ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 15.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 15.45 Χανιά, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.00 Πάρο, Ιο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 16.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.30 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλ/σι, Βαθύ, ΡΟΔΑΝΘΗ 17.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 18.50 Μήλο, Θήρα, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Κω, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 20.00 Ρέθυμνο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 20.30 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 23.59 Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ανάφη, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 23.59 Σύρο, Μύκονο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλ/σι, Βαθύ.