07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Εορταστικό Χριστουγέννων, με την Σοφία Αδαμίδου
20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τη φιλόλογο και ιστορικό Δώρα Μόσχου για τον Κώστα Βάρναλη, με αφορμή τη συμπλήρωση 30 χρόνων από το θάνατό του
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 -
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
06.00 ΧΟΡΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ «Λύκειο Ελληνίδων - Διονύσης Σαββόπουλος»
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
13.00 MEDITERRANEO
13.30 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπεν Χουρ»
16.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
17.00 ΑΚΡΟΑΣΗ
18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ντοκιμαντέρ
18.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα του Παραδείσου»
20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΘΗΝΑ 2004 «Τελετή έναρξης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάρχουν ακόμα γελαστοί Τσιγγάνοι»
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ: ΔΥΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
09.15 Ο ΜΑΓΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Παιδικό θέατρο
11.00 Η ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΚΟΛΟΚΥΘΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ Ταινία κινουμένων σχεδίων
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ «Μάνος Χατζιδάκις»
19.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΙΔΑΚΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lara Croft: Tomb Raider»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ημέρες αγάπης»
07.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΙ ΥΜΝΟΙ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΤΟ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ - ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Ε)
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
12.50 ΠΕΝΤΑΛ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΗ ΒΑΚΑΡΕΛΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΜΙΤΑΣ ΚΟΥΑΡΤΕΤ
15.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΧΟΡΩΔΙΑΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
17.30 IN FASHION
18.00 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ - 2003 Σειρά
21.00 ΑΛΕΞΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ του Μίκη Θεοδωράκη
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελοι στη σοφίτα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΝΟΜΠΕΛ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
06.00 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
06.30 ΒΗΘΛΕΕΜ: ΚΑΙ ΕΠΙ ΓΗΣ ΕΙΡΗΝΗ (Ε)
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαύμα στο Μανχάταν»
10.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ - ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
16.50 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Συν.)
18.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης μου»
24.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Αλκηστις Πρωτοψάλτη - Αντώνης Ρέμος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
02.15 ΔΙΕΘΝΗ ΒΡΑΒΕΙΑ 2003
04.40 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
05.40 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ
16.30 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσσας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι να καίει»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο Αγιος Βασίλης»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος του Σαββατόβραδου»
03.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)
06.30 ALTER KIDS
11.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή
12.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ Σειρά
13.00 LIFESTYLE (Ε)
14.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
16.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ (Ε) Σειρά
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θησαυρός του Κάπτεν Κιντ»
02.00 AUTO ALTER
02.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεύτερη ευκαιρία»
06.30 ΤΖΟΥΜΑΝΤΖΙ: Η ΣΕΙΡΑ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του Κάμελοτ»
08.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τετράποδοι εκατομμυριούχοι»
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τραγουδώντας με την πριγκίπισσα των κύκνων»
11.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
12.20 BACKSTAGE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης»
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος μιλάει τώρα!»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR II
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανακαλύπτοντας τον Φόρεστερ»»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγική συνταγή»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FRASIER Ξένη σειρά
04.30 ΤΖΟΥΜΑΝΤΖΙ: Η ΣΕΙΡΑ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαγεμένος τάρανδος»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του χιονιού»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική μαρτυρία»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Ντιουκς στο Χόλιγουντ»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Σταμάτη Αλαχιώτη καθηγητή γενετικής πανεπιστημίου Πατρών για τη Γενετική. Μέρος 1ο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Χριστουγεννιάτικη εκεχειρία»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η ιστορία των παιχνιδιών»
12.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε)
13.00 ΣΑΧΑΡΑ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ Παρουσίαση: Ανταμ Αρνολντ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Σέσαμι Στριτ» Α΄ μέρος
19.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Σέσιλ ντε Μιλ»
20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΟΥ 2004
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ «Λάμπρος Κωνσταντάρας»
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα μη χορεύεις»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Βουσμάνοι»
23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκή καταιγίδα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
07.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΙΤΑΛΙΑ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 E-LIFE (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
22.00 ΕΤ-3 SPORTS ARENA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΝΟΜΠΕΛ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Ε)
06.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ 1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.40 FAME STORY
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 15 ΧΡΟΝΙΑ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΡΑΓΙΟΥ... ΡΓΙΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BABALOU
22.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ Σειρά
23.00 ΞΕΧΑΣΕ ΜΕ Σειρά
24.00 ΟΛΑ 2005
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Augoust»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
09.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο περίεργος»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)
01.15 SEX AND THE CITY
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά πόνου»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ Α ΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα 101 σκυλιά της Δαλματίας»
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 SURVIVOR II (E)
02.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.30 ΤΖΟΥΜΑΝΤΖΙ: Η ΣΕΙΡΑ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρωας... από μέταλλο» Α΄ τηλεοπτική προβολή
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θρύλοι» Α΄ τηλεοπτική προβολή
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος του επιθεωρητή Νιούμαν»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευής
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Σταμάτη Αλαχιώτη καθηγητή γενετικής Πανεπιστημίου Πατρών για τη Γενετική. Μέρος 2ο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Σεσίλ ντε Μιλ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: (Ε) «Σέσαμι Στριτ»
12.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε)
13.00 ΣΑΧΑΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΟΛΕΪ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ «ΠΑΟΚ - Ηρακλής»
20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2004
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαρμπα-Γιάννης Κανατάς»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη αμαρτία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ Σειρά
07.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Ζ και Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ
21.00 ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελευταία πτήση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Ε)
06.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
23.00 FAME STORY
24.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ -15 ΧΡΟΝΙΑ
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΡΑΓΙΟΥ... ΡΓΙΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία των Αθηνών»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
21.45 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ (Ε)
22.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 EUROGOAL
01.45 THE LAZARUS MAN
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα με τον Αγιο Βασίλη»
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
09.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλασική περίπτωση βλάβης»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΧΗΡΕΣ CLUB (E)
22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Ποπάι»
23.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.05 SEX AND THE CITY
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπνος θανάτου»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ Α ΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά
21.40 SURVIVOR II - ΤΕΛΙΚΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 CUPID
04.30 ΤΖΟΥΜΑΝΤΖΙ: Η ΣΕΙΡΑ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδερένιος γίγαντας»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρεμένη ζωή»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδίωξη μέσα στην καταιγίδα»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλόγερος που εμπιστευόταν το Θεό»
03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινές ψυχές»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Οι υπερήρωες των κόμικς»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Αναζητώντας το Σάνγκρι - Λα»
12.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
13.00 ΣΑΧΑΡΑ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑΤ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΟΛΕΪ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ «Ορεστιάδα - Ολυμπιακός»
20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κουροσάβα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος αγαπούσε πολύ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
23.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ Σειρά
07.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κινούμενα σχέδια
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 IN FASHION (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Απόλλωνας Σμύρνης-Πανσερραϊκός»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΙΑΦΩΤΙΣΜΟΥ
21.00 ΑΡΧΕΙΟ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Δείπνο ηλιθίων»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Ε)
06.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ Εορταστικό
22.15 FAME STORY
23.15 CIAO ANT1 - 15 XRONIA (Συνέχεια)
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς κι εγώ»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΡΑΓΙΟΥ... ΡΓΙΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο πόδια σ' ένα παπούτσι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΙΣ... ΚΟΛΛΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του αφεντικού»
22.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επεισοδιακά Χριστούγεννα»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των δεινοσαύρων»
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρτσι»
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελάδικο πολυτελείας»
18.15 TOP SECRET - Τελευταία έκδοση
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ (Ε)
01.30 AUTO ALTER
01.35 SEX AND THE SITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νυφικό»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 08.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.00 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ Α ΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά
21.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.40 I LOVE TV
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 SURVIVOR II
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 CUPID Σειρά
04.30 ΤΖΟΥΜΑΝΤΖΙ: Η ΣΕΙΡΑ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκιάχτρο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάσπερ, το φαντασματάκι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλας Γκόρντον»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απληστοι κληρονόμοι»
03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο ρυθμό των Μπιτλς»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Η μικρού μήκους ταινία και το ντοκιμαντέρ μέσα από τους δημιουργούς τους. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γρηγόρης Τραγγανίδας
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 -
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)
03.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Τσέριλ Λαντ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ (Ε) «Ατλαντίδα»
12.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε)
13.00 ΣΑΧΑΡΑ. ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ «Μιχαήλ Αγγελος»
19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Ιστιοπλοϊκά αγώνων»
20.00 42.195 ΜΑΡΑΘΩΝΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟ[ΗΣΗ Παραολυμπιακοί Αγώνες
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταξιτζής»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ
23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ
24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ Σειρά
07.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 DESIGN (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ «Λεβαδειακός - Καλαμάτα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα παιδί που το έλεγαν κίνδυνο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.55 SUPER GAMGE
17.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαμένος κόσμος: Jurassic Park»
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οσκαρ και Λουσίντα»
05.00 MOBILE FUN
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΡΑΓΙΟΥ...ΡΓΙΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ
23.00 504 ΧΛΜ. ΒΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
24.00 TALK SHOW
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο προστάτης»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
09.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γλυκοψεύτης»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ Σειρά
22.00 LIFESTYLE
23.00 ΑΫΠΝΙΕΣ
01.30 AUTO ALTER
01.45 SEX AND THE CITY
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αγνοούμενος»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ξένη σειρά
21.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.40 ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
23.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Συνέχεια)
00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μετά ήρθε ο έρωτας»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
04.30 ΤΖΟΥΜΑΝΤΖΙ: Η ΣΕΙΡΑ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς και εγώ»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζέστη»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Αρειανοί επιτίθενται»
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύρινοι δρόμοι»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Στο «Χάραμα», συντροφιά με την Μαριώ και την Λίτσα Διαμάντη θα υποδεχτούμε τη νέα χρονιά. Για πρώτη φορά στο ίδιο πάλκο, «ξεδιπλώνουν» πολλές και αξέχαστες επιτυχίες με τις αξιόλογες ερμηνείες τους. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Οι υπερήρωες των κόμικς»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ (Ε) «Αστρολογία: Τα μυστικά των άστρων»
12.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε)
13.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
13.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
14.00 ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ (Δεκέμβριος)
15.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ
18.00 ΙΣΤΟΡΙΑ Ντοκιμαντέρ «Σέσαμι Στριτ»
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ EURO 2004
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ Εορταστικό πρόγραμμα
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαρκήσιος ντε Σαντ»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΚΟΝΣΕΡΤΟ
20.20 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «French kiss»
07.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ «ΟΛΥΜΠΙΟΥΣ ΘΕΟΥΣ»
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ Νεανική εκπομπή
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Ε)
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ
22.40 FAME STORY
01.00 15 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤ 1
02.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
04.20 ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε)
05.20 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΡΑΓΙΟΥ... ΡΓΙΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απ' τ' αλώνια στα σαλόνια»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΟ ΡΕΞ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πινόκιο»
05.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο νησί του χαμένου θησαυρού»
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντλίν»
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΧΗΡΕΣ CLUB (E) Σειρά
16.00 ΡΕΞ Σειρά
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγοι και δράκοντες»
02.30 SEX AND THE CITY
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στη Μεσοποταμία»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πινόκιο»
23.50 MEGA - SΤAR (Συνέχεια)
02.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ: JEAN MICHELLE JARRE
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπένζι»
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ROAD RUNNER SHOW
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάλτο 2»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Αϊ-Βασίλη»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Αϊ-Βασίλης»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Αϊ-Βασίλη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος του Οζ»
03.30 AFI AWARDS 2001: A TRIBUTE TO TOM HANKS
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 -
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 -
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
07.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
07.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ «Καρναβάλια Δωδεκαημέρου»
08.30 ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ Ντοκιμαντέρ
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
11.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΣ Ντοκιμαντέρ
12.10 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΗΣ ΒΙΕΝΝΗΣ
15.00 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ
16.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ Ντοκιμαντέρ
17.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΡΑΤΑ Ντοκιμαντέρ
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γλυκό των Χριστουγέννων»
20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2004 Τελετή λήξης
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός το Σαββατόβραδο»
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ Παράσταση του Λυκείου Ελληνίδων στο Θέατρο Ηρώδου του Αττικού
11.00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΑΪ ΒΑΣΙΛΗ Κινούμενα σχέδια
12.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 52΄
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυθρόνα για δύο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη του Ροζ Πάνθηρα»
07.30 ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ
09.00 ΜΑΝΟΝ Οπερα
12.00 ΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΗΔΥΜΕΛΟΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
14.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΣΜΥΡΝΕΪΚΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΩΝ ΠΕΙΡΑΤΩΝ
21.00 ΟΤΑΝ ΑΛΕΚΤΩΡ ΛΑΛΗΣΕΙ
23.00 ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ Ο ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΣ - ΜΕ ΣΟΥΗΔΟΥΣ ΕΡΜΗΝΕΥΤΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΩ
02.30 ΗΔΥΜΕΛΟΝ ΚΑΛΑΝΤΑ
03.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
04.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
07.00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ ΝΤΕ ΚΙΡΙΚΟ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Εορταστικό)
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε) Εορταστικό
10.45 Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ Εορταστικό
12.55 SUPER GAME
13.00 ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ Εορταστικό
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ Εορταστικό
16.30 CHEEK TO CHEEK (E) Εορταστικό
17.10 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε) Εορταστικό
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε-Συνέχεια)
18.20 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Εορταστικό
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
23.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Εορταστικό
00.20 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Εορταστικό
02.20 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΧΟΡΟΥ Μιούζικαλ
04.20 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
05.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
05.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναστασία»
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΠΑΦΕΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα των Χριστουγέννων»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ολα στην ταράτσα»
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
13.00 ΜΗΤΣΙ ΧΩΣΤΑ (Ε)
14.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
15.00 ACTION MAN ROBOT ATAK Κινούμενα σχέδια
16.00 Ο ΕΝΝΙΑΨΥΧΟΣ ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ
17.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΧΗΡΕΣ CLUB Σειρά
22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «20.000 λεύγες κάτω από τη θάλασσα»
23.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε) Σειρά
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη επιδρομή»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία σύγκρουση»
06.00 ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕΙΡΑ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μεγάλες περιπέτειες του Μπάρνεϊ»
08.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Rugrats movie»
10.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπτεν Κουκ»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ξένη σειρά
21.30 PRIVE
22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έπαθλο»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Can of worms»
04.45 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ ΙΙΙ Κινούμενα σχέδια
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Ξένη σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη απάτη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγές της συμφοράς»
22.45 ΤΑ ΜΥΡΜΗΓΚΙΑ Κινούμενα σχέδια
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Αϊ Βασίλης»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ