ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ IV 16.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 17.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Ηράκλεια, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 18.00 Μήλο, Θήρα, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Χάλκη, Ρόδο, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 18.00 Κύθηρα, Αντικύθηρα, Κίσσαμο, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ. 18.00 Σύρο, Εύδηλο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 21.30 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.30 Ηράκλειο.