07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 07.00 - 07.30 «Ο Καραγκιόζης τυφλός», 7.30 - 08.15 «Ο πρίγκιπας και η μαγεμένη πριγκιποπούλα», 08.15 - 09.00 «Μικρό μου πόνι», 09.00 - 10.00 «Η βασίλισσα του χιονιού», Μπόλεκ - Λόλεκ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Εορταστικό πρόγραμμα με εκλεκτούς καλεσμένους και πολύ κέφι με την Σοφία Αδαμίδου και τον Απόστολο Γκλέτσο
18.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κατασκευή & Υλικά κούκλας
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με τους: Μαριώ, Λένα Αλκαίου, Καρελάς από το ΧΑΡΑΜΑ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Μια αθώα αγάπη» σε σκηνοθεσία Ρότζερ Γιανγκ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Συναυλία με τραγούδια του Κώστα Βίρβου, από εκδηλώσεις του Θεάτρου Πέτρας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΚΑΛΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ
11.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
11.30 JINGLE BELLS
12.15 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΒΙΕΝΝΗΣ
15.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ Παιδικό πρόγραμμα
16.00 ΒΑΘΥ ΜΠΛΕ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε δω ξανά»
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 «Τελικός Ευρωμπάσκετ»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις αμίγκος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Χριστουγεννιάτικη συναυλία των Μουσικών Συνόλων της ΕΡΤ»
07.00 DISNEY FESTIVAL
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.45 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
10.30 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.15 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε) (Συνέχεια)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 SCORPIONS Μαγνητοσκοπημένη συναυλία
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύοντας με τους λύκους»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 TRIBUTE TO GIUSEPPE VERDI Μαγνητοσκοπημένο κοντσέρτο
11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΧΟΡΟΧΡΩΜΑΤΑ Β?μέρος
14.30 40 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Μαγνητοσκοπημένη συναυλία
15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
17.30 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ 2005
21.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
22.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ
23.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΛΗ ΛΙΔΑΚΗ Α΄ μέρος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΛΗ ΛΙΔΑΚΗ Β΄ μέρος
06.00 ΤΑ ΦΡΑΟΥΛΟΠΟΥΛΑ Κινούμενα σχέδια
06.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγισσες και σκουπόξυλα»
08.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικά Χριστούγεννα»
10.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εποχή των παγετώνων»
15.40 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ (Συν.)
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νταντά»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης μου»
23.00 2006 ΕΥΧΕΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 2006 ΕΥΧΕΣ (Συνέχεια)
02.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
14.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Υπάρχει και φιλότιμο»
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7
23.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΣΤΑ ΚΑΡΡΑ, ΣΤΕΛΙΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, ΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
02.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΚΚΟΤΑ, ΒΑΛΑΝΤΗ, ΣΑΜΠΡΙΝΑ
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 LIFESTYLE (Ε)
13.30 NUMBER ONE
14.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Χωραφά»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο φαβορί - 2 »
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφα κορίτσια»
06.00 ΦΤΕΡΩΤΑ ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβερ»
10.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είδα τον Αϊ-Βασίλη να φιλά τη μαμά μου!»
12.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ Ταξιδεύοντας στο Ναύπλιο με τον Χρήστο Μενιδιάτη
13.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας μετ' εμποδίων»
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.30 MEGALicious chart live Μουσική εκπομπή
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Τηλεπαιχνίδι
00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κομόντο»
05.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελάτε να σας δείρουμε»
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τάρανδος του Αϊ-Βασίλη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υγρός εφιάλτης»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη για τρεις»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμβόλαιο θανάτου»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Rights & Wrongs»
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα κυριότερα γεγονότα της διεθνούς πολιτικής με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
12.40 Ω ΕΛΑΤΟ Κινούμενα σχέδια
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.30 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Αφιέρωμα στον Μίκη Θεοδωράκη
19.30 ΤΖΟΥΝΤΙ ΓΚΑΡΛΑΝΤ Σειρά
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του ξίφους»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέρνα σταχτοπούτα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.30 Ο ΤΥΠΟΣ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
08.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
10.00 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ Ντοκιμαντέρ
11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
11.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανηλειακός - Θρασύβουλος»
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αυτοκίνητα που έφαγαν το Παρίσι»
21.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ2
23.00 ΦΡΑΝΚ ΡΙΒΑ, Ο ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: "Διασχίζοντας το χρόνο"»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ2 (Ε)
05.00 ΑΓΩΝΑΣ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ (Ε)
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ: ΠΑΝΩ ΠΟΛΗ
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ Αθλητική εκπομπή
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ
18.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
18.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.15 ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΟΖΓΟΥΕΛ Νεανική σειρά
04.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.50 MOBILE FUN
05.30 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ Σειρά (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθελοντής στον έρωτα»
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένοι στο Διάστημα»
03.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΉ
05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.15 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ Σειρά
06.20 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά
12.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ BEST OF
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΣΥΝΑΥΛΙΑ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΦΤΕΡΩΤΑ ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙΑ
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις Νίντζα ξαναχτυπούν»
12.10 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε) Σειρά
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 BACKSTAGE
15.50 TRACTION
16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ Σειρά
17.30 ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο μιας πριγκίπισσας»
23.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα του πράσινου σκορπιού»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο ρυθμό του έρωτα»
05.10 Ο ΨΥΛΛΟΣ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Νεανική σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του εραστή μου!»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία του εγκλήματος»
00.15 ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποιος θα... τσιμπήσει»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ 3. Το παιδί στη Νεοελληνική τέχνη
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 PB & J Otter
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μαρία Κάλλας»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Καίσαρας: Κατακτητής της Γαλατίας»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
20.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Αντώνης Σαμαράκης»
20.30 WE ARE THE NORWEGIANS
20.45 WE ARE FROM MALTESE ISLAND
21.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
22.00 ΡΙΜΕΪΚ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Μελόδραμα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαβολογυναίκα»
24.00 FOCUS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ «Στις όχθες της Ζιρόντ»
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 ΜΠΑΣΚΕΤ - ULEB Cup: «Αρης - Βέντσπιλς»
21.45 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απρόβλεπτος έρωτας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΕΙΠΑΡΘΕΝΟΥ Κονσέρτο του Νίνο Ρότο
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παναγία των Παρισίων» Α` τηλεοπτική προβολή
24.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΟΖΓΟΥΕΛ
02.10 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
03.30 MOBILE FUN
04.10 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΙΤ (Ε)
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
23.50 ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Σειρά. Α` μέρος
03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι και τσαντάκιας»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.15 AUTO ALTER
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Over the line»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
01.30 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό στα Βαλκάνια»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν στόρι 3»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δόκτωρ Τ και οι γυναίκες του»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασπονδοι εραστές»
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός αντίπαλος»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Μυκηναϊκός πολιτισμός Β΄
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Τεχνομορφές: Ελληνικά ντοκιμαντέρ για την Τέχνη
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Η τραπεζαρία του Gurney»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 TO ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 PB & J Otter (Ε)
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Εντίθ Πιάφ» Α' μέρος
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 «Μουντιάλ»
19.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέγας Αλέξανδρος»
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ «Γιώργος Νταλάρας»
01.5 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 90΄
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων, στις 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γενναίοι της Σαμοθράκης»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανατολή, Δύση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ - ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΛΥΤΗ: «Αξιον Εστί»
ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΙ Μετάδοση από το Αρχαίο Στάδιο της Ολυμπίας
07.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.30 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ
12.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗ ΒΑΥΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ: ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ (Ε)
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.30 E-LIFE
22.00 TAGO POR DOS (M)
23.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ ΛΕΚΚΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΜΥΡΑΝΑΙΙΚΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ Εορταστικό πρόγραμμα
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ(Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε) Σειρά
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αννα και ο βασιλιάς»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΟΖΓΟΥΕΛ Σειρά
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Πού πάει αυτό το λεωφορείο»
24.00 ΟΛΑ 6
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σμήνος»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγωνία»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τυφώνας»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαντέο Μαντιλιάνι: Η ζωή του»
06.00 ΠΙΘΗΚΟΣ ΣΕ ΤΡΟΧΙΑ Παιδική ταινία
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα κάνω τα πάντα για σένα»
12.15 Ο ΣΛΑΠΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ Παιδική ταινία
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΔΥΟ ΞΕΝΗ Σειρά (Ε)
16.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ 102 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ Παιδική ταινία
23.20 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαρύ τίμημα»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδίστακτη συμμορία»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξκάλιμπερ»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βλέμμα του μάρτυρα»
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμφωνία με τον διάβολο»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη απάτη»
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 Η ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τις σκέψεις και τους λογισμούς των Ελλήνων συγγραφέων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Βαγγέλης Κούτας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 ΡΒ & J OTTER (Ε)
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Πιοτρ Ιλιτς Τσαϊκόφκι»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Κτίριο Εμπάιρ Στέιτ»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρές
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ Σειρά
19.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ Σειρά
20.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ «Ιρβιν Γιάλομ»
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Χρήστος Καπράλος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεκάλογος Νο 3»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΜΟΝΗ ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ Σειρά
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΧΑΜΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΞΑ
12.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.10 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΒΟΛΕΪ Τσάμπιον Λιγκ «Τιρόλ Ινσμπουργκ - Ηρακλής»
22.45 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Σειρά
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ Σειρά
23.00 ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ Best of
24.00 ΘΕΑΤΡΟ «Το Νου Δου της χαράς»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λάμψη»
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΟΣΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ (Ε)
23.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 Σειρά (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ β' Μέρος
02.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι μεγάλος ο καημός»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύναμη Δέλτα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Santa fe»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ποντικομικρούλης 2»
22.45 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ Σειρά
23.45 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλυσιδωτά ζευγαρώματα»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γεμάτη παγίδες»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μικές παντρεύεται»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξωφρενικός κύρος Γκίλμορ»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρώπινο θήραμα»
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμαιλέοντας»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 ΡΒ & J OTTER
08.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
09.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.30 ΟΥΡΓΚΑΝ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μότσαρτ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Πάθος για μηχανοκίνητα: Moonshine cars»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 CHAMPIONS LEAGUE VOLLEYBALL «Ολυμπιακός - Δυναμό»
20.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Αϊνστάιν»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια) «E=Mc2» Ντοκιμαντέρ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων, 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Albino alligator»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ «Ρένια Λουιζίδου»
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ(Ε)
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ (Ε)
04.15 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Σειρά Γ?μέρος
02.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρέσω και κυκλοφορώ»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Silent fall»
02.00 AUTO ALTER
02.05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 I LOVE TV
01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύτης ή θύμα»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν στόρι 4»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαναστάτες του αύριο»
00.30 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ Σειρά
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακός μπελάς»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στο Λας Βέγκας»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι άγριοι κύκνοι», «Ο Ηρακλής και η Ισιδα», «Ο Πινόκιο και το χρυσό κλειδί»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 Μουσείο κέρινων ομοιωμάτων
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με τα «Μακρινά ξαδέλφια», από τη μουσική σκηνή «ΣΥΡΜΟΣ»
18.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... με δημοτικούς χορούς και τραγούδια από τις εκδηλώσεις του Θεάτρου Ρεματιάς. Παραδοσιακοί χοροί από το Θέατρο Δώρα Στράτου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Κυνηγώντας τον έρωτα», με τους: Α. Αντωνόπουλο, Τ. Σχοινάκη
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Ενα τηλεοπτικό ταξίδι με... θέατρο, βιβλίο, μουσική, κινηματογράφο, εικαστικά, αφιερώματα, με τον Απόστολο Γκλέτσο και την Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.50 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣΜΟΥ ΥΔΑΤΩΝ
11.30 ΚΑΛΑΝΤΑ ΦΩΤΩΝ
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ Σειρά
19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Η ιστορία των παιχνιδιών»
20.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αρχάριος»
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το δωμάτιο του γιου μου»
05.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
07.00 ΠΕΡΣΙ, Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΚΟΥ Παιδικό πρόγραμμα
07.30 Ο ΤΖΑΚ ΚΑΙ Η ΜΑΓΕΜΕΝΗ ΦΑΣΟΛΙΑ
09.00 ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα τα καλά σκυλάκια πάνε στον Παράδεισο Νο 2»
17.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
19.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ Εορταστικό πρόγραμμα
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα φόνου»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.00 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
12.30 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΝΤΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (Ε)
15.00 ΤΑ ΑΓΙΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ Χριστουγεννιάτικο κοντσέρτο
16.30 ΖΟΡΟ Σειρά
17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΜΟΣΧΑΣ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ (Ε)
21.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
22.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The rescue»
02.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΟΜΟ Μουσικό πρόγραμμα
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε) Σειρά
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ(E)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε) Σειρά
23.00 ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ (Συνέχεια)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΟΖΓΟΥΕΛ Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε) Εορταστικό πρόγραμμα
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Δ' Μέρος
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
09.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή γεμάτη πόνο»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα πιστόλια 2»
23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Street knight»
06.00 Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟ ΔΕΡΑΣ Παιδική ταινία
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ(Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκδικητής»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΑΠΕΙΛΗ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ στο σχολείο»
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τραγουδιστής για το γάμο μου»
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμουφλάζ»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίδυμο της μπάλας»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός μπελάς»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ωραίος Τζόνι»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές χωρίς αίμα»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μικρό μου πόνι Νο 4», Μπόλεκ - Λόλεκ
16.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική θεατρική παράσταση «40 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΣΤ» που παρουσιάστηκε στο Θέατρο Πέτρας
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Θα μεταδοθεί η ταινία «Τα χιόνια του Κιλιμάντζαρο» με τους Γκρ. Πεκ, Εύα Γκάρντνερ
23.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Εορταστικό πρόγραμμα με εκλεκτούς καλεσμένους και πολύ κέφι, με τη Σοφία Αδαμίδου και τον Αποστόλη Γκλέτσο
01.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.30 MEDITERRANEO
12.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτοκαλί αρκουδάκι» Κινούμενα σχέδια
13.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του χιονιού» Μουσική περιπέτεια κινουμένων σχεδίων
14.45 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ: QUIDAM Ξένο ντοκιμαντέρ
16.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία του ποντικού»
17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ
18.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗ Ξένο ντοκιμαντέρ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2005 Ημιτελικός μπάσκετ
20.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη γάτα, άσπρος γάτος»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Βέγγος για όλες τις δουλιές»
14.00 ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
19.15 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ψάχνοντας το Νέμο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σύνορα της καρδιάς»
07.30 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
09.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ Κινούμενα σχέδια
10.30 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΦΤΑΝΟΥΝ
11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
11.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.30 ΕΠΙΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΕΞΙΚΟ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
16.00 ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ: ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΣΙΜΟ 2000
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ Παράσταση κλασικού χορού (Μ)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μεσάνυχτα των κατασκόπων»
23.30 «ΚΙΒΩΤΟΣ» ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟΛΗ ΜΗΤΣΙΑ
24.00 ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μουσικό πρόγραμμα
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαίρη Πόπινς»
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Εορταστικό
15.00 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε) Σειρά
16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Εορταστικό
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.35 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Συνέχεια)
18.20 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ Εορταστικό
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 2006 ΕΥΧΕΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
00.30 BOOM Μουσικό πρόγραμμα
02.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
04.45 ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ Σειρά
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ «Παρίσι - Eurodisney»
16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
23.55 ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
00.05 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Συνέχεια)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μουσικό πρόγραμμα από το νυχτερινό κέντρο «Γκάζι»
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.20 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι έκανες στον πόλεμο Θανάση»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι Ραπουνζέλ»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.05 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΟΝΙΔΗΣ LIVE
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΡΑΣΤΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΟΜΠΟΤ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Ράγκρατς στο Παρίσι» Κινούμενα σχέδια
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι προσκοπίνες του Μπέβερλι Χιλς»
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές περιπέτειες των Ρόκι και Μπούλγουινκλ»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 BACKSTAGE
15.50 TRACTION
16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης»
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ποντικομικρούλης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE-BEST OF
23.50 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ, ΔΙΟΝΥΣΗ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟ, ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
23.50 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ 2006
00.10 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ (Συνέχεια)
01.45 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΦΩΝΟ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Galaxy Quest»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Αϊ Βασίλη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αϊ-Βασίλης»
23.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ 2006 - Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ
01.15 ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ
03.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΑΪ- ΒΑΣΙΛΗΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD