* Μέχρι τη στιγμή που τυπωνόταν η εφημερίδα κάποια από τα τηλεοπτικά κανάλια δεν είχαν στείλει τις αλλαγές ενόψει της απεργίας των δημοσιογράφων.
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Extreme dinosaurs: «Δεινοσαυρο-ηθικό ακμαιότατο»
08.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Δημήτρης Μητροπάνος, Πάνος Κατσιμήχας, «Ανοιχτή Θάλασσα»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιμονή»
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Βασίλη Λέκκα και την Μαρία Ρουσέα
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υφάντρα»
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Σήμερα φιλοξενείται η ιστοσελίδα «Συνταγές της παρέας»... Η Στέλλα Τσάλα και η Γεωργία Θεοδωροπούλου μάς παρουσιάζουν κυπριακές σεφταλιές, συνταγές με χαλούμι, κολοκάσι με κουπέπια, δάχτυλα κυριών...
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Μια εκπομπή για γονείς, εκπαιδευτικούς και παιδιά, με αποσπάσματα ξεχωριστών παιδικών θεατρικών παραστάσεων και εκλεκτούς καλεσμένους. Θέμα: «Τα μαγικά μαξιλάρια», στο θέατρο REX. Επιμέλεια - παρουσίαση Θανάσης Καραγιάννης, συγγραφέας και κριτικός παιδικών θεατρικών έργων
20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (3ο)
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Βράχος κόντρα στο ρεύμα»
21.30 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΥΛΟΙ (1ο)
22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Παραδοσιακό προσφυγικό τραγούδι, από το Λάκη Χαλκιά
23.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΤΖΟΝΑΣ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010
21.00 ΡΙΜΕΪΚ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Αντόνιο Σκάρμετα»
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
02.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
04.00 ΡΙΜΕΪΚ
05.05 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια)
06.30 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν λείπει η γάτα»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 CHAMPIONS NET
21.45 ΙΝΤΕΡ - ΤΣΕΛΣΙ (Ζ)
23.45 CHAMPIONS NET Εκπομπή και ο μαγνητοσκοπημένος αγώνας: ΤΣΣΚΑ - Σεβίλη
02.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ «Αναζητώντας δακτυλιωτούς πλανήτες»
07.00 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ
07.30 ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΣΙΠΑΝ
19.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΣΙΤΑΧ
20.00 ΠΛΑΤΥΠΟΥΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΜΠΑΡΑΚ ΟΜΠΑΜΑ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
02.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.30 LOVE BITES (Ε)
06.30 THE X-FACTOR FINAL (Ε)
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.30 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
18.00 LOVE BITES
19.00 ΚΑΡΜΑ
20.00 WIRE OUT (Ε)
21.00 ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑ ΠΕΛΣ
22.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά
01.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)
02.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
03.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
07.10 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
10.15 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Ε)
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή
18.00 FATUS OLUS
19.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ
22.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ...
23.00 HOTEL INSPECTOR (Ε)
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.50 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.15 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
07.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.10 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 Μ + Μ (Ε)
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
22.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ
23.15 THE TWENTY (Ε)
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαρομετρικό χαμηλό»
02.30 LOVE MONKEY Νεανική σειρά
03.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)
04.30 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ (Best of)
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΜΑΡΙΝΑ
12.30 GALA (Ε)
13.30 ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (Ε)
16.30 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
18.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτές επιθυμίες»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εdison»
01.15 ΝΙΝΕ Περιπετειώδης σειρά
02.15 BATTLESTAR GALACTICA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης Χ»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα: Συλλογικές συμβάσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Χρήστο Θηβαίο
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ Αφιέρωμα στους πολιτικούς πρόσφυγες (μέρος 2ο). Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Βελονισμός. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο
20.00 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (2ο) Ξένη σειρά
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΡΑΤΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ (επ. 8ο)
22.40 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 JONAS
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΕΝ ΠΛΩ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 Η ΑΜΟΡΓΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
19.00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010 (Ε)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Το νερό»
01.35 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010
06.30 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι 14 ήταν υπέροχοι»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτόγονος»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
07.00 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07.30 ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΑΜΕΝΟ ΘΗΣΑΥΡΟ ΤΟΥ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ
19.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΣΙΤΑΧ
20.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
01.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01.30 BALKAN EXPRESS (E)
02.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.00 LOVE BITES (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 LOVE BITES
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.40 PRE GAME SHOW
20.00 «Ρόμα - ΠΑΟ» (UEFA EUROPA LEAGUE) (Z)
22.05 UEFA EUROPA LEAGUE
00.05 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.10 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
03.10 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.30 HOTEL INSPECTOR
23.30 SEX AND THE CITY
01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (E)
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.50 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ
22.15 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ
23.15 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΙΧΝΗ (Ε)
02.00 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)
03.00 WORLD SERIES OF POKER (Ε)
04.00 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΜΑΡΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ, αυτός και η μητέρα του»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυρίαρχος του παιχνιδιού»
01.45 ΝΙΝΕ
02.45 BATTLESTAR GALACTICA
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νέος εφιάλτης»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ