ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ 1 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 15.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 15.45 Χανιά, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.00 Πάρο, Ιο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 16.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.30 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ 17.00 Κύθηρα, Αντικύθηρα, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΡΟΔΑΝΘΗ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΙΙ 17.30 Ρέθυμνο, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ 18.50 Μήλο, Θήρα, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Κω, Ρόδο, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 19.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 20.00 Ρέθυμνο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 20.30 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΜΑΡΙΝΑ 23.59 Σύρο, Μύκονο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 23.59 Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ανάφη, Θήρα.