07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τηλεόραση του Λεοπόλδου», «Ο Λεοπόλδος στον ύπνο και τον ξύπνιο του» και «Συνέντευξη με το Λεοπόλδο»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ «Βασίλης Παπακωνσταντίνου»
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.3Ο ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας: ΑΕ Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
18.30 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού
19.04 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ Επεισ. 3ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Συναυλία αφιέρωμα στον Πάνο Γεραμάνη (2ο μέρος)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ
11.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΥΛΗ Συζήτηση που πραγματοποιείται με πρωτοβουλία της ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ Αλ. Παπαρήγα με θέμα: «Τα δικαιώματα της νεολαίας στη μόρφωση, στον πολιτισμό και στον αθλητισμό»
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Αθηναϊκές γκαλερί»
19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ «Βλάσης Γαβριηλίδης»
20.00 Η ΡΩΣΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ
21.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΡΩΙΝΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Εντβαρντ Μουνκ» Α' τηλεοπτική προβολή
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ
20.45 EUROVISION 2009 - COUNTDOWN
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Ο Κρονκ έχει κέφια»
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ: ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.20 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ: ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ
19.15 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
19.45 ΜΗΧΑΝΕΥΟΜΑΙ
20.45 ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΦΑΛΑΙΝΩΝ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
02.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ (Ε)
04.00 CINEMANIA (Ε)
05.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ
23.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ
24.00 BOSTON LEGAL
01.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
02.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 MOBILE FUN
04.15 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βάση 2, πεζοναύτες»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αγόρια της ζωής μου»
01.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
16.10 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 FIFTY FIFTY Τηλεπαιχνίδι
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
23.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Paparazzi»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές της χιλιετίας»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ
11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jack Hunter: Περιπέτεια στη γη του Νείλου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή αγωνίας»
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καρέ της απάτης»
04.00 JONNY ZERO
05.00 BATTLESTAR GALACTICA
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ