07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μια παλιά ιστορία, Ψυρρής»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΙΜΗΜΑ, ΨΗΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ Ξένη σειρά, επεισ. 13ο
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια: «Η αλεπού και ο κάστορας»
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ο λύκος»
17.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Ιφιγένεια στην Αυλίδα»
19.15 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ Επεισ. 2ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Θέμα: Αψιλιές Σμύρνη - Πειραιάς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ
09.00 Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
09.30 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε)
12.00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (Ε)
13.00 ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Σιρίν Νεσάτ»
19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Ιταλία»
21.10 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 46ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Μ)
00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Κακή εκπαίδευση»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
DISNEY FESTIVAL
10.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
10.30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «ΠΑΟ - Χόφεν Χαμ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αντίθετα έλκονται»
23.45 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.45 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Πέρα από το Μπιγκ Μπανγκ»
07.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
07.30 ΠΑΙΔΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
10.30 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Πιράνχας, ο λύκος στο νερό»
19.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Θερμές ζώνες»
20.30 ΑΓΡΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΤΗΣ ΙΣΛΑΝΔΙΑΣ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ (Ε)
00.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 24 ΩΡΕΣ Σειρά
01.30 ΤΣΙΡΚΟ BOLSOI ΜΟΣΧΑΣ
02.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα ρεμπέτικα της φυλακής και του Γεντί Κουλέ»
04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
06.30 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
07.00 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο
11.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
12.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 THE SIMPLE LIFE Reality show
18.00 PROJECT RUNWAY Reality show
19.00 UGLY BETTY
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 AMERICA'S GOT TALENT
22.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION Reality show
23.00 GREY'S ANATOMY Τελευταίο επεισόδιο
24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας
01.00 IAAF GOLDEN LEAGUE 2009 (Μ) Διεθνείς αγώνες στίβου
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
04.50 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
06.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Best of)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Τελευταία εκπομπή
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Ξένη σειρά
18.00 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ Κωμική σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Κωμική σειρά
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλυσιδωτά ζευγάρια»
23.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ (Ε)
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.10 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
23.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΙΧΝΗ (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ορίων»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FANTASY ISLAND Ξένη σειρά
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 FORT BOYARD V (E)
14.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
15.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
16.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ
17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 Η ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΟΛΙΣ... ΑΡΧΙΣΕ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «French kiss»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα του δράκου»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Young Casanova»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ