ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.00 Ιο, Θήρα, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 4 07.05 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Μήλο, Σίφνο, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 07.25 Σίφνο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 09.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ ΧΙΙ 12.00 Ηράκλειο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 14.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 16.45 Πάρο, Νάξο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 4 17.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 17.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 17.45 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 18.00 Αγ. Κήρυκο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 20.30 Νάξο, Πάρο, ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 21.30 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 22.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 23.00 Σύρο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 23.30 Κατάπολα, Κω, Ρόδο.