ΕΞ. ΑΘΗΝΑ 8.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΗΤΗ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΚΑΝΤΙΑ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο ΠΗΓΑΣΟΣ 15.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΡΟΔΑΝΘΗ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 16.30 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 18.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, ΑΡΚΑΔΙ 19.30 Ρέθυμνο, Κ. ΜΙΝΩΣ 19.30 Ηράκλειο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 20.00 Πάρο, Νάξο, Σίκινο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ηράκλειο, ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 Ηράκλειο, ΠΡΕΒΕΛΗ 20.30 Χανιά.