ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.35 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ 08.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 15.00 Πάτμο, Λειψούς, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Σύμη, Ρόδο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 18.30 Σύρο, Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 19.45 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 23.30 Κω, Ρόδο.