ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.45 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΝΑΪΑΣ 07.45 Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΜΗΛΟΣ 07.45 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, Φολ/δρο, Σίκινο, Θήρα, ΕΞ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΦΛΑΪΝΓΚ ΚΑΤ 4 11.00 Πάρο, Θήρα, ΠΑΤΜΟΣ 14.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Ρόδο, ΜΑΡΙΝΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, Καστελλόριζο, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.30 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.45 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 18.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 Ρέθυμνο, Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ 19.30 Ηράκλειο, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Θεσσαλονίκη, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 22.00 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κύρηκο, Καρλόβασι, Βαθύ.