07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Γκαλερί Τρετιακόβκαγια»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Συννεφοταξιδευτές»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η έναρξη εργασιών του 10ου Συνεδρίου της ΚΝΕ
11.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους ΒΑΛΚΑΝ ΕΞΠΡΕΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Ο Μεγάλος Πατριωτικός Πόλεμος: «Η μάχη του Στάλινγκραντ», 1973. Η ταινία περιγράφει την πιο δύσκολη για τη Σοβιετική Ενωση περίοδο του Β' Παγκόσμιου Πολέμου, τη μάχη του Στάλινγκραντ και την ανταπόκριση των συμμάχων
17.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας του Πειραϊκού πρωταθλήματος ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - Α.Ο. ΣΠΙΘΑ
19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού
19.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Εισαγωγή στο Αρχαίο Δράμα
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Δημήτρη Ψαθά. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη σε μια μεγάλη λαϊκή τραγουδίστρια, την Πίτσα Παπαδοπούλου. Με τον Πάρη Μήτσου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.15 ΧΑΝΤ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
08.45 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.15 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.45 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 Ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ (Ε) «Βιέννη και Τεργέστη: η πρωτεύουσα του Ελληνισμού της ευρωπαϊκής Διασποράς και το επίνειό της»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΤΖΟΝΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
19.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Από Κέρκυρα)
21.00 ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Γερμανία έτος μηδέν»
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουσκοθαλασσιές»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Το κοτοπουλάκι» Ταινία κινουμένων σχεδίων
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ο επόμενος Νοστράδαμος»
07.00 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ
07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ Δραματική σειρά
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
19.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Η κόκκινη θάλασσα - βυθισμένοι στη γη των Βεδουίνων»
20.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
01.30 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
02.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόλεμοι υπηρεσιών ασφαλείας» Από το 6ο Φεστιβάλ Ευρωπαϊκής Τηλεόρασης. Συμμετοχή του Ηνωμένου Βασιλείου (Σκοτία)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 LOVE BITES (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή
10.00 10 - 1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 LOVE BITES
19.00 ΚΑΡΜΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ
23.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά
02.10 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
03.10 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 Σ' ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)
06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.35 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι βλάχοι του Μπέβερλι Χιλς»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περπατώντας στα σύννεφα»
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
02.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Μ+Μ (Ε)
22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
23.10 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχει χάσει... τα μυαλά τους!»
03.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Κοινωνική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια ολέθρου»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο είδος 2»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από γενιά σε γενιά» Α' τηλεοπτική προβολή
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Samurai»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ