ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.00 Ιο, Θήρα, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 4 07.05 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Μήλο, Σίφνο, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 07.25 Σίφνο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 09.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 12.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 12.00 Χανιά, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 16.15 Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.45 Πάρο, Νάξο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 4 17.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, Κάλυμνο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 17.45 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 18.00 Αγ. Κήρυκο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ XII 21.30 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ. 23.00 Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 23.30 Κατάπολα, Κω, Ρόδο.