08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή διαδικασίας κατασκευής ειδών διακόσμησης
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
HISTORY CHANNEL
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Τζόρτζια Ο' Κιφ» Ντοκιμαντέρ
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οι βάρβαροι: Οι Μογγόλοι»
ΟΙΚΟ-TV
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ Ντοκιμαντέρ
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ Ντοκιμαντέρ
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ουγγαρία» (Μέρος Γ')
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Κολύμβηση - καταδύσεις»
20.35 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
21.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ALL STAR GAME (απευθείας από την Πάτρα)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ
01.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Καταδύσεις»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λόχου»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαμάντια και αίμα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ Κινούμενα σχέδια
09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
12.30 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΜΑΥΡΗ ΣΗΜΑΙΑ Ντοκιμαντέρ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγαπημένη μου ημερολόγιο»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Κινούμενα σχέδια
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
22.45 FAME STORY
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 FAME STORY (Ε)
02.45 MOBILE FUN
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φλόγες του πολέμου»
05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλάβετε τον Κάρτερ»
23.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.50 ΟΛΑ 2004
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 EUROGOAL
03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.00 LIFESTYLE (E)
09.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αλεπούς»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελευταία ευκαιρία»
03.45 APHRODISIA
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κήπος του έρωτα»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ
22.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ
22.50 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος πουλί»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο 13ος πολεμιστής»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπεσιαλίστας δολοφόνος»
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνος συνδυασμός»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς παρουσιάζει
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.30 ΠΟΛΟ: FINAL FOUR ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ «Βουλιαγμένη - Γλυφάδα»
12.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Συγχρονισμένη κολύμβηση»
13.00 ΠΟΛΟ: FINAL FOUR «Κατάνια - Ντουναϊβάρος»
14.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 ΕΥΡΩΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΕΣ
15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
16.00 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ (Ε)
17.00 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
17.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
19.10 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ
19.45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
20.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (Καταδύσεις)
21.45 ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
14.00 ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
16.45 PRE GAME
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: PLAY OF: «Περιστέρι - Μαρούσι»
19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: PLAY OF: «ΠΑΟΚ - Ηρακλής»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Seven»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
07.30 ΕΞΕΛΙΞΗ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 EXPLOSIVE DANCE Ντοκιμαντέρ
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
12.30 Ο ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
15.30 ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΓΚΑΡΣΙΑ ΜΑΡΚΕΣ Ντοκιμαντέρ
16.30 ΘΛΙΒΟΜΑΣΤΕ, ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ, ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΑΣ (Β' μέρος)
17.00 ΑΠΟΔΟΣΗ ΥΠΟ ΠΙΕΣΗ Ντοκιμαντέρ
17.30 DESIGN WORLD
18.00 ΜΙΚΡΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ
18.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.30 MASTERS OF CINEMA «Μάριο Μπάβα»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Μονακό - Μαρσέιγ»
23.40 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)
01.30 ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ Δραματική σειρά
02.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
06.00 ΑΛΙ
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι λευκοί δεν μπορούν να πηδήξουν»
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY ΙΝ CONCERT
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Megiddo: Κωδικός Ωμέγα 2»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 FAME STORY ΙΝ CONCERT (Ε)
04.15 MOBILE FUN
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
12.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
13.00 MUSIC MARKET
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Γκραν Πρι δοκιμαστικά από την Ισπανία
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΠΑΙΞΕ ΓΩΓΩ, ΠΑΙΞΕ
18.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στίγματα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΤΙΤΕΦ
12.45 BAND STAND
13.30 LIFESTYLE (E)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έξυπνο πουλί»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 VIP
22.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικά όπλα»
03.15 APHRODISIA
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό survivor»
06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
07.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ (Ε)
08.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ, Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)
08.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
09.20 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ
10.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
11.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)
13.00 BACKSTAGE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος εραστής»
17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα των εκτελεστών»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και άλλες καταστροφές»
04.00 ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ Ξένη σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Νεανική σειρά
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ηρακλής και οι αμαζόνες»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία Ελένης της Τροίας»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς επιστροφή»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τούνελ του τρόμου»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η πρόληψη και η θεραπεία των διαφόρων παθήσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε)
11.10 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)
ΟΙΚΟ-TV
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ «Κορέα»
14.00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ «Μαμά Κόκα»
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ «Οι καουμπόηδες των ΗΠΑ»
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ουγγαρία» 4ο Μέρος
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Κολύμβηση - καταδύσεις»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (Συνέχεια)
HISTORY CHANNEL
21.45 ΙΣΤΟΡΙΑ «Γκέισα» (Α΄ μέρος)
22.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Καταδύσεις»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΟΥ ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
00.30 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Δεκαπενταύγουστος»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκιές στην άμμο»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασυμβίβαστος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ Σειρά
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 DESIGN 100% (Ε)
12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Τυνησία και στο Μαρόκο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
19.15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: «Λανς - Οσέρ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: «Μπορντό - Παρί Σεν Ζερμέν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 PHIL COLLINS, A CLOSER LOOK
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ
21.45 FAME STORY
22.45 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ
23.45 ΑΡΕΝΑ
01.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 FAME STORY (Ε)
02.40 MOBILE FUN
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεικτή ταξιαρχία»
05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΡΕΖΕΡΒΕ
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
23.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
23.45 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 EUROGOAL
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδοση δικαιοσύνης»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
09.00 VIP (Ε)
09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είσαι στην ΕΟΚ, μάθε για την ΕΟΚ»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δυναστείας»
23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος του μεσονυκτίου»
03.45 APHRODISIA
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικός μονομάχος»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ
22.15 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
23.15 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρφεκτ»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παίξ' το μέχρι τέλους» Α΄ τηλεοπτική προβολή
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυλή των βρικολάκων» Α΄ τηλεοπτική προβολή
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στρατηγός Μακ Αρθουρ: Ο θρύλος του Ειρηνικού»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τη μικρού μήκους ταινία
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Γκλόρια και Εμίλιο Εστεφάν»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ:(Ε) «Γκέισα» Ντοκιμαντέρ
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Ντοκιμαντέρ
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ «Κονγκό» Ντοκιμαντέρ
14.00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ Ντοκιμαντέρ «Επίσκεψη στην αρχαία Κίνα»
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ «Οι Γκάουτσο της Παταγονίας»
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ουγγαρία»
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Κολύμβηση»
20.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Καταδύσεις»
21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
21.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Καταδύσεις»
22.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Γκέισα» Ντοκιμαντέρ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ «Νίκος Σταυρίδης»
19.30 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.15 EUROVISION 2004 Ημιτελικός
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 EUROVISION 2004 Ημιτελικός
24.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ Σειρά
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ
18.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Τζέρι Χάλιγουελ»
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξάντρια, μια πόλη χωρίς μέλλον»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΓΚΑΒΙΝ ΚΡΟΦΟΡΝΤ ΣΟΟΥ
01.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ
01.30 ΖΑΚ ΚΟΥΣΤΟ - Ο ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βγάλε τη βόμβα από το ψυγείο»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ: «Πάει λίγος καιρός»
01.30 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
02.10 2004
03.30 FAME STORY (Ε)
04.50 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Κομεντί
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ
23.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΙΤΑΛΙΑΣ: Γιουβέντους - Λάτσιο
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ EURO 2004
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το σούρουπο ως την αυγή 3»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
09.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
09.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρέσω και κυκλοφορώ»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
22.00 LIFESTYLE
23.00 ΑΫΠΝΙΕΣ
01.30 SEX & THE CITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόουτς»
03.45 APHRODISIA
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά αμαρτία»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
22.10 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστές και τζέντλεμεν»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται επειγόντως γαμπρός»
23.15 GALA
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του βάλτου»
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τοπάζ»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ..ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή διαδικασίας κατασκευής ειδών διακόσμησης
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Παρουσίαση λογοτεχνικών βιβλίων και συγγραφέων. Με τον Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
HISTORY CHANNEL
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: (Ε) «Μάρκο Πόλο»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ερευνώντας για την αλήθεια: Βίβλος και αρχαιολογία»
ΟΙΚΟ-TV
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ «Τουρκία»
14.00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ «Η φυγή των Ναβάχο»
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ Ντοκιμαντέρ
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Νορμανδία» Β΄ Μέρος
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Κολύμβηση»
20.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Καταδύσεις»
HISTORY CHANNEL
22.10 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ερευνώντας για την αλήθεια: Βίβλος και Αρχαιολογία» (Β΄ μέρος)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μείνε ψύχραιμος»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζούσα μοναχός χωρίς αγάπη»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ
23.00 ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ 2004
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ Σειρά
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο αδέλφια, μία αδελφή»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 FAME STORY
24.00 24
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκέιτορ μπέιτ 2»
03.30 FAME STORY (Ε)
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CANDID CAMERA Χιουμοριστική εκπομπή
22.45 Ο ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ ΣΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΤΟ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 EUROGOAL
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλήματα στο Μπάκλοτ»
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.00 ΖΟΥΓΚΛΑ SYMMORY (E)
09.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλά χέρια»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν λείπει η γάτα»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ορκος σιωπής»
04.00 APHRODISIA
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετσι γνώρισα τον έρωτα»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ Σειρά
23.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στον Παράδεισο»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρα φυγής»
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εκδικητές»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμφωνία με το διάβολο»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον κύκλο της βίας»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα του μπάτσου»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ, αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τη μικρού μήκους ταινία
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η πρόληψη και η θεραπεία των διαφόρων παθήσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Κλαρκ Γκέιμπλ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Γκέισα» (Β' μέρος)
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Ντοκιμαντέρ «Βόρεια Κίνα»
14.00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ «Αιθιοπία»
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ «Οι Φουλάνι του Καμερούν»
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Νορμανδία» Α' Μέρος
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Κολύμβηση - καταδύσεις»
21.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Εξερευνώντας για την αλήθεια: Βίβλος και Αρχαιολογία» (Α' μέρος)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
24.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ «Αξελ Καν»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσαμε την καλή»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 DESIGN WORLD (E)
12.30 ΑΓΝΩΣΤΗ ΓΗ «Γαλλία: Ο κυνηγός των κυμάτων»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ - ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΩΣ ΤΟΝ ΕΒΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρία χρώματα: Κόκκινο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
01.00 ΕΠΟΧΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ
02.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ Ντοκιμαντέρ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διάγνωση φόνος»
02.45 FAME STORY (E)
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρικεϊν εξπρές»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΤΣΙΜΠΑΕΙ Best of
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω μου σ' έχω Σατανά»
24.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα της αγάπης»
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΖΑΡΑΛΥΚΟΥΣ (Ε)
09.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύφτος και γοητεία»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
22.30 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 SEX AND THE CITY
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα του γάμου δύσκολα»
03.30 APHRODISIA
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο Παρίσι»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SUPER IDOL
22.10 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
23.10 SUPER IDOL LIVE
23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΥΡΗΚΑ (Ε)
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουικσίλβερ»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ναυαγός» Α?τηλεοπτική προβολή
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφότητα του αίματος»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαύρη Εμμανουέλα στην Απω Ανατολή»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Κολύμβηση
12.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ξένο ντοκιμαντέρ
12.30 ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ Ξένο ντοκιμαντέρ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ
16.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ Ξένο ντοκιμαντέρ
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοντά στον κόκκινο ήλιο»
18.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Κολύμβηση
20.30 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Η Σαλαμίνα του Σταμάτη Φασουλή»
21.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Η Ιουλιέτα των πνευμάτων»
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιφρόνα με γλυκιά μου»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΕΘΝΙΚΉΣ «Ηρακλής - Πανηλειακός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 EUROVISION 2004
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αταίριαστος»
08.01 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ
09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
10.30 ΑΓΡΙΑ ΘΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.30 ΑΛΛΙΩΣ
12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιδιωτική ζωή του Ολιβερ του όγδοου», «Το πρώτο λάθος», «Απατημένες σύζυγοι», «Διπλό γλέντι» Αφιέρωμα στο Χονδρό - Λιγνό
15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 DESIGN 100%
18.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κανείς δε με αγαπά»
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγχος»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.00 ΑΛΙ Χιουμοριστική σειρά
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Χιουμοριστική σειρά
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα σε δύο»
16.40 FAME STORY (Best of)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 FAME STORY (Best of) (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 FAME STORY (E)
02.30 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε) Τηλεπαιχνίδι
03.15 MOBIL FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπτεν Σκάρλετ»
05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουσκοθαλασσιές»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μήνας του μέλιτος στο Λας Βέγκας»
17.00 ΠΑΙΞΕ ΓΩΓΩ ΠΑΙΞΕ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα, ούτε ζημιά»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Ξένη σειρά
23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ EURO 2004
01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.45 HIT PARADE Μουσική εκπομπή
13.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέσ' τα Χρυσόστομε»
23.00 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για όλα»
03.30 APHRODISIA
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμανουέλα δασκάλα του έρωτα»
06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
07.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε)
08.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε) Ελληνική σειρά
08.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε) Ελληνική σειρά
09.20 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
10.30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ Ξένη σειρά
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα στη θέση μου...!»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.20 ΕΥΡΗΚΑ!
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα μη χορεύεις»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
22.00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23.50 PRIVE
01.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής της νύχτας»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ Ξένη σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΟΙ ΝΥΧΤΕΡΙΔΕΣ Ξένη σειρά
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζούνιορ»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ
22.30 ΘΕΑΤΡΟ «Και ο Σημίτης θέλει τον Γερμανό του»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυανοπώγων»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ