ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.20 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, XAΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Πάρο, Νάξο, XAΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞΠΡΕΣ ΙΙ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Νάξο, Κουφονήσια, Κατάπολα, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞΠΡΕΣ 07.30 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Βαθύ, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 07.45 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΕΞΠΡΕΣ ΑΘΗΝΑ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, XAΪΣΠΙΝΤ 1 08.00 Πάρο, Θήρα, Ιο, XAΪΣΠΙΝΤ 2 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΛΑΤΩ 08.00 Χανιά, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 09.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, ΜΑΡΙΝΑ 16.00 Πάρο, Κατάπολα, Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 16.00 Χανιά, XAΪΣΠΙΝΤ 4 16.30 Πάρο, Νάξο, XAΪΣΠΙΝΤ 3 17.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, XAΪΣΠΙΝΤ 2 17.15 Σίφνο, Μήλο, ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ 17.30 Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Καβάλα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 18.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ρέθυμνο, ΚΡΗΤΗ Ι 21.00 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΕΞ. ΟΛΥΜΠΙΑ 22.00 Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 22.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ Ι 23.30 Κατάπολα, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 23.45 Κύθηρα, Αντικύθηρα.