ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, SPEEDRUNNER IV 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 18.45 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 23.30 Κω, Ρόδο.