ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, Ιο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 15.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 15.45 Χανιά, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 16.00 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΑΡΙΝΑ 17.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΛΑΤΩ 20.30 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.