»
24.00 ΝΙΚΙΤΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κληρονομιά»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός δράκος»
05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
13.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
14.30 ΓΙΑΓΚΟ
15.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουρείο ο Περικλής»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
19.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20.00 ΤΣΙΚΙΤΑΣ
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεράιδα του φάρου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ακροάσεις»
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτόματη πυροδότηση»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ
21.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ
22.50 ALMA LIBRE... σημαίνει Ελεύθερη Ψυχή
23.50 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 AIR AMERICA
02.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
02.30 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
03.00 ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΙΕΤ ΜΕ ΑΓΑΠΗ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FASHION TV
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντριβή στην Αλάσκα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά της νύχτας»
24.00. ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ξένος ανάμεσά μας»
03.45 ΛΟΓΙΑ STARATA (Ε)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα
18.45 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας, που απασχολούν, και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο «902» κοντά στον αθλητισμό
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
23.00 ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΕΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ (Ε) Αναζητώντας την ουσία των διεθνών εξελίξεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θέμος Στοφορόπουλος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες. Με τον Γιώργο Μηνά
05.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς περνούν οι παντρεμένοι»
15.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
19.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
20.10 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάσκα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
23.30 ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ
00.30 Ο ΑΓΙΟΣ
01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
03.30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... (Ε)
04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
05.00 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
06.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΛΕΠΤΑ (Ε)
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΟΙ ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
16.15 ART NET
17.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΡΑΦΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ
19.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
20.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ «Φλεγόμενη Στέλλα»
00.30 Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ «Η καρδιά του κτήνους»
08.01 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Μαντάμ Μπατερφλάι»
12.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
13.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
17.30 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 DESIGN FOREVER
19.30 ΥΓΕΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ
21.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
22.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.30 SEX & SHOPPING
02.00 ΡΕΠΟ (Ε)
03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 3
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 HOME CINEMA
15.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη μάχη»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.15 BIG BROTHER LIVE
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 BIG BROTHER LIVE
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρατιώτης»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του σερίφη»
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι ένας τρελός... τρελός Βέγγος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παίκτης της χρονιάς»
16.30 TWIST (E)
17.30 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
18.30 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΚΟΛ!
21.45 ΟΛΑ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυταπάτες»
05.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
06.00 ALTER CLIPS
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
10.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
15.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟΝ ΙΠΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟ
15.30 TOGETHER
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράκος Νο 14»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
19.00 STARHUNTER
20.00 NASH BRIDGES
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάλσα, ο χορός του έρωτα»
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νόμισμα του ενός εκατομμυρίου λιρών»
04.10 ALTER CILPS
06.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)
07.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ
07.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
08.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
11.30 ΜΠΕΤΙ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνδρας του σπιτιού»
17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοτζίλα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FASHION TV
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.00 ΝΙΚΙ
12.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος λοχίας Μπίλκο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
22.00 ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύθωνας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλερτάροντας τις συμφορές»
03.30 ΛΟΓΙΑ STARATA (Ε)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς
16.30 IN ACTION (Ε) Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
19.15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι. Με τον Γιάννη Λεμπέση
20.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ... με τον Βαγγέλη Κούτα
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Συνάντηση με ανθρώπους των Γραμμάτων και των Τεχνών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
12.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
14.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Συνέχεια)
19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ
20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
22.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ
22.00 Ο ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΡΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Ο ελαφοκυνηγός»
02.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
03.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
03.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
05.00 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Μαρόκο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Το μεγαλύτερο μοναστήρι της Πορτογαλίας»
14.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
19.01 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.05 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ «Λίμνη Λεμάν»
20.30 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ
08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 8 1/2
11.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
11.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)
12.00 ΣΠΙΝΟΖΑ, Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ
13.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
13.30 Η ΡΩΜΑΪΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ
14.00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bye bye Brazil»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 Α.Μ.Α.Ν. ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
22.00 BIG BROTHER
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 BIG BROTHER
01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σκύλα»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.30 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 ΜΠΟΡΩ
17.45 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
22.00 ΝΙΡΒΑΝΑ
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
24.00 TALK SHOW
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τέχνη της αποπλάνησης»
03.30 THE CALL OF THE MOUNTAIN
05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
13.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
14.30 ΓΙΑΓΚΟ
15.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σωφερίνες»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
19.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαύρο άλογο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάθος»
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποκάλυψη»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΛΑ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΛΑ
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Μπάγερν Μονάχου - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ»
23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΛΑ
01.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
02.30 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FASHION TV
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γέφυρες του Μάντισον»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαζόν»
03.45 ΛΟΓΙΑ STARATA (E)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς
16.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
19.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
23.00 Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ Επιμέλεια - παρουσίαση: Χρήστος Ποθητάκης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.30 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
12.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
14.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ (Συνέχεια)
20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)
22.00 Ο ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΡΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Μπομπ Ρόμπερτς»
01.10 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.40 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.30 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ
11.30 ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
12.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Μαρακές»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΚΟΝ - ΤΙΚΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ -ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (Ε)
19.30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
20.30 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ
08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 8 1/2
11.00 ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΠΟ UFO;
12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
12.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
13.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 DESIGN FOREVER (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ
22.30 ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ (Ε)
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρώμη ανοχύρωτη πόλη»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROHTER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ
21.45 BIG BROTHER
22.30 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
23.30 ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκιά στα σκαλοπάτια»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αξιοσέβαστοι πολίτες»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΛΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE
15.30 ΜΠΟΡΩ
17.45 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ
22.00 ΘΕΑΤΡΟ «Ταρτούφος»
23.15 ΚΟΛΠΟ GROCO
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση πολύ προσωπική»
03.00 PACIFIC BLUE
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
13.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
14.30 ΓΙΑΓΚΟ
15.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτάρη μου ας πρόσεχες»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
19.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20.00 ΤΣΙΚΙΤΑΣ
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη της ντροπής»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις πάθους»
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρώματα της νίκης»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 SOS ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΛΑ
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Παναθηναϊκός - Πόρτο
23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΛΑ
01.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
02.30 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FASHION TV
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 «ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρεντς κις»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πειρασμός της σάρκας»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παίζοντας με τον κίνδυνο»
03.45 ΛΟΓΙΑ STARATA(Ε)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική- ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς
16.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική- ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
19.05 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Παπαρήγας
20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ 15ήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Εβδομαδιαία εκπομπή με θέμα το βιβλίο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
12.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
14.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ
20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 Η ΦΩΝΗ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Η νύχτα της επόμενης μέρας»
01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.45 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Πέτρα της Υπεριορδανίας»
14.00 ΚΤΙΡΙΑ, ΓΕΦΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΡΑΓΓΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ «Φασισμός και Τσάρλεστον»
19.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ (Ε)
19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε) «Μαρόκο»
20.30 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 επίΛΟΓΟΣ
23.00 Η ΤΕΤΡΑΣ Η ΞΑΚΟΥΣΤΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Θυμάσαι τη Ντόλι Μπελ;»
08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 8 1/2
11.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
11.30 BALKAN MAGAZINE
12.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
13.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑ «Μαγνητισμός»
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ
22.00 BIG BROTHER
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΕ Χ-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντρίμμια της ζωής»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.40 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE MEWS
15.30 ΜΠΟΡΩ
17.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΗΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΙΑ
23.00 ΚΟΝΝΕ!
24.00 TWIST!
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του τρόμου 2»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικο χρήμα»
05.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
13.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.30 ΓΙΑΓΚΟ
15.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καπετάνιος και η χορεύτρια»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
19.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
19.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
20.30 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ (Ε)
21.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
22.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική προειδοποίηση»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 PLAY
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνο έδαφος»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χέρι που σκοτώνει»
03.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
03.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 FASHION TV
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάσκαλος για κλάματα»
23.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωπος με τη μαφία»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά από το Μπιλόξι»
04.30 STAR SYSTEM (E)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς
16.30 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα
17.00 TΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»
17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 Η ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Με την κάμερα ο «902» καταγράφει, σχολιάζει και προτείνει λύσεις
18.45 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΕΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ Αναζητώντας την ουσία των διεθνών εξελίξεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θέμος Στοφορόπουλος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ, ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
12.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
14.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ, ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ
20.40 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ
22.00 Ο ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΡΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «The getaway»
01.10 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.40 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.45 OI ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.45 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΕDITERRANEO
11.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
11.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
12.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Σίβα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βολιβία»
14.00 ΚΤΙΡΙΑ, ΓΕΦΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΡΑΓΓΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
19.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ (Ε)
19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε) «Τα νησιά της Κένυας»
20.30 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ
08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 8 1/2
11.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
11.30 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
12.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τσανγκ Κάι - Σεκ»
13.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
13.30 Η ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμερικανική τραγωδία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΓΙΑΝΤΕΣ
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
22.00 BIG BROTHER
23.20 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΑΝΙ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλόκο στο λιμάνι της Νέας Υόρκης»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.15 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 MΠΟΡΩ
17.30 ΑΠ' ΕΥΘΕΙΑΣ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»
22.45 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
03.00 PACIFIC BLUE
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
13.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
14.30 ΓΙΑΓΚΟ
15.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρέσω και κυκλοφορώ»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
19.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολικό πάθος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα κρούσης»
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι»
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
01.40 AIR AMERICA
02.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 FASHION TV
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 AIMIΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταζητούμενος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι τελικής πτώσεως»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας την Εϊμι»
03.45 ΛΟΓΙΑ STARATA (Ε)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ