ΧΑΪΣΠΙΝΤ 07.30 Πάρο, Νάξο, ΦΛΑΪΝΓΚ ΚΑΤ 4 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ ΑΠΟΛΛΩΝ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 08.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΙΑΛΥΣΟΣ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΕΞ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 15.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΜΙΛΕΝΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ1 16.45 Σύρο, Μύκονο, ΦΛΑΪΝΓΚ ΚΑΤ 4 17.00 Πάρο, Νάξο, ΠΑΤΜΟΣ 17.00 Κω, Σύμη, Ρόδο, ΑΡΤΕΜΙΣ 17.00 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολέγανδρο, Θήρα, ΕΞ. ΝΑΪΑΣ 18.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Εύδηλο, ΕΞ. ΕΡΜΗΣ 18.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 Ρέθυμνο, Ν. ΚΑΖ/ΚΗΣ 19.30 Ηράκλειο, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 20.00 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνοι, Καρλόβασι, Βαθύ, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά.