07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Καραγκιόζης: Ο γαμπρός του κουτιού
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το μυστηριώδες νησί Κονγκ: «Επικίνδυνη βλάστηση»
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σόλο Σάνι»
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ' Εθνικής κατηγορίας: ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...στα «ΕΝΝΙΑ ΟΓΔΟΑ»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ...ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...
10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
10.30 MEDITERRANEO (Ε)
11.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
11.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ «Δημήτρης Φατούρος»
12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)
12.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
13.30 ΡΙΜΕΪΚ (Ε)
14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πειρατείες»
16.40 Η ΓΛΥΠΤΡΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΕΛΑ ΣΗΜΕΡΑ
17.30 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ (Ε) «Το Ηράκλειο του Γιώργου Γραμματικάκη»
18.00 ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ: Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)
20.00 Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ Ντοκιμαντέρ
21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κροατία: «Μάρτυρες» Α' προβολή
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ
11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
DISNEY FESTIVAL
12.30 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ
13.00 ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ (Ε)
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY (Ε) «Οι αριστόγατες»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε) «Αναπνοή - Παιδική ηλικία - Προστατίτιδα»
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Γερμανοί ξανάρχονται»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΙΣΙΑ ΠΑΝΩ - ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
08.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ
09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε) «Οι Ελληνες κωμικοί που λατρέψαμε» (Α + Β μέρος)
17.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
18.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ
18.30 ΑΡΧΑΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (Ε)
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντρίμμια τα όνειρά μας»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πτέραρχος»
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Οι αρχάριοι του σινεμά»: «Ο αρχάριος»
02.30 8ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO
03.30 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)
05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΛΟΛΑ (Ε)
07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
08.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.15 FORMULA 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ
16.15 NEXT TOP MODEL (Ε)
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DOCTOR ΡΟΥΛΗΣ (Ε)
19.00 ΚΑΡΜΑ Σειρά
20.00 ANT1 NEWS
21.00 Ο ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ URI GELLER Live variety show
23.00 ΟΛΑ 10+ Σατιρική εκπομπή
01.10 CHARLIE LAWRENCE Κωμική σειρά
01.40 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ (Ε)
02.40 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
04.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρισδιάστατοι κατάσκοποι»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ...
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή δολοφονίας»
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)
06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.30 LOVE SORRY (Ε)
12.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (E)
13.00 MEGA STAR Πρεμιέρα
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.20 SINGLES 3 (Ε)
16.30 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 TAXI GIRL: THE MEGA EDITION (Ε)
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ
22.30 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)
23.30 THE TWENTY (Ε)
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΚΗΠΟΣ - ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Paparazzi»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρεσβευτής»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 POWER RANGERS MYSTIC FORCE Παιδική σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός Νοέμβρης»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου 2: Τα τέρατα απελευθερώθηκαν»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση της ξανθιάς 2»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οπου τολμούν οι αετοί»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκυλίσια ζωή»
05.30 E-RING: ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Δραματική σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ