ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.20 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 07.30 Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 07.30 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΘΗΝΑ 12.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θηρασιά, Θήρα, Ανάφη, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 15.45 Χανιά, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 1 16.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 16.00 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 17.00 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσια, Κατάπολα, ΡΟΔΑΝΘΗ 18.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 19.00 Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.30 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ρέθυμνο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΛΑΤΩ 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 22.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα.