07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Πέτρινα γεφύρια» (μέρος β')
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τρελή παρέα Νο 3: BAGS BANNY, Η μοναχική πολιτεία του Τέξας, Οι πρωταθλητές
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια, Νο 9
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Στη σημερινή εκπομπή παρακολουθήστε το 3ο μέρος με τον αρχιτέκτονα Λουί Καν. Επιμέλεια - παρουσίαση: Εφη Μάτζαρη
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με την Ελίνα Γκίκα, ψυχολόγο εκπαιδεύτρια νεανικού διαβήτη, και την Ολγα Κεπαπτσόγλου, ενδοκρινολόγο, για όλες τις εξελίξεις γύρω από τον νεανικό διαβήτη (μέρος 2ο)
19.00 ΕΥΡΩΕΝΩΣΗ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Αντώνη Αντανασιώτη, μέλος γραμματείας Ευρωκοινοβουλευτικής Ομάδας ΚΚΕ, για την Ευρωσυνθήκη
19.30 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 5ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί το δεύτερος μέρος της ρώσικης ταινίας «Κατά φαντασίαν ασθενής»
22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή με τον Ζήση Νούσια
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ
08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπούφος»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΔΡΟΜΟΙ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Ντάνιελ Κέλμαν»
20.00 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ
21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
22.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
22.45 EΛCULTURE.GR
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Συνέντευξη της Μαρίας Κατσουνάκη με τη σκηνοθέτη Κλεώνη Φλέσσα «Πάμε για ένα ούζο»
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 PRESS
23.45 CHAMPIONS NET «Παναθηναϊκός - Ανόρθωση»
02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
11.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
20.45 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
23.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παραίσθηση»
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΛΙΣΤΑ
22.00 ΛΙΤΣΑ.COM
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 DAY BREAK
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
02.30 Η ΛΙΣΤΑ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Επαναστάτης ποπολάρος»
23.00 Γ4
24.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφος Τζο»
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ
16.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 FIFTY-FIFTY
18.10 MIA ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ
22.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
23.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός με το ζόρι»
03.00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ
06.50 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριος ποταμός»
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλοι»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ