ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.00 Ιο, Θήρα, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 4 07.05 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 14.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 16.45 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 18.00 Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ ΧΙΙ 21.30 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.