ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, XAΪΣΠΙΝΤ 1 07.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, XAΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΘΗΝΑ 07.45 Πάρο, Νάξο, Μύκονο, XAΪΣΠΙΝΤ 4 07.45 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θηρασιά, Θήρα, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 08.15 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, ΠΑΤΜΟΣ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 15.15 Μήλο, Θήρα, ΡΟΔΑΝΘΗ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.30 Πάρο, Νάξο, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 17.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 17.00 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΜΠΛΟΥ ΕΤΖΙΑΝ 17.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Κατάπολα, ΕΞ. ΜΗΛΟΣ 18.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 18.00 Χίο, Μυτιλήνη, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΠ. 19.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΑΡΚΑΔΙ 19.30 Ρέθυμνο, ΕΞ. ΟΛΥΜΠΙΑ 20.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 20.00 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 20.30 Χανιά, ΕΞ. ΑΡΗΣ 22.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.