ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.20 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, Ιο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 07.30 Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 07.30 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 07.45 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ 15.30 Ιο, Θήρα, Ηράκλειο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 15.45 Χανιά, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 1 16.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΑΡΙΝΑ 16.00 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνοι, Καρλόβασι, Βαθύ, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.30 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 17.00 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ 17.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΑΝΘΗ - ΜΑΡΙΝΑ 18.00 Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ. 18.50 Μήλο, Θήρα, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 20.00 Ρέθυμνο, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 20.00 Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΚΡΗΤΗ Ι 21.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.