ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 09.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 15.00 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ανάφη, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 17.30 Τήνο, Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 17.30 Σύρο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 23.55 Κατάπολα, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο.