ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.15 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ ΙΙ 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 13.00 Σύρο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΡΟΔΑΝΘΗ 17.00 Κάλυμνο, Κω, Σύμη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, SARDINIA VERA 18.00 Εύδηλο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 19.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Χανιά, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.
-- Για επιβεβαίωση των δρομολογίων τηλεφωνείτε στα 210.4260.000, 210.4147.800 (ή στα Δρομολόγια Πλοίων του ΟΤΕ, τηλ. 14944).