ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Σύρο, Μύκονο, Νάξο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 07.45 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 07.45 Πάρο, Θήρα, ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΚΑΤ/ΝΗ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΠΑΤΜΟΣ 15.00 Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Τήλο, Σύμη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 18.00 Χανιά, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 16.00 Σύρο, Μύκονο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνοι, Καρλόβασι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 16.30 Σύρο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.30 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 17.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15.00 Κω, Νίσυρο, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΑΡΙΝΑ 20.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 20.00 Ρέθυμνο, ΚΡΗΤΗ Ι 20.30 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.